Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ma elhoztam az akkumat a szerelőtől, és szerinte teljesen jó. Bár annyira le volt merülve, hogy alig akarta az elején felvenni a töltést, de aztán jó lett. Szerinte a töltésem mindenképp meg kell csinálni :lol:

Mielőtt bármit is teszel, mérd már ki a testkábelt a generátortól az akkuig ellenállásra.

Link to comment
Megosztás:

Mennyinek kellene lennie? Amúgy egyszer már nekiálltam, hogy kicserélem a kábeleket, de iszonyúan be vannak építve :lol:

Asconámon bevált, hogy egy teljesen független, új kábel szaladt el a generátortól az akkuig... meg kapott plusz testeket itt ott a kocsi...

Link to comment
Megosztás:

Kicsit más téma...

Kifeslett az Omi kormányán a bőrözés (szerintem valami ratyi anyaggal pucolhatták, mert elvékonyodott, és elmállott :lol: )...

Hol érdemes újrahúzatni?

Pécs és közele előnyben :P

Esetleg valakinek egy elfekvő, jóállapotú kormánya nincs? :lol:

Még nem fekszenek, de a bőrünket már húzzák.. az a kormány nem jó? Tudom messze van, de több is van, lesz egy csomó tartalék :lol: :lol: és elvihetné már őket vki :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok,

Az Omiban a 2.2 mit eszik?Baj gond vele? Bár 3 literre fáj a fogam :lol:

használautón van fenn 3 lityis is, meg 2,2....

Az exenyém az benzin meg E85-t evett.... Vizet gázolajat nem mertem adni neki.... :lol: :lol:

Városban nekem olyan 14 körül fogyasztott, kint 10,5. Tamásnak ugyanő kissé kevesebbet eszik, nem is tapossa annyira valószínű.

Link to comment
Megosztás:

jaja, erre gondoltam.

határidőt nem ismerem, gondolom a posta a szűk keresztmetszet. nekem rögtön csinálta, időpontra mentem, asszem 4 óra volt összesen.

és a váltógomb+váltózsák+kézifékzsák+kormány együtt asszem 17e volt, ha jól emlékszem :lol:

Aha, faintul is néz ki!

Gondolkoztam is, hogy hol láttam szépen újrahúzott Omegát, de most már tudom!

Mikor csináltattad? csak mer' weblapon kicsit borzasztóbbak az árak... na majd meginterview-olom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma kiszedtem az AC-t. Jól megszivatott, mert nem is az halt be, csak kifogyott a benzin, de a mutató 20 lityin állt. Kiszedtem a benzinszintjelzőt a tankból, erre két mágnes volt ráragadva, amiket azért dobtam a tankba, hogy összeszedjék a fém reszeléket, és ne az AC szoruljon meg. Mivel, még a kezelési is írja, hogy ne fogyasszuk ki a tankot, mert felszedi a koszt, term. fel is szedte. Még üzaszűrőt is cserélhetek sztem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma kiszedtem az AC-t. Jól megszivatott, mert nem is az halt be, csak kifogyott a benzin, de a mutató 20 lityin állt. Kiszedtem a benzinszintjelzőt a tankból, erre két mágnes volt ráragadva, amiket azért dobtam a tankba, hogy összeszedjék a fém reszeléket, és ne az AC szoruljon meg. Mivel, még a kezelési is írja, hogy ne fogyasszuk ki a tankot, mert felszedi a koszt, term. fel is szedte. Még üzaszűrőt is cserélhetek sztem :lol:

A 22-es csapdája ez akkor :lol:

Viszont legalább olcsón megúsztad a dolgot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kori, részvétem a szivásért, de legalább olcsó volt. :-)

Ime, ha sikerül, akkor berakok három képet az új vasról, sajna csak mobillal készült. Teljesen friss, vásárlás utáni képek.

http://www.nethirlap.hu/inc/editor-viewpic...nhgalx9QwtR.jpg

http://www.nethirlap.hu/inc/editor-viewpic...nhgalMISq1r.jpg

http://www.nethirlap.hu/inc/editor-viewpic...nhgalAWQjNP.jpg

Remélem örülsz TD. :-D

Üdv Oldjawás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.