Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


opel77

Recommended Posts

A klubosoknak meg nem....

Mindent nem lehet... :D Azért nem várhatod el ezeket tőle.. neked... :D

De pl ezért jó majdnem egyedi rendszám, meg olyan verda ami nem terem minden bokorba, mélykék Pista már csak tudja, mikor merő véletlenségből rábukkant a kocsimra :D (én meg reggel a bokor alatt a pólóimra :P )

Link to comment
Megosztás:

Mindent nem lehet... :D Azért nem várhatod el ezeket tőle.. neked... :D

De pl ezért jó majdnem egyedi rendszám, meg olyan verda ami nem terem minden bokorba, mélykék Pista már csak tudja, mikor merő véletlenségből rábukkant a kocsimra :D (én meg reggel a bokor alatt a pólóimra :P )

Delirium tremens?

Link to comment
Megosztás:

Aha, szal ellopták és Pista megtalálta...

Szerencsére nem, csak ő spec azt tudta, hogy a XVI kerben lakom, pedig a 3.ban, mert ott az asszony (ill volt, mert most kicsit messzebb... ill nekem most közelebb kb 30 cm re, de Mo-tól picit többször 30-ra :P) és meglepődött, mikor rátalált a kocsira - és mivel nála voltak a megvett, de előtte át nem adott pólók, így jogosan úgy gondolta beadja hajnali 3 kor :D :D De hogy ő alkoholos befolyásoltság alatt volt-e azt nem tudom :D

Link to comment
Megosztás:

Én már emeltem fel gyári emelővel, igaz csak egyszer, de nem volt vele gondom. Ez legalább alámegy, mert a krokodil nem :D Öröm is a téli-tavaszi kerékcsere. Két kézzel sárvédőnél meg kell emelnem a kocsit, lábbal meg alárugdosni közben a krokodilt :D

Az még nem jutott eszedbe hogy ráállj azzal a kerékkel egy deszkára amelyiket cserélni akarod és akkor aláfér a kroki?

Link to comment
Megosztás:

Az még nem jutott eszedbe hogy ráállj azzal a kerékkel egy deszkára amelyiket cserélni akarod és akkor aláfér a kroki?

Nem. Jobban szeretek szpni :D Tegnap el is akartamn menni felvonulni a ratyik közé. Bár öcsém fenn volt, de ő hivatalból :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.