Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Amíg nem tudjuk meg mi újság Stefannal, addig is egy kis videó: :D

Íme

A kis piros Warwolf ex-Corsája, a BMW pedig szintén nálam készült, egy E30 Coupe, egy E36-ból származó 192LE-s 2,5 24V motorral.

Amikor a kocsik után fordul a kamera, akkor ott áll egy másik Corsa is, amelyik viszont ugyanilyen kigyorsításnál a BMW előtt volt. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amíg nem tudjuk meg mi újság Stefannal, addig is egy kis videó: :P

Íme

A kis piros Warwolf ex-Corsája, a BMW pedig szintén nálam készült, egy E30 Coupe, egy E36-ból származó 192LE-s 2,5 24V motorral.

Amikor a kocsik után fordul a kamera, akkor ott áll egy másik Corsa is, amelyik viszont ugyanilyen kigyorsításnál a BMW előtt volt. :D ;) :D

áááááá

ezeket a videokat meg se nézem, mert minnyá sírok... :lol: :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amíg nem tudjuk meg mi újság Stefannal, addig is egy kis videó: :lol:

Íme

A kis piros Warwolf ex-Corsája, a BMW pedig szintén nálam készült, egy E30 Coupe, egy E36-ból származó 192LE-s 2,5 24V motorral.

Amikor a kocsik után fordul a kamera, akkor ott áll egy másik Corsa is, amelyik viszont ugyanilyen kigyorsításnál a BMW előtt volt. :D :D :D

Petya, ti a szexárdi hídhoz jártok ki gyórsúni? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém egy 1987-es 1,2-es 12st motorral :-)

Nem egy erősép, de megy, és nincs vele sok gond, pedig van benne kilóméter rendesen.

Nálam kb egy éve fordult át az óra, és máris van benne 44000Km.

Lassan már 6 éve van nálam...

Most a féltengelyek kattognak, meg elszállt a fékszervó, de már vagy a harmadik.

A féltengelyeket hogy kattognak megértem:-)

A szervóból viszont miért csak bontott létezik? vagy átvertek...?

Link to comment
Megosztás:

A buktát edd csak meg!Én nem járok huligánkodni mint egyesek, a környezet pedig a a híd környékére emlékeztetett...... :D

Nem tudom, de a hídnál azért nem ilyen sík a terep.

Mindegy, nem is az a lényeg, hanem hogy most nem kívánom a buktát, mert már ettem. :D

Stefan nem nagyon jelentkezik errefelé mostanában, lehet ki se tud szállni a vasból, csak ha tankolni kell? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.