Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

mindenkinek problémamentes a orsája, vagy miez a lapítás?

:wacko:

én most vagyok túl kerékcsapágy cserén (93e km) tovább is bírhatta vóna :S igaz részletfizetéssel jött így is le... és még mindig rakoncátlankodik a futóműben....

Jó kis autók ezek, és nemnagyon van probléma... :lol: :lol:

A kisebb gondokat, meg nem írjuk le... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Gsi jól érzi magát nálad ?

Megbarátkoztál véle ? :lol:

Persze, nagyon kírááály... :)

De pont most mérgelődtem egy kicsit, mert akartam indulni, de nem sikerült...meghalt az aksim... :lol:

Most még megpróbálok töltővel életet lehelni bele, mert sajnos itt kint elég drága az új aksi... :unsure:

De ezen kívül, semmi gondom vele, csak a fogyasztásom néha több, mint aminek kéne lenni, de ez nem az autó hibája, hanem a lábamé... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

főleg azt, hogy nem a sarki fénymásolóban csinálták a szervízkönyvet :(

lánccsörgés, váltókulissza, ami szar szokott lenni - ill potenciális hibalehetőség. a többi szerintem nem speciális, mint az összes többi kocsinál érdemes mindent átnézni

Link to comment
Megosztás:

halihó! örülök hogy ilyen sokan írtatok eddig erről a kocsiról, tényleg nagyon szép darab... most gondolkodom rajta, hogy

ilyen lesz az első autóm kb. 1-2 év múlva (persze ehhez sok mindennek sikerülnie kell, de álmodozni csak szabad :()

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sajnos ez van!

Röviden:Feleségem beteghez indult tetanuszt beadni,és nem tudjuk hogyan mivel egyedül volt, egy haladó kamion hátsó tengelyének ütközött ami megpördítette az úton párszor és végül tetején állva árokba csapódott .Ehhez képest hála a jó istennek bokacsont,csípőcsont töréssel,zúzódásokkal,agyrázkódással megúszta.Jelenleg intenzíven van,magánál van,de a balesetre nem emlékszik.

http://images.iwiw.net/0401/user/01/03/90/...0_1196711057903

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez van!

Röviden:Feleségem beteghez indult tetanuszt beadni,és nem tudjuk hogyan mivel egyedül volt, egy haladó kamion hátsó tengelyének ütközött ami megpördítette az úton párszor és végül tetején állva árokba csapódott .Ehhez képest hála a jó istennek bokacsont,csípőcsont töréssel,zúzódásokkal,agyrázkódással megúszta.Jelenleg intenzíven van,magánál van,de a balesetre nem emlékszik.

http://images.iwiw.net/0401/user/01/03/90/...0_1196711057903

:)

Ez megint szomorú hír!

Még az a szerencse, hogy tényleg megúszta ennyivel... ;)

A kép láttán, gondolom, a corsa totálkár lett ... :(

Jobbulást, és mihamarabbi felépülést a feleségednek!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez van!

Röviden:Feleségem beteghez indult tetanuszt beadni,és nem tudjuk hogyan mivel egyedül volt, egy haladó kamion hátsó tengelyének ütközött ami megpördítette az úton párszor és végül tetején állva árokba csapódott .Ehhez képest hála a jó istennek bokacsont,csípőcsont töréssel,zúzódásokkal,agyrázkódással megúszta.Jelenleg intenzíven van,magánál van,de a balesetre nem emlékszik.

http://images.iwiw.net/0401/user/01/03/90/...0_1196711057903

Baxus, óriási szerencse, hogy ebből az autóból élve jutott ki.Jobbulást neki.

Sajnos az autónak már nem tudom ugyanezt kívánni, mert........nagyon össze van törve.De megtette amit meg lehetett...

Link to comment
Megosztás:

Igen tényleg masszív kis kocsi volt,mert ahhoz képest amit kapott jól megvédte Bettit.Mindig bekapcsolta a biztonsági övet,mikor elindult,a légzsák is tökéletesen működött meg az övfeszítő is behúzta az ülésbe.A vezetőülés környéke alig deformálódott.

Link to comment
Megosztás:

Na az pont ami nincs!De megoldjuk,kezdem újra az autók csereberélését.

Ez is úgy indult,hogy kispolszkival kezdtem és utána sok-sok csere meg eladás után eddig értem el.

Most első körben megpróbálok egy kb 93-94-es körüli F Astrát szerezni (ez előtt a Corsa előtt is az volt)a többit meg majd meglátjuk utána.

Csak Betti jönne haza mielőbb a kórházból ,a gyerek meg persze én is nagyon hiányoljuk.Nehéz így.... :(

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Amugy tök jok ezek a C corsak

váltokulissza csere kötelező

GMnél már az elején rájöttek, de aki nem panaszkodott annak nem cserélték gariban

gyárilag műanyagot tettek bele, a cserealkatrész fém

akinek nem lett kicserélve idővel kinszenvedés lesz az egyes, majd a kettes

felkészülni

30ezer ruppo

opelszerelő 6perc alatt kicseréli

amugy csak stabilizátorok szoktak elkezdeni zajongani, de ezek a magyar utak

hálistennek hiába kemények a máanyagok, az utak nem kinozzák meg, nem nyekeregnek, mint a barom

fogyasztásuk abszolut lábtol függ

10ezrenként olajcserét neki

fékekből mindig az utángyártott, ugyanaz mint a gyári, csak nincs rányomva a GM pecsét és olcsobb, feleannyi

szoval akinek tetszik, és erre van pénze, ugorjon bele, jo kocsik

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.