Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Azóta megoldódott a kézifék probléma. A dob szabályozva (kb. fél mm, vagy még annyi se), az új betétek meg hozzászabályozva. Mit mondjak, tökéletes lett! Fog mint a bivaly, a fékpadi mérés üzemi féknél 3%, kéziféknél 0% eltérést mutatott. :P

Szeretném kérni a véleményeteket még egy dologban.

Néztem a géphez olajat:

Mobil1 Protection Formula 0W/40

Mobil1 Synt S 5W/40

A kető közül melyiket ajánlanátok? Egyáltalán érdemes-e ilyen drága olajat önteni bele? Nem is igazán az ára a fontos, lényeg a motor védelme! Jelenleg gyári Opel 5W/30-as olaj van benne, ez mennyire gázos?

Motorkód: Y17DT

Köszi!

Lauda

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék, mert most nem tudom elvinni az autómat szervízbe - ünnepek után, szerdán csak. A méreg meg esz folyamatosan...

2,5 éves a Corsám (C1.0), mindössze 23000 km van benne, és alig tudok kapcsolni 1,2-t és hátramenetet, a motor nehezem pörög föl, mélyebben szól, 3.-tól mintha minden rendben lenne. Ma például piros lámpa után indultam 3-ba, egyszerűen nem vette az 1-2-öt sem. Mi lehet? kuplungtárcsa? vagy a váltóban mi szállhatott el? És persze a lényeg, mennyibe fog ez kerülni nekem? Azért erre nem számítottam, hol a német megbízhatóság?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék, mert most nem tudom elvinni az autómat szervízbe - ünnepek után, szerdán csak. A méreg meg esz folyamatosan...

2,5 éves a Corsám (C1.0), mindössze 23000 km van benne, és alig tudok kapcsolni 1,2-t és hátramenetet, a motor nehezem pörög föl, mélyebben szól, 3.-tól mintha minden rendben lenne. Ma például piros lámpa után indultam 3-ba, egyszerűen nem vette az 1-2-öt sem. Mi lehet? kuplungtárcsa? vagy a váltóban mi szállhatott el? És persze a lényeg, mennyibe fog ez kerülni nekem? Azért erre nem számítottam, hol a német megbízhatóság?

,

Nem lehet, hogy az a műa. kütyü szállt el a váltórudazatban, mint már sok embörkének itt a fórumon?Mert szvsz az lesz a hiba forrása.Ha a kuplungod szállt volna el, a 3.-kat sem venné be.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

3 éves koráig tuti cserés (csak meg kell találni a megfelelő szervízt)

Néhány oldallal előbb leírt tortúrám részleteit megosztottam az Opel Mo. vevőszolgálatával. Köszönik szépen, majd "figyelembe veszik" a szervízek értékelésénél....

Nem találtam meg, volt-e már szó róla:

A szervíz-intervallum kijelzőt (INSP) computer nélkül ki lehet nullázni?

Link to comment
Megosztás:

3 éves koráig tuti cserés (csak meg kell találni a megfelelő szervízt)

Néhány oldallal előbb leírt tortúrám részleteit megosztottam az Opel Mo. vevőszolgálatával. Köszönik szépen, majd "figyelembe veszik" a szervízek értékelésénél....

Nem találtam meg, volt-e már szó róla:

A szervíz-intervallum kijelzőt (INSP) computer nélkül ki lehet nullázni?

Hello!

Persze, ki lehet, csak akkor a garancia is oda..:P

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Tehát hogyan? (sajnos már túl van a 3 éves korán)

Ha jol emlékszem, akkor ráadod a gyujtást, benyomod a pöcköt a kilométerszámlálon, majd nyomva tartod és leveszed a gyujtást, és kicsit még nyomva tartod... Valami ilyesmi.. Ha nem müködik, akkor ezek kombinációja.:P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.