Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne: "Szeretnék jobb oldali (utasoldali) visszapillantó tükörben tükörlapot cserélni."

Visszapillantó tükröt cseréltem. Sajnos a neten vásárolt (bontott) komplett visszapillantó tükörben a felszerelés után szinte semmit nem látni. Valami vacak lap van benne.

Így a régi tükörből szeretném a gyári lapot átrakni. Nézegettem, feszegetem, de eltörni nem szeretném. Ha valaki tudna tanácsot adni, hogy vegyem ki szakszerűen, megköszönöm.

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

A hűtővíz szintje a minimum jel alatt van kb 2-3 cm-el. -37 C fokig fagyálló. Milyen vízzel kellene utánatöltenem, dessztilált vízzel, vagy ion-cserélt vízzel? Mi a különbség?

Desztillált vízben lényegében csak vízmolekulák vannak, meg is ihatod, de olyan mintha semmit sem innál.

Az ion cseréltben van ásványi anyag, csak nem ugyan az mint a forrásvízben mondjuk.

Én desztvízzel szoktam keverni.

Link to comment
Megosztás:

Desztillált vízben lényegében csak vízmolekulák vannak, meg is ihatod, de olyan mintha semmit sem innál.

Az ion cseréltben van ásványi anyag, csak nem ugyan az mint a forrásvízben mondjuk.

Én desztvízzel szoktam keverni.

Köszi, akkor desztvízzel fogom pótolni. :)

Link to comment
Megosztás:

Voltam a héten az MMC tuningos emberkénél, hogy kikódolja az egr szelepet (sajnos a gyári török szoftware sem törli már ki :( ), 3 óra alatt sikerült is neki :) Kipróbáltunk még egy kis chip tuningot is és így a kettőtől együtt az autó olyan szinten más lett, mint ha nagyobb motor lenne benne. Csak ajánlani tudom, sokkal erősebb, kisebb fordulattól húz szóval klassz. És még jóval kevésbé füstöl is. Bár utóbbi főleg az egr miatt szűnt meg...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Uj vagyok, es rogton segitseget kerek.....bocsi...Szoval raszantam magam, hogy irok ide...bocsi, hogy ekezet nelkul, de az angolok nem ismerik az ekezetet. Szoval, van egy 2002 es 1.7 Di Opel Corsa C-m, es mar kicsit kezd elegem lenni. Nehany kerdes, hatha itt a rutinosabbak tudnak segiteni, hogy vegre eladhato allapotba keruljon. Magasabb fordulaton, ertsd. 2500-2700 felett hasznalva, marmint tartosan, pl. palya : 110 km / h felett, megjelenik a motorcheck lampa, es nincs ero benne, es iszonyatosat fogyaszt 5.5-6 litert/100 km... de ha lelassitok mondjuk ugy 90 kornyekere, vagy beerek egy varosba, nehany perc mulva elalszik, es visszajon az ero, es megy mint a barom. Ez a jelenseg pusztan varosi hasznalatban nincs jelen. Az egr szelep mukodik, es jo, a turbo mukodik es jo, a legtomegmero mukodik es jo, az izzitogyertyak mukodnek, az izzitorele mukodik, szoval tudom, hogy fogy a lehetoseg, de otlet kellene.... Ujabb: ma elmentem egy korre es elszallt a szervo, megjelent a motorcheck lampa, es az eps felirat is, gondolom, ha kicserelem a szervot, akkor ez megszunik, de az elso hiba szetb.ssza az agyam. Valami otlete, legyszi. Koszonom, Attila

Ui.: A szivotorok tele volt olajsarral, de azt ma kitakaritottam, es az eddigi max. 4000 es fordulatrol siman feljebb ment, most azzal nincs gaz, de ugye a szervo szallt el....lehet az osszes bajom a szervo elszallas elojele volt??

Megegyszer, koszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni olajválasztás tekintetében.
adott egy corsa z12xep -vel(számláló szerint 110.000 km-el - ebből mi kb 20-25-öt raktunk bele)
amikor megvettük 85e km-nél egyből olaj és szűrőcsere volt. mobil 1 5w40 került bele. a következő csere alkalmával szúrtam ki hogy az az olaj csak a dízel-es jóváhagyást kapta meg..
mivel másik kocsi cseréjéből maradt, kipótoltuk és mobil 1 5w30 került bele. ennek már dexos2 minősítése van így ennek jónak kell lennie.

Igazából nincs is semmi bajom vele, de az előző téli szezonban meg mostanában hajnalban is azt tapasztalom hogy a reggeli hidegindítás alkalmával az első pár száz méteren csettegő csörgő hangot ad. fordulatszám emelésre illetve kb 3-400 méter után a hang megszűnik. csak hidegben hallani ezt..
2 elméletem van erre:

A: hidrotőke kicsit koszos.

B: olajos a láncfeszítő és vékony neki a az olaj,,, ?
szerintetek a mostani olajcsere alkalmával mosassam át valamivel vagy keressek "vastagabb" dexos2-es olajat?
azt is olvastam hogy xep-nél ez a pár száz méter csettegés "normális". ez igaz?

