Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Köszi a válaszokat, megmérem a töltést. Lehet hogy ezért van az is,

hogy ha bekapcsolom a hátsó ablak és tükör fűtést (imádom!) :(

akkor elmegy a rádió? Rejtélyes összefüggések ezek....

Egyébként a műszerfal sosem volt kiszerelve, nemtom lehet-e kontakthibája csak úgy. Ha megvan jelkezem.

Link to comment
Megosztás:

riasztos problemaban tud valaki segiteni?

az a helyzet, hogy ugy kb 2 hete nem nagyon mukodik a riasztom, vagyis minden ok, csak a taviranyito nem nyitja. Eleinte kb 5-6 alkalomra nyitotta, most meg kb 10 percig nyomkodhatom mire kinyitja. Tegnap csereltem, tettem a taviranyitoba teljesen uj elemet, de igy sem mukodik. A taviranyitot szkoppal, nagyitoval megvizsgaltuk, az jo.Mi lehet a baj? Az autoban levo egysegben is lehet valami kis elem es az merulhetett le, vagy valami mas gondja lehet? A riaszto Autosonik olasz gyartmanyu, felhuzza az ablakokat, bezarja az ajtokat stb...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt hasonló problem. Nekem a távirányitó pótméterén kellett tekerni, nem egész 2mm-ert. És most, közel 100m távolságból nyitja az autót. Ezzel nyugodtan próbálkozhatsz szerintem. Csak mindig jegyezd meg, hogy miként állt eredetileg a poti-csavarja.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Jajj!! Én ezt nem látom át!! Segítsetek!!! Légyszi...

Az első és legfontosabb, hogy megvan az új magnóm. És elvileg tud külső kijelzőt is vezérelni.

Na most, van is rajta olyan csati, (a hátúlján) hogy pont bele megy ami pluszba kilóg a müszerfal hátúljából. Csak valahogy nem ír ki semmit a BC... Hiába dugom bele. Még a dátumot sem mutattja. Szerintem nem jó helyen vannak a "lábkiosztások" a gyári stekkeren. :P

Tudja valaki hogy a gyári stekker lábkiosztása hogyan néz ki? :D

(melyik-melyik??)

Megpróbálom csatolni a magnó lábkiosztását is.:

A 3. kép a müszerfal csati.

A 2.kép a magnóm hátsó fele. Nekem a D csatlakozóval van a problem.

A 1.kép a magnó lábkiosztása.

Egyszóval, melyiket hova, kell átkötnöm a gyári stekkerren, hogy kijelezzen a BC-m. ???? Szakik segítsetek!!!

Előre is köszi

Ha nem értitek amit írtam, akkor szóljatok. Megpróbálom érthetőbben.

Link to comment
Megosztás:

Már bocsi de én a csatis képen csak a szabvány A B C csatit látom, már ha jól látom..

Tehát a C ha bele is megy a D-be tutira szar lesz kiosztásilag...

Az olyan célokat szolgál, mint külső hőmérő, cd tár, meg társai. tehát többnyire egyéb eszköz --> Rádió irányú kommunikáció. Gondolom a D lene a másik, de ezt az ótónak is tudnia kell fogadni...

Link to comment
Megosztás:

na felhívtam a Makit. Modta hogy kell hozzá átalakitó interface. ami 25 ropi. Jó fej. ..ezt valahogy eddig, elfelejtette mondani.

Azért nem elég, mert így szabadon marad a felső sor. totál hülyén néz ki. Még a dátumot sem írja. Csak amíg be nem kapcsolom a rádiót. utánna eltünteti.

Blee :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.