Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Sóher a nénikéd! Amikor én vettem, még 2 milla felett volt. Akkor még nem tudta megvenni minden sudribunkó...

Ha nagyon bele akarunk menni... Amikor te 2 milláért vetted, akkor milyen áron ment mondjuk a 528as E39 bimmer (amit ugye mondhatunk az Omi kategóriatársának)?

Látod hogy sóher vagy! :lol:

Jó áron nagy autót, erre gondoltam egyébként a sóher szó alatt... Írhattam volna élelmeset is... de az snassz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem utoljára csajozós kombi verdám a Volga volt, még a katonaságnál. :lol:

AJ-s rendszámú fehér kombival jártam, civilben. Az utakon mindenki rohant ki előlem, mert akkor az a rendszám még igen büvös volt. Ha lehajtottam a hátsó ülést, komplett francia ágy volt a hátuljában. Mindig benne volt nekem egy hálózsák és egy kispárna.

Ez akkor is jó volt, amikor három napot kellett a határon dekkolni, de akkor is amikor csajt fogtam az autóval.

Azóta is sokszor visszasirom. :lol:

Az omi viszont legalább ekkora hátul. Tehát a lehetőség adott. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az. Jut eszembe nem olvasgatott bele senki az indexes topicba?

TD elolvastam, de nem tudom igérni neked, hogy szombatig eljutok a Villányi útra. Nekem az a város totál túloldala. :lol:

De ha nem találsz senkit, péntek de csörögj meg, add meg a pontos cimet és mindenképpen megoldom hogy elmenjek.

Tudod, érted bármit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

TD elolvastam, de nem tudom igérni neked, hogy szombatig eljutok a Villányi útra. Nekem az a város totál túloldala. :lol:

De ha nem találsz senkit, péntek de csörögj meg, add meg a pontos cimet és mindenképpen megoldom hogy elmenjek.

Tudod, érted bármit. :lol:

Annyira nem lényeg, majd valaki elmegy, neked messze van. Ha nem megy, akkor meg majd postán megrendelem. Mindig van megoldás...

Link to comment
Megosztás:

Ha nagyon bele akarunk menni... Amikor te 2 milláért vetted, akkor milyen áron ment mondjuk a 528as E39 bimmer (amit ugye mondhatunk az Omi kategóriatársának)?

Látod hogy sóher vagy! :lol:

Jó áron nagy autót, erre gondoltam egyébként a sóher szó alatt... Írhattam volna élelmeset is... de az snassz :lol:

Nos, még mindig nem érted. Amikor 2.2 milláért megvettem, 3 milla körül/felett mentek a bömbik. Akkor 2002-ben 2 milla felett lelehetett új Fabiát, Swiftet, meg néhány autót venni. Most 300-500 között mennek az Omegák, ezért is tudja minden sudribunkó megvenni, mert ez nem pénz érte, és azt hiszi ekkora vassal vett egy csajozós farokhoszabbítót. Azért megnézném, hogy 3-500 körül, hol veszel szalonból új autót...

Link to comment
Megosztás:

Nos, még mindig nem érted. Amikor 2.2 milláért megvettem, 3 milla körül/felett mentek. Akkor 2002-ben 2 milla felett lelehetett új Fabiát, Swiftet, meg néhány autót venni. Most 300-500 között mennek az Omegák, ezért is tudja minden sudribunkó megvenni, mert ez nem pénz érte, és azt hiszi ekkora vassal vett egy csajozós farokhoszabbítót. Azért megnézném, hogy 3-500 körül, hol veszel szalonból új autót...

Jaja, ez így igaz.

Sajnálom egyébként azokat az embereket, akik farokhosszabítónak vesznek autót (nameg csajozós verdát...).

Tőlem is kérdezték ismerősök, hogy kicsi a szerszám, hogy nagyautót vettem?

Mondtam, hogy nem, ülj csak bele majd megtudod... Rögtön le is esett nekik a 20as.

Btw, nekem is ez volt az indok Omega mellett... Nagy autó, kicsi pénz. Persze a többiekhez hasonlítva. Ugyanabban az árban mozgott a dévó matisz... Valahogy mégsem vágytam rá :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja, ez így igaz.

Sajnálom egyébként azokat az embereket, akik farokhosszabítónak vesznek autót (nameg csajozós verdát...).

Tőlem is kérdezték ismerősök, hogy kicsi a szerszám, hogy nagyautót vettem?

Mondtam, hogy nem, ülj csak bele majd megtudod... Rögtön le is esett nekik a 20as.

Btw, nekem is ez volt az indok Omega mellett... Nagy autó, kicsi pénz. Persze a többiekhez hasonlítva. Ugyanabban az árban mozgott a dévó matisz... Valahogy mégsem vágytam rá :lol: :lol: :lol:

Én meg nem is Omegát akartam akkor, csak véletlenül lett. Klímás, elöl elektromos ablakos, dízel autót akartam, 10 év alattit. Ennyi volt a kérés. Első körben Astrát szerettem volna de, vagy nem volt felszeretlség, vagy szarrá volt harcolva. Aztán beütötem a keresőbe és szórta ki az Omegákat. Így lett, ami lett...

Link to comment
Megosztás:

Rövid a farkad? Büdös a szád? Mosdatlan és igénytelen vagy? Akkor akármit veszel nem lesz csajozós verda. Verdával lehet menni csajozni, de nem azzal kell megfogni őket. Amikor én fiatal voltam nem igazán érdekelte a lányokat a verda...

Az én barátnőmet sem érdekelte, milyen autóm van, vagy hogy van-e egyáltalán :lol:

Aztán elkezdte értékelni a kényelmet, és szerintem végül azért szerette meg az omit, mert a féltett kutyája is

élvezettel utazik benne, nem kell neki kétszer mondani, hogy szálljon be :lol: Akkora helye van hátul, hogy

még golden létére is mászkálhat összevissza, ha éppen úgy tartja kedve :lol:

Hol és mennyiért vetted az első grillt?

