Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok.

.... müanyag, üvegszáll szélesítéseket keresek hátha tud valaki segíteni .

Üdv

Hali.

Itthon nem tudok senkit, aki ilyesmikkel foglalkozna, de a Németeknél tuti lehet kapni, illetve a szlovéneknél is elképzelhető, hogy csinálnak szépesítéseket A Corsára.

Ez a tiéd a képen?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Eddig csak olvastam most már regisztráltam is.

Lenne kérdésem müanyag, üvegszáll szélesítéseket keresek hátha tud valaki segíteni .

Üdv

Szia!

Haverom ezzel foglalkozik, és nagyon komolyan csinálja. Rengeteg melója van, de megkérdezem. Én már felvetettem neki ezt a dolgot, mert én is elgondolkodtam rajt.

Pontosan mond el mire gondolsz.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Haverom ezzel foglalkozik, és nagyon komolyan csinálja. Rengeteg melója van, de megkérdezem. Én már felvetettem neki ezt a dolgot, mert én is elgondolkodtam rajt.

Pontosan mond el mire gondolsz.

Szia

Kösz szépen, hogy intézkedtél.

Főkét hátsó sárvédő szélesítés mert a 13-as kerék nagyon kilóg. + súly csökkentés miatt csomagtér ajtó, gép tető,első sárvédő.

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem vagdosta volna szét a GSI lököst és meghagyta volna a gyári GSI optikát, mindenféle műanyag kiegészítők nélkül, sokkal szebb lenne.

Amúgy a technika nagyon rendben van, a fényezése és a kerekek is szépek.

A hátsó lökhárító nekem sem tetszik, de felmerül bennem a kérdés, hogy csak optikai tuning, vagy légtechnika? Utóbbi akár hasznos is lehet, ha egy leszorító szárny formára van kialakítva, csak ahhoz kicsit keskenynek érzem. Vagy így is van haszna?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Az a kérdésem lenne, hogy probálom kicserélni az alapjárat szabalyzó motrot és az ujan is ugyanaz a tunet. Ahogy hallottam nem annyibol all h 2 csavar+ dugasz...! Valaki esetleg leirna a sorrendet megkerem szépen!

Egy motorkódot tudsz mondani?

Igaz ez Angol oldal, de a képek jók: http://topbuzz.co.uk...o/iscv/iscv.htm

Valószínűleg C12NZ vagy C14NZ-d van, ezeknél így néz ki az alapjárati szabályzó motor:

b005.jpg

A légszűrőház alatt van a folytószelepház, ott találod. Semmi extra sorrend vagy ilyesmi: csati lehúz, aztán 2 torx csavar tartja. A kis gumitömítésre kell vigyázni, illetve "túltisztítani" sem szabad a szabályozót, nagyjából kell lepucolni, ha nagyon koszos már.

Nagyon ritkán javul meg ettől (vagy csak rövid időre). Az egyenetlen alapjárat okát inkább valami kirepedezett vákuumcső vagy döglődő benzinpumpa, koszos benzinszűrő vagy aktuálissá vált légszűrő, gyertyacsere, gyertyakábel öregedés, osztófedél koszolódásnál érdemes inkább keresni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.