Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ezt ma találtam:

10 éve gondos hölgytulajoknál, második autóként használva

Valahogy ezt nem tudom elképzelni, de lehet velem van a hiba. Egy ~210LE-s kocsit 10 éve csak nők használnak, és azt is csak második autóként... :lol: Ráadásul szép is. Csakhát az ára... Idősebb, mint az enyém, és 1,2mill? Ha volna pénzem tuti ráalkudnék... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi ez a f....ság ,hogy nem női autó????,

ez meg mit jelent.nekem is 3.0 v6-osom van és ugyanúgy vezeti a feleségem mint én.még ilyet nem is hallottam.akkor az usában mit csináltak volna az emberek a 70-80-as években.

ezt komolyan nem értem.

vezetheti férfi is és nő is rosszul ill.jól az autót.

Link to comment
Megosztás:

Mi ez a f....ság ,hogy nem női autó????,

ez meg mit jelent.nekem is 3.0 v6-osom van és ugyanúgy vezeti a feleségem mint én.még ilyet nem is hallottam.akkor az usában mit csináltak volna az emberek a 70-80-as években.

ezt komolyan nem értem.

vezetheti férfi is és nő is rosszul ill.jól az autót.

JÓL MEGNÉZTED AZ ÜZENETEM VÉGÉT?

"A 3.0 V6 az Én véleményem szerint nem női autó... "

Csak mielőtt nemesebb férfi szerveket emlegetsz, a SAJÁT véleményemet írtam le. Egyébként meg nézz körül a statisztikákban, mert tényleg vannak nagyon jó női sofőrök, de több a nem jó -> talán nem véletlen alakult ki ez a beidegződés (sokkal többször kell vérben forgó szemmel nőre néznem a forgalomban, mint férfira)... Megint a saját véleményem: egy nő egyébként is jobban néz ki egy Corsa-ban, vagy egy (OFF) C2-ben (ON), vagy valami hasonló kisautóban. Mellesleg nekem is van rokonom (nő), aki egy ~230 lovas mercivel rohangászik, és jól vezet, de mint írtam kivétel erősíti a szabályt...

Link to comment
Megosztás:

A szaki bizakodó. De ha mégsem sikerül, skyrangr segítségével hozzájutottam egy komplett hátuljához. Mégegyszer tenksz neki.

Szívesen, én köszönöm a 'biznict'! Végre jó helyre került a cumó. Sajnos 'ügyfél' hiányában a többiből MÉH töltelék lesz :lol:

Ezúton publikálom, hogy gazdát keres egy elektromos tetőablak, egy hibátlan jobb első ajtó, egy kicsit rozsdás jobb házsó ajtó, x20se motor, r25ös váltó, valamint diffi(illetve komplett hátsó futómű)!

Ár megegyezés szerint, alku nincs! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szívesen, én köszönöm a 'biznict'! Végre jó helyre került a cumó. Sajnos 'ügyfél' hiányában a többiből MÉH töltelék lesz :lol:

Ezúton publikálom, hogy gazdát keres egy elektromos tetőablak, egy hibátlan jobb első ajtó, egy kicsit rozsdás jobb házsó ajtó, x20se motor, r25ös váltó, valamint diffi(illetve komplett hátsó futómű)!

Ár megegyezés szerint, alku nincs! :lol:

Bal első ajtókárpitod nincs?

Link to comment
Megosztás:

Ja gondolom....ráadásul minden új alkatrészből lesz :lol: Meg marad tuningra is...

Most lehet, hogy meg fogsz lepődni, de egy hónapja megtolták az A Omegámat elég rendesen.

Hátsó lökhárító, csomagtér ajtó, bal hátsó lámpa csere.

Bőven kijött a biztosításból.

Ja és persze szintén egy Suzuki volt.

Egy öregasszony összekeverte a pedálokat parkolás közben.

Link to comment
Megosztás:

Most lehet, hogy meg fogsz lepődni, de egy hónapja megtolták az A Omegámat elég rendesen.

Hátsó lökhárító, csomagtér ajtó, bal hátsó lámpa csere.

Bőven kijött a biztosításból.

Ja és persze szintén egy Suzuki volt.

Egy öregasszony összekeverte a pedálokat parkolás közben.

Biztos van ilyen is...anno én Hungáriánál hosszas levelezgetés és a végén mindenféle fenyegetőzés meg napidíj követelések megírása után kaptam egyáltalán pénzt...pedig nem is a legruppótlanabb biztosító...bár vhol mindegyik az...nagy a pofájuk meg mellük mikor a pénzt szedik és szop***ak ha fizetni kell.

Remélem Kori is jól jön ki belőle javítás ügyileg - fentiektől függetlenül.

Link to comment
Megosztás:

Amit adott a biztosító, abból nem jön ki. 360e-ret fizettek. Eddig megvan egy új balos sárvédő, és komplett hátulja. Kell még két külső hátsó lámpa, lökösre a középső díszléc, és vonószem takaró. Eddig 120-enél tartok. Kasznis minimum 136ezret mondott és még jöhet a fújás. Egyenlőre újraszámolják a káridőponti értékét az autónak, mert 640e ft ér szerintük, de ez ellen kifogással éltem.

Omegatd. Mitörtént a tieddel? Mikor?

Link to comment
Megosztás:

Omegatd. Mitörtént a tieddel? Mikor?

Múlt péntek délután megálltam 1 jobbos parkolóban - olyasmi, mint a busz öböl - kinyitottam az ajtót és durr. Aki mellettem jött nem tartott kellő oldaltávot én meg neki nyitottam. Az ajtóm kuka, a kárpit szétfröccsent. A bal első sárvédő nyelte el az energiát, az is kuka. Sajnos az oszlop is sérült, holnap szedi szét a lakatos, kiderül mennyire...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.