Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Xenonnal pedig az lenne a jobb, projector ha nem is lényegesen vagy amennyire urban legendben terjed de visszavesz a xenon "lehetőségeiből".

Ez tényleg hülyeség. A projektor pont hogy jobban teríti a fényt, oda ahova kell. :(

És persze a projektoros lámpán sima üveg van, míg a normálon prizmás, ami mindenfelé szórja a nyalábot.

Link to comment
Megosztás:

Felépítésénél fogva nem tudod beállítani. Merülj el a xenon és a lámpatestek rejtelmeiben... ;)

Xenon importőr cégnél dolgozok ugyhogy napi 8órában ebben merülgetek. :( Az esetek 80%ában azért belehet úgy állítani hogy ne vakítson...

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg hülyeség. A projektor pont hogy jobban teríti a fényt, oda ahova kell. :(

És persze a projektoros lámpán sima üveg van, míg a normálon prizmás, ami mindenfelé szórja a nyalábot.

Lehet hogy oda teríti ahova kell viszont a fényereje igy észrevehetően kisebb egy simáéhoz képest, főleg egy utólagos xenonnál

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy oda teríti ahova kell viszont a fényereje igy észrevehetően kisebb egy simáéhoz képest, főleg egy utólagos xenonnál

Ezt alá tudod támasztani valami normális magyarázattal? :(

Ugyanis mint említettem, a normál lámpa prizmája szanaszét szórja a nyalábot,

míg a projektor oda teríti, ahova kell. Akkor mitől lenne rosszabb a fényereje a

projektorosnak? Lencsét nem szoktak sötétíteni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Semmit, ha vennétek a fáradságot és keresgetnétek meg visszaolvasgatnátok, rájönnétek, hogy felesleges próbálkozás és pénzkidobás. Minden verzió ki lett már próbálva és csak a projektor+xenon párosítás ad normális fényt...

Hali!

Vettem a fáradtságot, és vissza olvastam nagyon sokat. Sőt azt is tudom hogy a xenon, és a projektor a legjobb. De azért a jó, és a rossz között van átmenet. Van aki azzal is megelégedne, ha csak egy kicsivel jobban világítana a lámpája. Ezért kérdeztem úgy, hogy "jobb lett-e", nem pedig úgy hogy "jó lett-e".

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerősöm sima lámpába rakott xenont és az életbe nem sikerült rendesen beállítani, mert világított össze-vissza és rettenetesen vakított szemből. Tehát marad a projektor. De nekem a gyári projektoros lámpa belseje is széttört, és öcsém gyári xenonos lámpája is így járt. A hiba, hogy az egyik felfogatás, pont ami állítaná a lámpát fel-le széttört és müanyagos sem tudta jól összerakni. A megoldást egy ilyen elem fémből történő legyártása volt.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Vettem a fáradtságot, és vissza olvastam nagyon sokat. Sőt azt is tudom hogy a xenon, és a projektor a legjobb. De azért a jó, és a rossz között van átmenet. Van aki azzal is megelégedne, ha csak egy kicsivel jobban világítana a lámpája. Ezért kérdeztem úgy, hogy "jobb lett-e", nem pedig úgy hogy "jó lett-e".

Háj ól!

Na igen, a projektoros megoldás biztos jobb. De jobb a Megalighttal, mint nélküle. Egy kicsit jobb, de így azt mondom, hogy gyengén világít és nem azt, hogy Q-ra nem látok semmit... A hűtőrács mögé meg betettem két ledes ködlámpát, egyrészt nagyon tetszik (szigorú nagyon!), másrészt egész kellemes fényt ad. Szal már lehet látni valamit a sötétben. Karácsonyra meg kérek projektoros lámpát, hátha megtojja a nyuszika...

Két másik dolog:

1. az ablakmosó vezetékem eltört ott, ahol visszakanyarodik. (A motorháztető szélvédő felöli részénél.) Hidegben olyan kemény, mint a kő. Sikerült beletoldanom a családi folyékony szappan adagoló csöve és egy kis FBS segítségével... :(

2. a szervokormányhoz milyen olaj (illetve folyadék) kell? A manual valami speckó cuccot ír elő, ezt hol lehet beszerezni? Mikor még hideg az egész autó, az apró kormánymozdulatok olyan darabosnak tűnnek. Olyan, mintha valami pumpálná a kormányt...na, ezt sikerült hülyén megfogalmaznom, de jobban nem megy. Meg a szintje is alacsonynak tűnik. Vagy jó bele (utántölteni) bármilyen más szervokormányműhöz való olaj? Köszi

Link to comment
Megosztás:

A kormányhoz automata váltó olaj kell. Az ablakmosó csövével én is így jártam, de inkább kicseréltem az egészet újra. Sztem ha csak hidegen darabos még nem gond, de azért az olajszintre figyelj. Ha meghal a szivattyúd azt észreveszed, mert akkor álló helyben nagyon nehéz tekerni a kormányt.

