Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Kerestem Omega szervízkönyvet, de Magyarországon nem találtam még.

Németországban viszont igen.

ime: http://www.delius-klasing.de/shop/detail.p...hema=0&rubrik=5

ebbe benne lehet a 2,5 l / 96 kW (130 PS) X25DT (DT) 01/94-08/01

+autoválto!?

Valaki tud segíteni, mert én nem tudni németül annyira hogy le is fordítsam, talán ha megjelent magyarul és valakinek van ilyen vagy látott valahol,...vagy mittomén

köszi

A Maróti könyvesbolt nem tud segíteni? (Bp. Nagykőrösi út 91. Tel: 285-0115. )
Link to comment
Megosztás:

Uhh, most nézem hogy ez se jó, mer ebben meg nincsen dízel.

Sajna dízel Omega B-ről semmilyen nyelven nincsen könyv a Marótinál se. ;)

Tényleg, igazad van. Ez elkerülte a figyelmemet...

Greg:

Írtam neked mailt. Nem kaptad meg?

Sajna nem. Hová küldted??? :dontknow:

Link to comment
Megosztás:

Tomi023

Én most veszem meg az elöző oldalon linkelt kocsit. De szerintem ha szólsz pár pösti györöknek, szívesen megvizslatnak neked kocsit (Gondolok itt Dark, és Greg gyakorlati tapasztalataira és remélem hamarosan nekem is lesz ;) ) Szal a keresést kiterjesztheted máshová is, nem csak Kecsóra.

Dark bátyó által felvázoltak miatt nem akaroztam dízelbe futni, de azért nem állítom, hogy nem lehet jót kifogni.

Link to comment
Megosztás:

Tomi023

Én most veszem meg az elöző oldalon linkelt kocsit. De szerintem ha szólsz pár pösti györöknek, szívesen megvizslatnak neked kocsit (Gondolok itt Dark, és Greg gyakorlati tapasztalataira és remélem hamarosan nekem is lesz ;) ) Szal a keresést kiterjesztheted máshová is, nem csak Kecsóra.

Dark bátyó által felvázoltak miatt nem akaroztam dízelbe futni, de azért nem állítom, hogy nem lehet jót kifogni.

De jó neked!

Én tegnap kipróbáltam egy x25dt kombit autovaltó, ma egy 3000es következik. Még nincs tuti vevő de keressük.

Omega szervízkönyvet szkennelt valaki?

Link to comment
Megosztás:

És jössz vele szemesre?

Sajnos csak kedden vehetem át, így nem ;) (Kellett nekem erősköni, hogy az átírást és annak költségét is az eladó állja :roll: :lol: - Meghát későn tudtam meg, hogy ezt is kifizette volna a biztosító :roll: - Késő bánat)

Link to comment
Megosztás:

De jó neked!

Én tegnap kipróbáltam egy x25dt kombit autovaltó, ma egy 3000es következik. Még nincs tuti vevő de keressük.

Omega szervízkönyvet szkennelt valaki?

Szervízkönyvet nem, mert rohadt hosszú, de kezelési utasítás van fenn a magazin oldalon. És már beszkenneltem pár omi prospektust is, de még visszavan egy omi és egy jolden. Ha ezek megvannak, adom az anyagot Heminek és ő felrakhatja az oldalra. Különben nekem németnyelvű a szerelési könyvem.

Link to comment
Megosztás:

greg_monster@hotmail.com

Vagy ez már nem él? Az adatlapodról néztem. Szólj ha már másik van.

1000köszi. 8)

Nincs másik, de te az MSN-t nézted, nem az "E-mail"-t. Az MSN címet csak MSN-hez használom, mert hotmail, és tele van bizbazokkal. De azért él, és mingyá elolvasom, csak inkább a másikat használd. Ott van az a profilomban valahol, mindig is ott volt. :wink:
Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

egy kis segítséget szeretnék kérni,a hozzáértő omegásoktól.

az mitől lehet hogy, reggel v.bármikor de elsőnek beindítom az autót és elindulok vele akkor nem vált sebességet (automata),hanem egy picit bőg a motor mikor nyomom a gázt és felpörög 3000-3500-ig.ezt csinálja 10-15-20 másodpercig utána o.k.minden.ez normális dolog.

pedig szoktam várni indítás után egy keveset.ez normális dolog?

2.5v6 automatám van.

köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy ismét pereg a B omi topik.

Amúgy voltam ma Pesten és benéztem az opelbontóba Csepelen. Bal hátsó hibátlan ajtót kerestem. Az egyik eladó/szerelőhöz odamentem, de úgy beszélt velem, mintha a seggéből rángatott volna ki. Alig akarta megmutatni az ajtókat, de mikor megmutatta abban sem volt köszönet. Rábökött egy rakás ajtóra én meg válogassak magamnak, ráadásul félhomály volt és egymásra voltak döntögetve az ajtók. Úgy felhúzta az idegeimet, hogy inkább othagytam a kbasszt ajtóival együtt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.