Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Nekem is megvan már egy éve, de még rá sem néztem a pollenszürőre. Ellenben a klíma facán működik és igencsak hideget fúj. Amikor beindítottam a nagy tél után, akkor jött egykis büdös szag, de elmúlott. Nem tudjátok mitől lehetett? :)

Büdös lehet pl a pollenszűrő miatt is... :) Hosszabb téli állások után nekem is fújt az előző astrámnál büdöset az első pár mp-ben. Aztán kicseréltem a szűrőt, és lám, a szag megszünt. :( A kivett szűrőt megszagolva, annak volt az a jellegzetes enyhén dohos szaga.

Link to comment
Megosztás:

Amennyiben télen is járatjátok néha a klimát: nem csak a párát szünteti meg a kocsiban, de nem is dohosodik be a téli állásban..

Én nem csak azért kapcsolom le a klimát megállás előtt, hogy kiszellőzön, hanem ha menne a klima a turbómtól is elvennék némi pluszt a visszahűtés idején. Tehát kerreg a daráló. :)

Link to comment
Megosztás:

Az én tapasztalatom az, hogy inkább a fűtés tisztítja jobban a rendszert. Én nyáron, amikor a víz 90fok körüli kb. hetente maxra kapcsolom a fűtéskapcsolót, és körbekapcsolom az állító kapcsolót mindenhol 1-2 pecig 2-3-as fokozaton. Nekem ez bevállik. 4,5 éves az autóm, és még soha nem kellett tisztítani, pedig nyáron napi 7-8 órát használom a klímát a sötét szin miatt.

Link to comment
Megosztás:

A klímát télen akkor is tanácsolt rendszeresen beindítani (szakemberek szerint) többek között az említett kenési okok miatt.

ez azért van,. mert a klimagázban van az olaj, és ha nem kapcsolod be, akkor nem kering az olaj benne a gázzal együtt, és kiszáradnak a tömitések, elmegy a gáz.

Link to comment
Megosztás:

Amennyiben télen is járatjátok néha a klimát: nem csak a párát szünteti meg a kocsiban, de nem is dohosodik be a téli állásban..

Nekem esetenként 2 hetet állt a garázsban télen az autó, és sajna amikor mentem vele hiába kapcsoltam klímát, és leállítás után hiába járattam rendesen még 5 percig a ventit, egy idő után csak dohos szagú lett. De ez csak az én személyes tapasztalatom. Ez Delphi rendszer volt egyébként, nem tom mennyire számít. Persze 2 hét állás azért sok idő...

Link to comment
Megosztás:

Nekem esetenként 2 hetet állt a garázsban télen az autó...

Ezért irígyellek! :)

Időnként szeretnék nem ilyen sokat járni az autómmal - ugyanis már 10000km-t belecsaptam december közepe óta! :)

De egyenlőre nem sok egyéb variációm van.

Meghát visz a szííívem is, hogy "menjünk a coupe-val egy karikát" :(

Link to comment
Megosztás:

Ezért irígyellek! :)

Időnként szeretnék nem ilyen sokat járni az autómmal - ugyanis már 10000km-t belecsaptam december...

Ahhoz képest nem is sok, hisz németben is voltál vele! :(

Nekem most volt nem rég 1 éves: és közel 28 Ezer kilóméter van benne! Ezért vettem Diesel-t! :)

Link to comment
Megosztás:

már egy éve körbejártuk a témát de az Astrába karunk klímát rakatni...-gyárilag nincs :)

egy "nagyobb" összeget szánnánk is rá....

hogy van ez ?

nézegettem pár oldalt:

EZ

Ezis

szóval elvileg lehetőség van rá...

majd személyesen is utánajárok :(

Szerintem: én bontott, de gyári klímát raknék bele (talán van is minden bontóban), Szerintem az sem lesz olcsóbb, de legalább minden klappol. Én úgy saccolom, 80-100 körül meglehet, de ez csak ex has. Anno OFF: Swiftbe is így raktunk klímát. Sajna itt fennáll a lehetőség, hogy esetleg a kompresszor nem a legjobb állapotú... :)

Viszont semmi tapasztalatom sincs az utólagos klímákkal... nem is igazán bíznék bennük. Lehet, hogy valakinek volt már, és tud erről mondani valamit.

Link to comment
Megosztás:

én az elöbb megtöltettem a Coupé klimáját. 4,1 fokot fúj :P

asszem fázni fogok benne :D

Egy ilyen utólagos fűtőventilátor, ami annak idején a Ladákban is jó szolgálatot tett, szerintem segíthet - nem is szólva arról, milyen jól mutat a műszerfal tetején :P :) :) :(

Vagy marad a szöszmöszmackó. Az is fincsi meleg.... ;)

Link to comment
Megosztás:

hol és mennyiért mérik be hogy hány fokos?

Csak egy hőmérő kell hozzá (elektronikus nem árt). Aztán megméred a középső befúvónál (oda a legrövidebb a levegő útja). Szerintem. Aztán lehet, hogy van nagyobb okosság is. Mindenesetre én megmérem neked ingyen a fenti módszerrel... :) (csak össze kell futnunk vhol)

Link to comment
Megosztás:

Csak egy hőmérő kell hozzá (elektronikus nem árt). Aztán megméred a középső befúvónál (oda a legrövidebb a levegő útja). Szerintem. Aztán lehet, hogy van nagyobb okosság is. Mindenesetre én megmérem neked ingyen a fenti módszerrel... :) (csak össze kell futnunk vhol)

ohhhh :)

egy úr vagy :()

köszi de asszem apumnak is van vmi hőmérős csodája, csak azt hittem vmi furfányosabb dolog lesz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.