Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a kis közösségre, bár amiért most itt vagyok, az elszomorít :-( Egy éve vásároltunk egy 1996-s B Corsát (1,2-s), eddig nem is volt vele semmi gond, de most egy héten belül kétszer is leállt alattam. Menet közben egyszer-kétszer berándul, aztán leáll. Ha újra indítom, mintha fulladna, de beindul, azonban ahogy kettesbe kapcsolok, ismét leáll. Kis pihenő után használható, de tegnap pl. 10 perc pihi után haladtam vele tovább és az elején, mintha csökkent teljesítménye lett volna a kicsikémnek, hiába nyomtam a gázt, lomha maradt és 60 fölé nem gyorsult.

Múlt héten volt elosztó+rotorcsere, sportgyertyák vannak benne, nagyon szép őzbarnára kiégve.

MI LEHET A BAJA?????

További kérdéseim:

- hol található az üzemanyagszivattyú?

- honnan tudnék kezelési kézikönyvet letölteni? Már próbáltam rákeresni, de csak F Corsáhozvalót találtam.

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget! :D

Link to comment
Megosztás:

Hello mindeninek!!Azt szeretném megkérdezni hogy van egy 1994-es B-s corsám és hifit szeretnék bele rakni :D hol tudom a tűzfalon legkönnyebben áttvezetni a tápkábelt az erősítőnek?Aki tudja pls írjon!!!Elöre is köszönöm!!

Hali!!!

Ott a legkönnyebb ahol a többi kábel is bemegy, az anyósülés felől a kesztyűtartó mögött.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kb. 3 hete vettem egy 99-es 1.0 12V-es B Corsát. Szuper kis gép, ismerőstől vettük, garantáltan 63.000 Km van benne. Sikerült is megszeretni, de van egy kis problémám vele.

Amikor a motor bemelegszik, az autó néha gázadásra megtorpan, behörög és olyan mintha a fordulatszám visszaesne. Néha még a motor üzemzavar jelző is felvillan, de ahogy elveszem a lábam a gázról 1-2 másodperc múlva elalszik és utána normálisan megy. Padlógázra meg mindig így reagál, csak félgázzal lehet menni vele, és autópályán 5.-ben 110km fölött sokszor kivillan ahogy emelkedőhöz érek. :D

Ha valaki tud akkor kérlek, hogy segítsetek, hogy mi lehet a baja?

köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Ott a legkönnyebb ahol a többi kábel is bemegy, az anyósülés felől a kesztyűtartó mögött.

Nekem pont a vezető oldali oldalon van, elvileg az a gyári átvezetése a tüzfalon, ilyen kis gumi szigetelésen mennek át a kábelek és én oda füztem be a tápkábelt is minden faragás-kókányolás nélkül

Link to comment
Megosztás:

- honnan tudnék kezelési kézikönyvet letölteni? Már próbáltam rákeresni, de csak F Corsáhozvalót találtam.

Szerelési kézikönyvet itt is találsz az oldalon.

Használat utasítást meg itt találsz, de sajna nem magyar nyelvű.

http://hu.diplodocs.com/hasznalati-utmutat...EL/CORSA%20B-_O

Na itt találtam az F Corsához valót, de nyilvánvalóan akkor ez az én bénaságomat bizonyítja... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát még annyit, hogy ma a benzinszűrő ki lett cserélve, viszont már a próbaüzem alatt leállt többször is a motor. Férjem nézett mindenfélét, aztán kiderült, hogy a gyújtás trafó ment gallyra. Holnap megveszem, hétvégén kicseréli, aztán már csak reménykedhetek, hogy a modul nem romlott el és megúszom egy trafócserével.

Aztán, ha jövő héten láttok egy kis zöld Corsát (benne egy kis vörössel) az Árpád-híd környékén lerobbanni, akkor mégis más a hiba... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát még annyit, hogy ma a benzinszűrő ki lett cserélve, viszont már a próbaüzem alatt leállt többször is a motor. Férjem nézett mindenfélét, aztán kiderült, hogy a gyújtás trafó ment gallyra. Holnap megveszem, hétvégén kicseréli, aztán már csak reménykedhetek, hogy a modul nem romlott el és megúszom egy trafócserével.

