Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Csaba

Recommended Posts

Gyári kpzárnál tudtommal a fekete-piros és fekete-kék vezetékekre.

De nem biztos <_<

Helló!

A fekete/piros, fekete/kék a motorra menő vezetékek, neki a vezérlő szálakat kell megkeresni, ami barna/fehér és barna/piros. Oda negatívot kell, hogy kapcsoljon a riasztó. Bal első ajtóból biztos, hogy kijönnek ezek a vezetékek, ill. a kp. zár elektronikánál lehet még rákötni. Hajrá!

Link to comment
Megosztás:

Helló!

A fekete/piros, fekete/kék a motorra menő vezetékek, neki a vezérlő szálakat kell megkeresni, ami barna/fehér és barna/piros. Oda negatívot kell, hogy kapcsoljon a riasztó. Bal első ajtóból biztos, hogy kijönnek ezek a vezetékek, ill. a kp. zár elektronikánál lehet még rákötni. Hajrá!

Utánna néztem a kapcs rajzon. Az f/p, f/k-ra mutatja a riasztót. Mondjuk az a gyári riasztó.

Most már teljesen el vagyok bizonytalanodva. <_<

Link to comment
Megosztás:

Utánna néztem a kapcs rajzon. Az f/p, f/k-ra mutatja a riasztót. Mondjuk az a gyári riasztó.

Most már teljesen el vagyok bizonytalanodva. <_<

Milyen riasztód van? Mert ha csak egy-egy negatív impulzus jön ki nyitás/záráskor, akkor azt mindenféleképpen a b/p, b/f vezetékekre kell kötni.

Próbáld ki, ha b/p, b/f vezetéket egy pillanatra letesteled, a kp. zár rögtön nyit, zár.

Link to comment
Megosztás:

Milyen riasztód van? Mert ha csak egy-egy negatív impulzus jön ki nyitás/záráskor, akkor azt mindenféleképpen a b/p, b/f vezetékekre kell kötni.

Próbáld ki, ha b/p, b/f vezetéket egy pillanatra letesteled, a kp. zár rögtön nyit, zár.

Kösz a segítséget. <_< Így csináltam, és lőn...nyit-zár.

A riasztóból kijövőket pedig kimértam be-, ill kikapcsoláskor. Szépen adták is a testet.

Ezután már csak össze kellett kötni, és leszigetelni. F@cájul műxik. :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hellotok!

Gond van a risztómmal. Az a helyzet, hogy nekem gyári riasztóm van, amit az ajtó bezárása után lehet aktiválni, úgy, hogy tovább fordítom a zárat vízszintes irányba, ekkor kapcsol be a riasztó és a zárakat ekkor reteszeli be, valamint ekkor csak a bal oldalról lehet nyitni. Namost nekem kb. félévente eljátsza aztat, hogy amikor így bezárom az ótót, akkor egyszerűen nem lehet kinyitni, csak ha ő is úgy gondolja, hogy már eleget szenvedtem vele :huh:. Hiába vittem egy riasztós emberhez, azt állapította meg, hogy nem állapított meg semmit; vagyis akkor megint rendesen működött. A zárak jó állapotban vannak, a riasztó nagy ritkán magától beriaszt.

A kérdés: most akkor hogyan tovább, merre lépjek ilyenkor? (Hosszúlépésen kívül... <_< )

A családot 5 év alatt 2x zártam be- 1x kijöttek a tetőablakon a gyerkőcök /igaz, ezt élvezték/, másodszor meg kivárták míg kiengedte őket a gép.

Link to comment
Megosztás:

A családot 5 év alatt 2x zártam be- 1x kijöttek a tetőablakon a gyerkőcök /igaz, ezt élvezték/, másodszor meg kivárták míg kiengedte őket a gép.

<_<

Az ilyen nem működik-működik dolog legtöbbször kontakthibát sejtet. Én átnézném lehetőleg az összes vezetéket. Kezdve a könnyen hozzáférhetőeknél mintpéldául az átvezetőgumik az ajtóknál. Nekem központinál már volt itt is bajom, a tanksapkát záró motor is testelt már, meg a jobb küszöb alatti vezeték is volt kirepedezve így az is néha. Úgyhogy szinte bárhol lehet. Kellemes kutatást. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na bakker, szóval szedhetem darabokra a gépet:-D... Pedig azt hittem, ez a riasztós hiba nem lesz oly vészes dolog. Mily kis naiv vagyok(sírós szmájli)... Akkor köv.kérdés: a motortérben van valami doboz v.egyéb akármi, amit megnézzek a riasztóval kapcsolatban?

Szerintem pár csavart nem vészes kicsavarni. Gondolom riasztófüggő hogy hol van a vezérlője, de én nem hiszem hogy az lenne a baj.

