Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Amúgy mipénz egy ilyen garni?Féltengelyileg?

Azt még nem tudom pontosan.Vagy most szombaton, vagy jövö héten szeretnék elnézni a Henninghez,

akkor majd rákérdezek. A komplett szett, amivel probléma nélkül át lehet építeni a C20XE-t A Corsába

asszem 800 euró.De abban minden benne van!Majd azért erre is rákérdezek!

Link to comment
Megosztás:

Azt még nem tudom pontosan.Vagy most szombaton, vagy jövö héten szeretnék elnézni a Henninghez,

akkor majd rákérdezek. A komplett szett, amivel probléma nélkül át lehet építeni a C20XE-t A Corsába

asszem 800 euró.De abban minden benne van!Majd azért erre is rákérdezek!

Elfogadható összeg, ha tényleg minden trükk benne van.

Amúgy a "síma" Corsa A GSi féltengely olyan 60e.ft/db.Ez csak amolyan adalékinfó.

Link to comment
Megosztás:

a carstilingen van fent az az ótó...

egyébként az enyémben c16 se motor van ...gyárilag

én nem kinlódok a rend őreivel..marad ez a motor benne..nekem megfelel !7 lititől nem eszik többet..és elég jól is megy.... :) :D ;) ;)

milenne még ha a motortuning büvöletébe is esnék

a gatyámat is el kellene adnom..

na azé azt már nem...

yo lesz ez igy is nekem.... :P ;) ;) ;)

Minden elismerésem! A szívemből szóltál. Csak, nekem a C16SE is hiányzik:))))))

XE fanoknak, hogyan is kell el készíteni egy igazán nyerő gépet.

http://www.novas.5u.com/photo2.html

Link to comment
Megosztás:

Szisztok!!!

Nem akartalak megsérteni Hemi ,ha még is akkor bocs

A féltengelyel kapcsolatban én most hétvégén cseréltem ki a külső csuklóm ami 8e ft

,de ez már 2éve benne volt és úgy,hogy előtte már más autóban teljesitett

szerintem ez elég jó.

A moci megha ferdén van mit számít ?? sok autóban gyárilag ferde.

Link to comment
Megosztás:

De mintha ebben is ferde lenne kicsit a moci!Vagy csak optika?Mind1.Nagyon királyságos kis autóka!

Két okból szokták a motor jobb oldalát elölrébb hozni. Egyszer azért, mert máshogy nem fér el

a gyári SFI-doboz és ki kellene cserélni Irmscherre, vagy valami hasonlóra, ami úgy 25000 Ft-ba kerülne.

A képeden is szépen lehet látni,hogy még a gyári van rajta.

Másodszor pedig azért, mert a befecskendezö rendszer a motor mögött hozzáérne a radiátor jobb csövéhez.Azzal a két- három centivel pedig mindezt orvosolni lehet, de viszont nem néz olyan jól ki.

Link to comment
Megosztás:

Két okból szokták a motor jobb oldalát elölrébb hozni. Egyszer azért, mert máshogy nem fér el

a gyári SFI-doboz és ki kellene cserélni Irmscherre, vagy valami hasonlóra, ami úgy 25000 Ft-ba kerülne.

A képeden is szépen lehet látni,hogy még a gyári van rajta.

Másodszor pedig azért, mert a befecskendezö rendszer a motor mögött hozzáérne a radiátor jobb csövéhez.Azzal a két- három centivel pedig mindezt orvosolni lehet, de viszont nem néz olyan jól ki.

Nekem igazándiból a kihajtások szimetrikus állása miatt furi egy kicsit.Hiszen ha nem jól áll egy autóban a moci, az kihat, a kihajtásokra, gondolom én, jobban igénybeveszi a féltengelyeket, vagy most nem jól gondolkodom?

Link to comment
Megosztás:

Nekem igazándiból a kihajtások szimetrikus állása miatt furi egy kicsit.Hiszen ha nem jól áll egy autóban a moci, az kihat, a kihajtásokra, gondolom én, jobban igénybeveszi a féltengelyeket, vagy most nem jól gondolkodom?

Annyira nem lesz ferde a motor, hogy ennek túl nagy jelentösége lenne.A féltengelyek így is ferdén állnak és azoknak mindegy, hogy merre, csak az nem mindegy, hogy mennyire!

De, ha a kocsi le van ültetve,akkor lehet, hogy még így is egyenesebben állnak,

mint ha minden gyári lenne!

Amúgy a Henninges szettel egyenesen áll a motor, ezért kell pl. a radiátor csöveit átforrasztani.

Majd ha lesznek képeim a beépített motorról, küldök párat. Azok mondjuk még csak a haveroméról lesznek.

Magáról a kocsiról viszont már most is vannak fotóim.Ha érdekel elküldöm öket.

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem lesz ferde a motor, hogy ennek túl nagy jelentösége lenne.A féltengelyek így is ferdén állnak és azoknak mindegy, hogy merre, csak az nem mindegy, hogy mennyire!

De, ha a kocsi le van ültetve,akkor lehet, hogy még így is egyenesebben állnak,

mint ha minden gyári lenne!

Amúgy a Henninges szettel egyenesen áll a motor, ezért kell pl. a radiátor csöveit átforrasztani.

Majd ha lesznek képeim a beépített motorról, küldök párat. Azok mondjuk még csak a haveroméról lesznek.

Magáról a kocsiról viszont már most is vannak fotóim.Ha érdekel elküldöm öket.

Akár fel is dobhatnád, a Corsás képek közé!Amolyan közkincsé téve azokat.

Fel kel tölteni őket v.hová, és belinkelni.

De ha pl. nekem küldöd, akkor én is szívesen felrakom. :)

Link to comment
Megosztás:

srácok,mérvan az,hogy nemlehet találni ahsználtan egy ép gsi A corsa-t? :) akár papírnélkülit is....

az összes vay olyan állatokhoz került,mint én,vagy szimplán ellett hanyagolva..?

ha valaki tud ilyesmit mégis eladót,akkor megkereshetne :D

Wolfi linkelt feljebb egy eladót 90ezerért.... papírnélkül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.