Link to comment
Megosztás:

ablakmosó csövét minden lecsukás előtt érdemes visszaigazítani a helyére ezexerint :( én pont tegnap jártam úgy, hogy próbáltam első ablakot mosni, de nem jött semmi ;) nosza próba a hátsóval, ott jött a víz -> a pumpa jó, valami más gáz lesz... gyorsan félreáltam, motorháztetőt felnyitottam, és ahol visszakanyarodik, ott nagyon meg volt csavarodva, és nem is volt teljesen a helyén. Gondolom lecsukott állapotban teljesen elszorította a motorháztető zsanérja, és ezért nem tudott a pumpa vizet varázsolni az ablakra...

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok a téma nagy szakértőlye , de némelyik xenon olyan mint a led. dolgozó lány jól látszik , de kurvára nem látsz vele semmit. Na jó egy kicsit tuloztam. Úgy mondom nem jobb mint az izzós. De ez csak az Én véleményem:

Tipikusan a nem projektoros lámpákban lehet ezt a tapasztalatot szerezni, amelyiknek az üvegkiképzése

prizmás, és szanaszét szórja a xenon fényét. :(

Link to comment
Megosztás:

Végre össze van rakva az omi utastere is ;)

Már csak a csomagtartót kéne összedobálni, meg a díszléceket felrakni oldalra. :(

Jövő szombaton kerül fel a méretpontos űléshuzat, és ha minden igaz, karácsonykor

lesz bele xenon szett is... szal már csak pár apróság :)

Link to comment
Megosztás:

A kormányhoz automata váltó olaj kell. Az ablakmosó csövével én is így jártam, de inkább kicseréltem az egészet újra. Sztem ha csak hidegen darabos még nem gond, de azért az olajszintre figyelj. Ha meghal a szivattyúd azt észreveszed, mert akkor álló helyben nagyon nehéz tekerni a kormányt.

Köszi. Megnéztem, tényleg ugyanazt írja mindkettőhöz. Dexron III - ez a márkája vagy a típusa, azaz ha veszek a pl a MOL kúton egy ótómatába való olajta, az jó nekem?

"ablakmosó csövét minden lecsukás előtt érdemes visszaigazítani a helyére ezexerint"

Jah, most már én is mindig nézem és oldalról zárom le a mocitetőt.

Visszatérve a váltóra: nemrég panaszkodtam, hogy néha ránt egyet elinduláskor. No, olyankor csinálja, mikor még nem nagyon van bemelegedve úgy nagyjából az autó és nagyot kell fékeznem (mondjuk egy-két barom miatt), szinte megállásig. Majd nyomom a gázt, de csak a motor pörög fel és egy szűk mp. múlva vált bele egyesbe, ilyenkor ránt egy szépet. Lehet, hogy hidegen nem tud gyorsan visszaváltani? Vagy ideje lenne az olajcserének esetleg alacsony a szint? Hasonló tapasztalat? Köszi

Link to comment
Megosztás:

;)

az indexkar végén kéne lennie :)

valszeg rossz lett vagy a kapcsoló,

vagy a tempomat motor (amit találtál),

ezért nem leled :(

Hali

tehát azt mondod valamikor elromlott az indexkar és raktak helyette sima kart? mert az index végén nincs semmi. Nem nagyon értem. mert furcsáltam hogy minek van az ott / a doboz /, amikor nem tempomatos. Nem tom :(

Link to comment
Megosztás:

Az olaj típusa a a Dextron III. Ha megnézel egy autómataváltó olajat, akkor rá van írva. De ha az egészet cseréled, akkor elvileg jó bele a Dextron II is.

Sztem az ablakmosó csöve gyárilag rögzítve van a zsanéron, hogy ne csíphesd oda.

A V6-nál a tempomat nem a gázbovdent húzza, hanem a pillangószelep tengelyére van kötve. Sztem nézd meg a tűzfalon jobboldalt, hogy van-e egy fekete doboz, mert az a tempomat motorja.

Link to comment
Megosztás:

A V6-nál a tempomat nem a gázbovdent húzza, hanem a pillangószelep tengelyére van kötve. Sztem nézd meg a tűzfalon jobboldalt, hogy van-e egy fekete doboz, mert az a tempomat motorja.

Nem is azt mondtam hogy a gázbowdent húzza. Az mellé van kötve a folytószelepnél, külön bowdenen

jön a szabályzómotorig. Szerintem azt csak félrenézte a kartárs, azt hitte az a gázbowden :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor én pedig félreértettelek. Autó kész lett?

Készülget... utastér már összerakva, csak a csomitartó borítás hiányzik még.

Aztán díszléceket kell még felrakni, meg az ablakmosótartályt kéne valahova behekkelni :(

Utána meg a lámpákkal kell még küzdenem, mert a régi balos eléggé szét van szórva,

nem tudom rendesen beállítani. Meg xenon jön még majd bele. Szombaton meg megy

fel majd a méretpontos űléshuzat is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenki!

egy kis segítség kellene.vettem egy 94-es B omegát, manuális ablakkal,viszont most szeretném belerakni az el.ablakot.Meg is vannak az emelőmotorok +a kapcsolók. viszont nincs kábelkorbácsom se és kapcsolásirajzom se,és nem vagyok biztos melyik drótot milyen végződés kössem.Ha valakinek van rajza vagy kábelkorbácsa,vagy esetleg valaki megnézné ,azt megköszönném :( !!! HEEEEELP ;)

Előre is kösz mindenki! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.