Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Páran már említettétek, hogy töltsek fel képet az autóról. Most még csak avatart tudtam feltölteni, képet nem. Ha jól látom a lehetőségeket, akkor csak netről tudok linkelni képet. Ez így van?

Már van kemény 200 valahány km az autóban. Ez még csak arra volt jó, hogy már nem görcsölve vezetem... Az első út "érdekes" volt hazafelé a kereskedésből, rendesen leizzadtam... :lol: De már kezdem szokni! :)))

Link to comment
Megosztás:

Páran már említettétek, hogy töltsek fel képet az autóról. Most még csak avatart tudtam feltölteni, képet nem. Ha jól látom a lehetőségeket, akkor csak netről tudok linkelni képet. Ez így van?

Már van kemény 200 valahány km az autóban. Ez még csak arra volt jó, hogy már nem görcsölve vezetem... Az első út "érdekes" volt hazafelé a kereskedésből, rendesen leizzadtam... :lol: De már kezdem szokni! :)))

www.kepfeltoltes.hu -t próbáld :wink:

Link to comment
Megosztás:

Páran már említettétek, hogy töltsek fel képet az autóról. Most még csak avatart tudtam feltölteni, képet nem. Ha jól látom a lehetőségeket, akkor csak netről tudok linkelni képet. Ez így van?

Már van kemény 200 valahány km az autóban. Ez még csak arra volt jó, hogy már nem görcsölve vezetem... Az első út "érdekes" volt hazafelé a kereskedésből, rendesen leizzadtam... :lol: De már kezdem szokni! :)))

Majd belejössz :( :D

Aham csak a netről, pl regisztrálj itt saját tárhelyet : uw.hu

De ha elküldöd nekem a képeket - kepoptimalizalas@freemail.hu -, akkor én is szívesen feltöltöm neked :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ma reggel belekerült a 400. km is a kocsiba. Útközben észrevettem, hogy hangosabb lett a motor, főleg 75 és 90 km/h óra között. Egész "sportos" morgás hallatszik. Nem tudom, hogy csak beképzelem-e magamnak, vagy tényleg hangosabb. Lehet, hogy eddig lefogalt a szokatlan autó vezetése és nem is füleltem a motorhangot. Remélem nincs semmi baja.

Ja igen, reggel meg elkaptam egy brutális méretű kátyút, ezúton is szeretném üdvözülni a komáromi utak állapotáért felelős személy felmenőit! :lol:

Még valami, ami eszembe jutott hétvégén: vajon hol gyárthatták az autót?

Link to comment
Megosztás:

Azambuja az egyik (asszem), és véletlenül nem Eisenstadt a másik?

Nem Zaragoza? :roll:

Mindjárt fellapozom a könyvet :wink:

Spanyolország :Zaragoza

Portugália: Azambuja

Németo: Eisenach

A világ többi részén:

Dél-Afrika:Struandalé

Kolumbia

Venezuela

Eqador

Link to comment
Megosztás:

Nem Zaragoza? :roll:

Mindjárt fellapozom a könyvet :wink:

Spanyolország :Zaragoza

Portugália: Azambuja

Németo: Eisenach

A világ többi részén:

Dél-Afrika:Struandalé

Kolumbia

Venezuela

Eqador

Na most már ezt is tudjuk. :lol: Ha minden igaz, akkor az 1.2-es motort Európában a sógoréknál csinálják.

Link to comment
Megosztás:

K_p0031.jpg

Szóval itt lenne a rádió helye. A képen látható fém keret mihez tartozik? Véletlenül nem a gyári rádióhoz? Ugyanis az a gond, hogy a rádió beépítő keret valószjnűleg az említett, becsavarozott fém keret miatt nem megy be. Szerintetek ha kiszedem, akkor el tudok vele rontani valamit? :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://www.kepfeltoltes.hu/050803/K_p0031.jpg

Szóval itt lenne a rádió helye. A képen látható fém keret mihez tartozik? Véletlenül nem a gyári rádióhoz? Ugyanis az a gond, hogy a rádió beépítő keret valószjnűleg az említett, becsavarozott fém keret miatt nem megy be. Szerintetek ha kiszedem, akkor el tudok vele rontani valamit? :lol:

Igen az a gyári rádió kerete.

Kell venned egy DIN méretűre átalakító keretet hozzá.

A kábeleket megtaláltad?

Link to comment
Megosztás:

A kábeleket megtaláltam, drótharisnyával összefogva a bal oldalon vannak levezetve.

Keretet már vettem, csak eddig nem bírtam rájönni, hogy miért nem megy be a helyére. Délután mepróbálom kiszedni a fém keretet és bepattintani a helyére a műanyagot.

Sok sikert hozzá :wink:

Elvileg kiskörmök rögzítik és középen hátul egy csavar. :roll:

De a fotón nem látom ott a csavart. :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.