és ha már bekérdeztem lenne még valami. nagyon ritkán havi/2havi 1 alakommal úgy indul, mintha csak 3 henger menne. szintén kb 200 méter után amikor kicsit meghúzatom (2000-2500) hogy felváltsak, torpan egyet majd minden megy tovább. olyan mintha akkor lépne be még egy henger. de sosincs semmi check engine lámpa.. fura... esetleg gyergya? nem tudni az előző tulaj mikor cserélt én a mostani olajcserénél tervezem.. valakinek valami vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

egy kis segítséget szeretnék kérni olajválasztás tekintetében.

adott egy corsa z12xep -vel(számláló szerint 110.000 km-el - ebből mi kb 20-25-öt raktunk bele)

amikor megvettük 85e km-nél egyből olaj és szűrőcsere volt. mobil 1 5w40 került bele. a következő csere alkalmával szúrtam ki hogy az az olaj csak a dízel-es jóváhagyást kapta meg..

mivel másik kocsi cseréjéből maradt, kipótoltuk és mobil 1 5w30 került bele. ennek már dexos2 minősítése van így ennek jónak kell lennie.

Igazából nincs is semmi bajom vele, de az előző téli szezonban meg mostanában hajnalban is azt tapasztalom hogy a reggeli hidegindítás alkalmával az első pár száz méteren csettegő csörgő hangot ad. fordulatszám emelésre illetve kb 3-400 méter után a hang megszűnik. csak hidegben hallani ezt..

2 elméletem van erre:

A: hidrotőke kicsit koszos.

B: olajos a láncfeszítő és vékony neki a az olaj,,, ?

szerintetek a mostani olajcsere alkalmával mosassam át valamivel vagy keressek "vastagabb" dexos2-es olajat?

azt is olvastam hogy xep-nél ez a pár száz méter csettegés "normális". ez igaz?

és ha már bekérdeztem lenne még valami. nagyon ritkán havi/2havi 1 alakommal úgy indul, mintha csak 3 henger menne. szintén kb 200 méter után amikor kicsit meghúzatom (2000-2500) hogy felváltsak, torpan egyet majd minden megy tovább. olyan mintha akkor lépne be még egy henger. de sosincs semmi check engine lámpa.. fura... esetleg gyergya? nem tudni az előző tulaj mikor cserélt én a mostani olajcserénél tervezem.. valakinek valami vélemény?

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1805&p=965698

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1805&p=967097

Válasz a kérdéseidre...... NEKEM UGYANILYEN PROBLÉMÁIM VOLTAK!!!!!! Csak az enyém még nem twinportos.

Km óra állásom is ugyanennyi :smartass:

Én tavaly tavasszal 88.000 km-rel vettem a kocsit, csak én 22.000 km alatt háromszor cseréltem olajat, 5W40 és 10W40 zölddobozosat friss szűrővel és bolti motortiszító adalékkal......... megoldásom a linken látható, ide még egyszer nem írom le.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Üdv Mindenkinek!

Most jutottam hozzá egy 2006-os 1,3 cdti 3 ajtós TGK-hoz. Nincs benne elektromos ablak,de nagyon jó lenne ha lenne. A kérdésem az lenne, hogy a gyárilag e.ablakos autóból áttehető az ajtó behúzó, ahol az ablak kapcsolói vannak vagy kompletten az egész ajtópanelt kell cserélni kárpittal és minden egyébbel?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új regisztráló vagyok, a segítségetekre lenne szükségem.

Ezres benzines C Corsám van, valós 95.000 km-rel. Egyik pillanatról másikra nem indult ha esetleg elindult akkor is nagyon nehezen.Az öninditó szépen forgatja a motort és úgy indul el de akkor is nehezen ha rányomok a gázra.Erre eddig nem volt szükség,pöcre indult gáz nélkül télen nyáron.

Elvittem szerelőhöz és azt mondta, hogy a fojtószelep szenzor rossz rajta ami cirka 180 ezer a gyári és utángyártottat pedig ne vegyek.

Elképzelhető, hogy ez a probléma?Milyen jótanácsot tudtok adni.Köszönettel!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Üdv Mindenkinek!

Van egy 2006-os Opel Corsa C 1,3CDTi autóm aminek műszerfalán megjelent a kis világító villás kulcs.. G Astrámon van egy technika amivel otthon is kiolvasható a hibakód(gáz+fék pedált nyomva kell tartani és számolni kell a hiba lámpa villogását és egy táblázatból meg tudjuk a kód jelentését) Ennél az autónál ez sajnos nem működik, esetleg ezen mást kell nyomva tartani?

Link to comment
Megosztás:

Segítseket! sportos corsa vásárlásban :) de melyiket?

de csak 1.4 köbcentiig UK-s adó miatt

melyiket z14xe vagy z14xep

nem nekem lesz, sógor keres vasat angliában és tanácsot kér segítsetek.

én 1.8 gsi-t venném :smartass: de szerinte arra sok az adó :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.