Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Ez is nagyobb volt már, ha jól tudom. Fura, főleg hogy nem is olyan rég volt cserélve.

Gyári volt, egy srác bontott A2-t, abból jött.Ugyanaz, mint az előzőnél.Átszakadt a membrán, aztán légfékes lett! ;)

Akkor már nézzél valami nagyobbat ;)

A múltkori agyalás után maradt polcon, sztem átbögölöm újra, hogy mit/mivel/hogyan.Akkor a hollanderes dolog miatt nem tudtam feltenni.De ugye azt is cserélni kellett az A2 technika miatt, szal most a nagyobb is rámehet.

Link to comment
Megosztás:

Gyári volt, egy srác bontott A2-t, abból jött.Ugyanaz, mint az előzőnél.Átszakadt a membrán, aztán légfékes lett! ;)

A múltkori agyalás után maradt polcon, sztem átbögölöm újra, hogy mit/mivel/hogyan.Akkor a hollanderes dolog miatt nem tudtam feltenni.De ugye azt is cserélni kellett az A2 technika miatt, szal most a nagyobb is rámehet.

Nézz egy nagy Delcot. Astrában, Vectrában fordul elő leggyakrabban és arra elvileg rámegy a Corsa 20-as főfékhengere. Átfaragásban tudok segíteni. ;)

Link to comment
Megosztás:

A Bertone szeptember 30.-án lett kivonva a forgalomból, és mivel az ideiglenes kivonás maximális időtartama fél év, ezért 2012 márc. 30.-án helyeződik vissza automatikusan (ha előbb akarom az viszont 2350Ft-ba kerülne, így meg ingyenes)

A Corsa meg október 17.-én lett felrakva a használtauto.hu-ra, szóval még két hétig sem. Ennyi idő alatt 11 érdeklődő volt, akik végül elvitték ők a színe alapján választották.

Link to comment
Megosztás:

Megöröklöm a családi C Corsát úgy néz ki... apám egyre kevesebbet használja (évente jó ha 1500km-t megy vele), úgy meg nem volt értelme fenntartani, ha meg valamelyik autót el kell adni akkor már az öregebbik menjen. Így most majd egy 2002-es Z10XE-t fogok használni helyette, télre jó. ;)

Link to comment
Megosztás:

Megöröklöm a családi C Corsát úgy néz ki... apám egyre kevesebbet használja (évente jó ha 1500km-t megy vele), úgy meg nem volt értelme fenntartani, ha meg valamelyik autót el kell adni akkor már az öregebbik menjen. Így most majd egy 2002-es Z10XE-t fogok használni helyette, télre jó. ;)

BeZésedsz teljesen! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is elviszik a c16nz-t a héten.

Szerencsére ismerős veszi meg, így munkálkodhatok az életben tartásán.

Öt év alatt az alábbi helyekre vitt el:

Ukrajna, Szlovákia, Lengyelország, Ausztria, Németország (Nürburgring), Hollandia, Franciaország (Corsica), Olaszország, Szlovénia, Horvátország

corse.JPG

Eddigi legkedvesebb autóm volt, és lesz is sokáig...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is elviszik a c16nz-t a héten.

Szerencsére ismerős veszi meg, így munkálkodhatok az életben tartásán.

Öt év alatt az alábbi helyekre vitt el:

Ukrajna, Szlovákia, Lengyelország, Ausztria, Németország (Nürburgring), Hollandia, Franciaország (Corsica), Olaszország, Szlovénia, Horvátország

http://m.blog.hu/pa/padregas/corse.JPG

Eddigi legkedvesebb autóm volt, és lesz is sokáig...

Uhhh akkor nekem A corsa gsi motoros corsám van,ráadásul az is meg van piszkálva +10le és 20nm kb.

GSI-m van,holnap ennek tudatában fogok közlekedni. Talán meglesz egy-két 1.3-as 8v swift is. (az 1.3 16v már szerintem kemény meccs lenne.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.