Aztán, ha jövő héten láttok egy kis zöld Corsát (benne egy kis vörössel) az Árpád-híd környékén lerobbanni, akkor mégis más a hiba... :D

Trafó vagy a trafó alatti vezérlő?

Link to comment
Megosztás:

Általában a vezérlő adja meg magát.

Igen, azóta már kiderült, hogy az új trafóval sem indul ^_^ Vezérlő alatt a modult érted?

Hétfőn viszem autóvillamosságishoz és remélem, hogy még aznap el is készül, ui. kedd reggel 7re vinnem kell vizsgáztatni. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítségeteket, jó itt lenni ebben a kis társaságban :rolleyes:

Ma kicserélték a trafót és a modult, kaptam rá egy év garit és a szerelő szerint tutira emiatt állt le alattam a kocsi. Remélem. Sajnos továbbra is egyenetlennek érzem az alapjáratot és mintha össze-visszazakatolna a motor....de lehet, hogy én parázom túl a kérdést. Esetleg van még más tippetek is? Félek, hogy megint leáll alattam az autó az Árpád-hídon, vagy valamelyik felüljárón, esetleg középső sávban....nőként nemigen tudok mit kezdeni egy műszaki hibával, és az autósok többsége is max. kikiabált menetközben az autójából, hogy ne akadályozzam a forgalmat.....

Holnap vizsgázik a kis Drágám, remélem mindent rendben találnak <_<

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítségeteket, jó itt lenni ebben a kis társaságban :rolleyes:

Ma kicserélték a trafót és a modult, kaptam rá egy év garit és a szerelő szerint tutira emiatt állt le alattam a kocsi. Remélem. Sajnos továbbra is egyenetlennek érzem az alapjáratot és mintha össze-visszazakatolna a motor....de lehet, hogy én parázom túl a kérdést. Esetleg van még más tippetek is? Félek, hogy megint leáll alattam az autó az Árpád-hídon, vagy valamelyik felüljárón, esetleg középső sávban....nőként nemigen tudok mit kezdeni egy műszaki hibával, és az autósok többsége is max. kikiabált menetközben az autójából, hogy ne akadályozzam a forgalmat.....

Holnap vizsgázik a kis Drágám, remélem mindent rendben találnak <_<

Lehet alapjárati motor.

Először kell neki adni egy folytószelepház takarítást.+ alapjárati motor takarítás.

Ha nem segít ,akkor cseréld ki az alapjáratit.Lehetőség szerint gyárit.

Én próbálkoztam utángyártottal ,de nem vált be.

Link to comment
Megosztás:

Lehet alapjárati motor.

Először kell neki adni egy folytószelepház takarítást.+ alapjárati motor takarítás.

Ha nem segít ,akkor cseréld ki az alapjáratit.Lehetőség szerint gyárit.

Én próbálkoztam utángyártottal ,de nem vált be.

De attól le állhat bármikor és bárhol? És az nem derült volna most ki a szerelőnél :rolleyes: Jesszusom! Beparáztattál.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok,

a következő problémám lenne: ha 3-4 napig áll a kocsi, akor elég nehezn, kb 10 mp indítózás után idnul csak be, amint megyek vele 4-5 km-ert és leállítom, akkor már pöccre indul, amúgy máskor is, csak állás után nem. Ezt kb. 1 hónapja kezdte el, eddig nem volt semmi gond vele, mindig elsőre indult hidegen és melegen. Spurit használok minden tankolásnál, ajánlották, mert azt mondták, hogy lehet "leragad" ilyenkor az állástól a szelep, de ezt nem nagyon értem...:rolleyes: Esetleg benzin pumpa gond lehet? Pár hete benzinszűrőt cseréltem, de nem változott semmi.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.