Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Üdv Cartársak!

Rohadt nagy bajban vagyok és kéne némi help. Most a nagy fagyok miatt nem indult az autóm és egy kellemesebb napon - mikor már új akksit is vettem bele - sem indult el. Behúzattuk és csak 3 hengerem ment. Megnéztük a gyertyákat, a kábeleket, a megszakítót. Gyertyák és kábelek jók, szikra van. Ha nem csal az emlékezetem akkor a 2-es hengeremnél hiányzik valami, ami nem üzemanyag. Tudom hogy ez kapja a legszegényebb keveréket, de nem kéne kispolákként viselkednie. Most vagy valahol befagyott, vagy eldugult, esetleg nagyobb a probléma? Apósom már a hengerfejcserével riogatott :unsure: Szóval nagyon szépen kérlek benneteket, segítsetek! (Már 2 hete busszal kell járnom és autó nélkül az ősöket sem tudom meglátogatni :unsure: )

Előre is köszönöm! Tisztelettel: TunerB0Y

U.I.: 89' októberi, 993cc, karbis A Corsa

Link to comment
Megosztás:

Hát ha gyújtás oldalon rendben van akkor érdemes lenne kompressziót mérni benne, aztán kiderül, hogy ott lehet-e a baj.

A fagyás, főleg, ha a fagyálló is gyenge volt a rendszerben komoly károkat tud okozni. Húzatásnál átugorhat a vezérműszíj is, ami szintén bajok forrása lehet.

Link to comment
Megosztás:

Na ma érdekes jelenség esett meg velem. A jobb oldalon lett egy 30 fokos kerékdőlésem minden előzmény nélkül.... Elgörbült a gátlóm, valószínű nem bírta a kemény futóművet...

Ott valami más gond lesz.

Ha egy gátló csak úgy elgörbül, akkor több mint valószínű, hogy silány minőségű alkatrészről van szó.

Milyen gátló? Milyen rugó? Lett valami alakítva a gátlón? Mitől kemény? :D

Link to comment
Megosztás:

Gyári GM-es gátló volt, Katona alakította át keményre, meg ugye zöld szilentek is bent vannak.

Kissé értetlenül állok a dolog előtt, mert nem ütöttem oda sehová, felraktam a 15-ös nyári kereket és utána történt a dolog, nagyon pattogott is, amolyan toronycsapágy hangot adott ki, elfáradt ennyi.

Suzuki Swiftwkre volt visszahívás a gátlók miatt, na ez is úgy roggyant meg. Átnéztem mindent, de nem találom az okát, minden rendben van, kivéve a gátlót, cserélem azt ennyi, úgyis megvan a másik szett alá...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma haza fele jövet a szegedi kettős körforgalom(m5-ős lehajtó) után elkezdett ütni,\rángatni a kocsi eleje, 60-as tempónál már elég durván, gyorsabban nem is mentem. Kanyarokban szintén, húzott és rángatott a kormány elég erősen.

Megálltam az első benzinkútnál, először a kormány összekötő gömbcsuklóra gyanakodtam, de azok rendben voltak. Elindultam tovább, „tünetek” továbbra is jelentkeztek, de haza(Algyő) akartam jönni mindenképp. 50-es tempónál annyira nem volt vészes. Az algyői kettős körforgalom után megszűnt a jelenség, nem rángatott, rázott semmit.

Algyőre érve viszont az első fekvő rendőr után megint elkezdte csinálni, de most már hangot is adott, elkezdett csörömpölni a baloldali keréknél, megálltam a kocsival, akkor is.

Most a jelenség: jár a motor alapjárton, a baloldali féltengely forog, említett hanghatással, a jobb oldali áll, ha sebességbe teszem, és indulnék, meg sem mozdul a kocsi. Kérdésem hogy a váltóban ment tőnkre valami? Azért gyanakszom erre, mert elvileg a jobb oldali féltengelynek forognia kellene, attól függetlenül, hogy a baloldalinál gebasz van?!

Vontatás közben ugyan ez a jelenség a hanggal egyűt.

Még valamit nem értek, van ezen összefüggés a kormány rángatása és a meghibásodott féltengely között?

Válaszotokat, tanácsaitokat előre is köszönöm!

Opel Corsa A 88-as, 1.3i c13n

Gergő

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma haza fele jövet a szegedi kettős körforgalom(m5-ős lehajtó) után elkezdett ütni,\rángatni a kocsi eleje, 60-as tempónál már elég durván, gyorsabban nem is mentem. Kanyarokban szintén, húzott és rángatott a kormány elég erősen.

Megálltam az első benzinkútnál, először a kormány összekötő gömbcsuklóra gyanakodtam, de azok rendben voltak. Elindultam tovább, „tünetek” továbbra is jelentkeztek, de haza(Algyő) akartam jönni mindenképp. 50-es tempónál annyira nem volt vészes. Az algyői kettős körforgalom után megszűnt a jelenség, nem rángatott, rázott semmit.

Algyőre érve viszont az első fekvő rendőr után megint elkezdte csinálni, de most már hangot is adott, elkezdett csörömpölni a baloldali keréknél, megálltam a kocsival, akkor is.

Most a jelenség: jár a motor alapjárton, a baloldali féltengely forog, említett hanghatással, a jobb oldali áll, ha sebességbe teszem, és indulnék, meg sem mozdul a kocsi. Kérdésem hogy a váltóban ment tőnkre valami? Azért gyanakszom erre, mert elvileg a jobb oldali féltengelynek forognia kellene, attól függetlenül, hogy a baloldalinál gebasz van?!

Vontatás közben ugyan ez a jelenség a hanggal egyűt.

Még valamit nem értek, van ezen összefüggés a kormány rángatása és a meghibásodott féltengely között?

Válaszotokat, tanácsaitokat előre is köszönöm!

Opel Corsa A 88-as, 1.3i c13n

Gergő

Szétesett a bal külső csuklód. Cseréld ki és minden újra jó lesz. :)

Ezért volt a rángatás és a hang is.

Jobban jársz, ha egyből leellenőrzöd az összes csuklót, hogy egyben vannak-e a gumiharangok és hogy mekkora a csuklók lógása, nehogy a közeljövőben ismét hasonló élményekben részesülj. :)

Ha nem akarsz csuklócserével kínlódni, akkor vehetsz bontóban komplett féltengelyt is, az összes A Corsáé jó, csak az állapotát ellenőrizd.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.