Link to comment
Megosztás:

Hát nekiálltam átnézni a riasztót, de mindjárt meg is akadtam: hogy a fenébe lehet leszedni a kárditot az ajtóról? A 6 csavar kint van, de az ablaktekerövel nem boldogulok- szóval hogy jön le? Feszegetni nem nagyon akartam, vagy mégis az a megoldás? Köszi!

Egy külső zéégergyűrű féleség fogja, nem pont az de hasonló. Kis kampóval lehet kihúzni aztán lejön a tekerő. Próbálj a tekerő meg a kárpit közé nézegetni, hogy meglásd hol a füle.

P9080030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg kicsit szar lett a kép de a lényeg látszik.

Link to comment
Megosztás:

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/080629/P5220002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]%7Boption%7D

ez volna a "kulcsos" dobozom a motortérben

Nekem is Gamma R502 van benne. de sajna be kellene tanítani ez egyik távirányítómat mert elfelejtette, csak leírás nélkül igen nem megy.

Pedig nekem nagyon megfelel, Belsőultrahang,ütésérzékelő, centrál nyitás zárás igaz itt kellet kis elektronikát készítenem.Egyedül a rablásgátlót kötöttem át, mert van egy kis adó amit magaddal kel hordani ez

küld jelet a mit át kötöttem, mert ha nincs nálad beindul de le is áll.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is Gamma R502 van benne. de sajna be kellene tanítani ez egyik távirányítómat mert elfelejtette, csak leírás nélkül igen nem megy.

Pedig nekem nagyon megfelel, Belsőultrahang,ütésérzékelő, centrál nyitás zárás igaz itt kellet kis elektronikát készítenem.Egyedül a rablásgátlót kötöttem át, mert van egy kis adó amit magaddal kel hordani ez

küld jelet a mit át kötöttem, mert ha nincs nálad beindul de le is áll.

Szóval ez riasztó? :lol: Nekem is ilyen van az eladó nem mondott róla semmit, kulcsom sincs hozzá. Lehet vele kezdeni vmit? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval ez riasztó? :lol: Nekem is ilyen van az eladó nem mondott róla semmit, kulcsom sincs hozzá. Lehet vele kezdeni vmit? :lol:

távirányítód van hozzá? kucs csak azért kell hozzá mert ha valami oknál fogva riasztáson mered és nem birod kikapcsolni távirányítóval akkor kulcsal ki lehetett kapcsolni és mehettél tovább.

Mert ha csak a tápról veszed le az nem igazán jó, mert akkor nemlehet beínditani a kocsit.

Ez kb 1993-94 ben gyártották, abban az időben nem lehetett olcsó, csak 4 vagy 5 PIC et számoltam meg benne.

De a világon nem lehet hozá leírást találni.

Link to comment
Megosztás:

távirányítód van hozzá? kucs csak azért kell hozzá mert ha valami oknál fogva riasztáson mered és nem birod kikapcsolni távirányítóval akkor kulcsal ki lehetett kapcsolni és mehettél tovább.

Mert ha csak a tápról veszed le az nem igazán jó, mert akkor nemlehet beínditani a kocsit.

Ez kb 1993-94 ben gyártották, abban az időben nem lehetett olcsó, csak 4 vagy 5 PIC et számoltam meg benne.

De a világon nem lehet hozá leírást találni.

Nincs hozzá távirányitó. Akkor felejtsemel? Még jó hogy nem csinál vakriasztást. Akkor mihez kezdenék? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs hozzá távirányitó. Akkor felejtsemel? Még jó hogy nem csinál vakriasztást. Akkor mihez kezdenék? :lol:

Akkor hogy működik?

Vagy kivezették a riasztó kapcsolójából a vezetéket az ajtózárhoz?

Bekapcsoláskor Egy CSÍP. ki kapcsoláskor meg 3 CSIP.de ha kulcsal kapcsoljuk be 1csíp ha ki meg semmi.

Link to comment
Megosztás:

Akkor hogy működik?

Vagy kivezették a riasztó kapcsolójából a vezetéket az ajtózárhoz?

Bekapcsoláskor Egy CSÍP. ki kapcsoláskor meg 3 CSIP.de ha kulcsal kapcsoljuk be 1csíp ha ki meg semmi.

Hát ez az! Sehogysem működik! :lol: Ép azt kérdezem, hogyan lehetne életre kelteni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is Gamma R502 van benne. de sajna be kellene tanítani ez egyik távirányítómat mert elfelejtette, csak leírás nélkül igen nem megy.

Pedig nekem nagyon megfelel, Belsőultrahang,ütésérzékelő, centrál nyitás zárás igaz itt kellet kis elektronikát készítenem.Egyedül a rablásgátlót kötöttem át, mert van egy kis adó amit magaddal kel hordani ez

küld jelet a mit át kötöttem, mert ha nincs nálad beindul de le is áll.

Ez ugyan nem R502-es, de hátha a távirányító programozás ugyanaz. Próba szerencse. Legfeljebb elfelejti a még működő távirányítót is. :lol:

Gamma

Gamma

Gamma

Gamma

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.