Ha a hűtőmaszkra gondolsz, azt kéz alól vettem, ha jól emlékszem 7e ft-ért, rács nélkül. vaterán volt.

Link to comment
Megosztás:

Rövid a farkad? Büdös a szád? Mosdatlan és igénytelen vagy? Akkor akármit veszel nem lesz csajozós verda. Verdával lehet menni csajozni, de nem azzal kell megfogni őket. Amikor én fiatal voltam nem igazán érdekelte a lányokat a verda...

Náluk a családba még autó sem volt, nemhogy azzal menjek csajozni, viszont a férfi vázas bringára rá tudtak ülni, és úgy is jók voltunk nekik. A mostani meg akkor sikerült megtalálnom, amikor a ( csepp )kadettomat ( ami megint csak kényelmes volt ), eladtam. Ezután kb. 5 év szünet mire összegyűjtöttem a már eldöntött Omega kategóriára, de szerintem ennyi idő után még egy Trabantba is beült volna velem a buszozás és a vonatozás helyett.

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki tud segíteni, olyanban, hogy a kesztyűtartóba lévő záram (nem a kulcsos része, hanem a tolózáras része) megadta magát, és nem lehet felcsukni, csak a pálcikás részére lenne szükségem. Új is érdekel vagy akár bontott autóból, de boltba még nem tudták csak magát a zárat, vagy a többi szerkezetet megrendelni, ill. egybe az ajtót, ami kicsit húzós árban.

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki tud segíteni, olyanban, hogy a kesztyűtartóba lévő záram (nem a kulcsos része, hanem a tolózáras része) megadta magát, és nem lehet felcsukni, csak a pálcikás részére lenne szükségem. Új is érdekel vagy akár bontott autóból, de boltba még nem tudták csak magát a zárat, vagy a többi szerkezetet megrendelni, ill. egybe az ajtót, ami kicsit húzós árban.

Vaterán van fenn elég sok cucc Omihoz. Sztem egyszerűbb komplett fedelet cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!!

Tartsunk már egy rövid ötletrohamot az éppen futó témák mellett!

Az érdekelne, hogy mitől lesz egy caravan csajozós gép, lehet az egyáltalán? Vagy megmarad piaci hordárnak, családi bengának?

Mindenkinek van véleménye, de ötlete már kevesebb. Így vagyok ezzel én is. Nem egy kimondott csajozós gép és nem is a legnépszerűbb Opel. Ráadásul kombi autót csak örökölni vagy venni lehet, ilyet nem hoz a Mikulás. Gondolom összejött egy kis aprópénz és vettél valamit. Nem feltétlenül kell itt méreti kérdésekbe merülni, te tudod miért ez lett. És most jól jönne neked itt egy rögtönzött pimp my ride konzultáció, mi? :D

Szerintem jó lóra tettél! Ha csajozni :lol: akarsz, akkor nem árt némi csinosítás, és ha vigyázol rá akkor hosszú távra is tervezhetsz vele. És az is előfordulhat (sajnos) néha, hogy amíg egy társaságból a jó macák meg ugyancsak jó barátnőik előbb behuppanak egy "apu vette nekem civic"-be vagy "apu új H astrájába", addig neked marad a maradék akik talán nem olyan részegek hogy telerókázzák neked az autót. :lol: Aztán majd változik a dolog.

Tartsd tisztán a masinát, ez alap, kívül-belül!!! A rozsda (ha van) nem a te sarad, de igyekezz orvosolni rajta valamit, lehet drágán lehet olcsón, ahogy bírod. Az autó méretei abszolút neked hajtják a vizet. Használd ki okosan és szépen. Sokan beb@sznak hátra egy ládát aztán jólvan. Tehetsz te is, de ne legyen útba ha esetleg ülésledöntős a szitu. Tedd egyedivé valamivel a belsőt, de ne ess túlzásba. :lol: Nem kell mindegyik fejtámlába monitor, hanem csináltass valami tuti üléshuzatot, amit nem lehet csak úgy leakasztani valamelyik hiperben. Az ablakokat sötétíteni kell!!! :lol:

Aki nem a kocsi miatt ül be melléd az amúgy is beülne, aki viszont nem ülne be melléd a kocsi miatt az pár alap és/vagy extra dolog vagy változtatás után be fog, aztán ...... :P

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok Teljesen uj vagyok az oldalon.Eloszor is udvozlok mindenkit nagyon tetszik az oldal gratulalok hozza.Jelenleg en angliaba elek es van egy 97'es 2.5 v6 om.Ja es ne haragudjatok de nem tudok ekezetes betuket irni.Nagyon sok okossagot olvastam a forumon de azert nekem lenne egy ket kerdesem amire nem talaltam valaszt.

vettem bontoba egy tavvezerlos kulcsot a kozponti egyseggel egyutt.Ezt az egyseget kicsereltem.Mukodik a kozponti zar de csak nyitni tudom vele zarni nem.Probaltam ujratanitani de nem reagalt.Mitol van ez?Ja es ez mar a masodik szett.Az elsovel is ugyan ezt csinalta.

A masodik kerdesem hogy beszereltem a tempomatnak a dolgait de engedelyeztetnem kellene a computeren.Szervizbe nem akarom vinni mert itt aranyaron dolgoznak a szerelok.Az ebayon lehet rendelni tech2 kinabol de nem tudom hogy ezzel tudom e engedelyeztetni esetleg a kulcsot is rahangolni.Esetleg van valakinek infoja evvel kapcsolatban?Elore is koszonom a segitsegeteket.Udv zozi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.