Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Megnézték, kipróbálták, még a kézit is rádobták kanyarban... én ilyet soha nem csináltam vele... és elvinnék 350-ért szlalom autónak...

Én meg nemet mondtam.

A hétvégén jön egy srác aki telefonban ugyancsak 350-et mondott, de "lehet" hogy ad érte többet is.

Szerintetek mennyit ér ez az autó?

Nehéz kérdés és ismerős helyzet... Szerintem 400 alatt nem kéne adni, főleg ha csak szétgyilkolják, ahhoz azért elég jól össze van rakva. Persze az sokat húz rajta lefelé, hogy nincs semmi papírja (nem a 2 literre gondolok ;) ) Lehet, hogy bontással is jobban jársz, csak az meg megint macera, meg kitudja mire lenne vevő (bár a GSi motyók ritkák és kelendőek), de ha hamar kell a pénz...

Ha teheted akkor szerintem még várj vele, amíg valaki olyan jön, aki tudja, hogy mi ez és megadja érte ezt a korrekt árat.

Esetleg ha nagyon nem megy el, még mobile.de-re vagy ilyesmi oldalakra rakd fel, ott még talán jó áron mennek szerintem!

Link to comment
Megosztás:

Nehéz kérdés és ismerős helyzet... Szerintem 400 alatt nem kéne adni, főleg ha csak szétgyilkolják, ahhoz azért elég jól össze van rakva. Persze az sokat húz rajta lefelé, hogy nincs semmi papírja (nem a 2 literre gondolok ;) ) Lehet, hogy bontással is jobban jársz, csak az meg megint macera, meg kitudja mire lenne vevő (bár a GSi motyók ritkák és kelendőek), de ha hamar kell a pénz...

Ha teheted akkor szerintem még várj vele, amíg valaki olyan jön, aki tudja, hogy mi ez és megadja érte ezt a korrekt árat.

Esetleg ha nagyon nem megy el, még mobile.de-re vagy ilyesmi oldalakra rakd fel, ott még talán jó áron mennek szerintem!

sztem is 400 alatt nem kellene eladni,aki ennyit megad érte sztem az tudja mit ér egy ilyen autó...és az b*zmeg hogy kézifékes kanyart húz a próbakör alatt a "kedves" érdeklődő,hát vagy helyben elsírtam volna magam vagy ott rugdostam volna ki az út közepén...

Link to comment
Megosztás:

Sokba kerül egy ilyen papírozás? Ezzel a felszereltséggel, átlagos használatban van infó a fogyasztásról? és Pályán? :icon10:

Egy corsa árába kerül.

Nem igazán volt átlagos használat, pályán szerintem 20+...

A bácsi akitől vettem 9-10l-es fogyasztást panaszolt, gondolom nem próbálta, hogy mit lép negyedikben 140-ről.

Link to comment
Megosztás:

Egy corsa árába kerül.

Nem igazán volt átlagos használat, pályán szerintem 20+...

A bácsi akitől vettem 9-10l-es fogyasztást panaszolt, gondolom nem próbálta, hogy mit lép negyedikben 140-ről.

:D :D :D

Nálunk két 2.0 szívóbenyás nem túl nehéz autó nagy átlagban 9-10liter város-országút-pálya normális tempóval. 8alá csak úgy megy,hogy pálya 110-120 vagy országút fix 90.

Link to comment
Megosztás:

eladnám 91-es 1.2-es corsámat jövő augusztusi vizsgával, de az autó használhatatlan, van esélyem szerintetek?

Van egy mondás, miszerint "amíg lószar van, veréb is van"...

Szóval csak a megfelelő árat kell kitalálnod, és már viszik is. Ha nem kell senkinek akkor drágán adod.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.