Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Mennyi km van benne? Egy bizonyos km után csak rosszabb lesz ha cserélsz... mondjuk 2-300 ezer van az olajban inkább hagyjad benne, mert az tömít.. sajna -_- :rolleyes:

Alkatrészt meg pl minden opel szervizben vagy a CSERGŐ-ben (egy kis reklám nem árt, hátha kicsi az a fent néha feljövő banner <_< :D )

De nekem is van egy készletem, tömítéssel miegymás... ha minden köteled elszakad, eladhatom... De a szaki aki majd cserélni fogja tuti tud szerezni ilyet. Ha pesti vagy tudok pár tesztelt váltósműhelyt.... és ők ki is cserélik a főtengelyszimmeringet is... csak időpontyot kell foglalni.

Az autoban ugy 150ezer van, vagyis mivel jobb kormányos pontosan 91645miles. Szegedi vagyok, menyibe fáj a tömítés meg a szürő?

Link to comment
Megosztás:

Az autoban ugy 150ezer van, vagyis mivel jobb kormányos pontosan 91645miles. Szegedi vagyok, menyibe fáj a tömítés meg a szürő?

Hát pesten tudok olyan váltóst aki elkér vagy 15 ezret egy olajcseréért szűrőstül... Ő amerikából hozatja a cuccot, és nem számol munkadíjat, mert így is olyan 200%os haszna van rajta.

A másik hely 25 ért vállalja, szűrőstül stb

A szagszervíz ált nem vállal ilyet de 16 e körül van szűrő, plusz a tömítések... olyan 20-22... - mert alkatrész árulnak...:rolleyes:

Sajna Szeged környékén nem tok váltóst... de tuti találsz a neten (is) ... és van opelszerviz is, ott ráérdeklődhetsz a gyári alkatrészekre, és lesz mivel összehasonlítanod (ha normális a szerviz, akkor tippet is mond, hova vidd olajat cseréltetni)

Link to comment
Megosztás:

Kiürült? Vagy megszűnt magától? :rolleyes: nem hiszek az önjavító mechanizmusokban....

Azota nem inditotam be a vasat kifolyt egy liternyi, természetesen egy régi lábost alá raktam.

Szűrő: 4fokozatú esetén: gyári 22050 bruttó, rendelésre; utángyártott 2405 bruttó, van raktáron!

Érdemes megvenni az utángyártotat? Nem kicsi az ár külömbség.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nemrég írtam, hogy nem igazán akar meleget nyomni a fűtésem az omiba…és majd nekiesek a tisztításnak, talán vízköves. Beszereztem a kellékeket, leengedtem a régi fagyállót és gondoltam, ahogy írtátok a fűtéscsapot is szétszedem, szerencsére a baj itt volt nem a rendszer vízkövesedett el! A csap el volt iszaposodva és a tetején kilógó vákuum cső el van vágva. Azért átöblögettem a rendszert, majd a feltöltés után a csapot olyan állapotra állítottam, hogy most rendesen átfolyik a hűtővíz. Igaz azóta enyhébb reggelekbe indultam, kb. 15 C de ömlött a meleg!

Kérdésem már csak annyi, ha tudtok rá választ, hogy a vákuumcső honnét lett levágva, mert ellenkező elvágott darabot nem láttam a motortérbe…

X20XEV

Link to comment
Megosztás:

Azota nem inditotam be a vasat kifolyt egy liternyi, természetesen egy régi lábost alá raktam.

Szűrő: 4fokozatú esetén: gyári 22050 bruttó, rendelésre; utángyártott 2405 bruttó, van raktáron!

Érdemes megvenni az utángyártotat? Nem kicsi az ár külömbség.

Kérdés, hogy milyen az az utángyártott... Ha az amerikából behozatott, kemény 7 dollárosról van szó, az gyakorlatilag gyári minőségű. Csak kint más árak vannak....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nemrég írtam, hogy nem igazán akar meleget nyomni a fűtésem az omiba…és majd nekiesek a tisztításnak, talán vízköves. Beszereztem a kellékeket, leengedtem a régi fagyállót és gondoltam, ahogy írtátok a fűtéscsapot is szétszedem, szerencsére a baj itt volt nem a rendszer vízkövesedett el! A csap el volt iszaposodva és a tetején kilógó vákuum cső el van vágva. Azért átöblögettem a rendszert, majd a feltöltés után a csapot olyan állapotra állítottam, hogy most rendesen átfolyik a hűtővíz. Igaz azóta enyhébb reggelekbe indultam, kb. 15 C de ömlött a meleg!

Kérdésem már csak annyi, ha tudtok rá választ, hogy a vákuumcső honnét lett levágva, mert ellenkező elvágott darabot nem láttam a motortérbe…

X20XEV

mondtam én hogy ez lesz a problem...

egy elektromágneses szelepre megy a vákumcső a csapról, de pontosan nemtom hol van, nem emlékszem már rá.

talán a homlokfalon keresd valahol, de nem vagyok benne biztos. a szelepről pedig valahova a szívócsőbe megy a tömlő.

Link to comment
Megosztás:

Biztos, hogy a főtengely szimmeringed folyik? Öcsémnek a motor hátuljánál nyomta el az olajat egy ezer forintos tömítésnél. Ki lett cserélve és megoldódatt a problem.

Gáz kicserélni, mert nekem is okádja a váltó felőli szimeringem az olajat....

Link to comment
Megosztás:

Gáz kicserélni, mert nekem is okádja a váltó felőli szimeringem az olajat....

Már ki cseréltük tegnap, szimering volt a bűnös. A szaki mondta, hogy lehet a több volt az olaj azért nyomta ki. :rolleyes:

Mondjuk maxra fel volt öntve, lehet én nyírtam ki.

De lecseréltük az olajat a váltóba meg a difibe is.

Link to comment
Megosztás:

Urak, hülye kérdés.

Mindegyik B Omiban világit a vészindex kapcsoló, amikor felkapcsolod a világitást? Mert most szereztem egy újat és annak sincs háttér világitása. Viszont láttam olyan B Omit, amiben annak is volt háttérvilágitása. Akkor hogy is van ez?

Igen szerintem világítani kell mindnél, nekem is 3 évig oké volt most meg csak tapogatom este, hátha eltalálom...

Link to comment
Megosztás:

mondtam én hogy ez lesz a problem...

egy elektromágneses szelepre megy a vákumcső a csapról, de pontosan nemtom hol van, nem emlékszem már rá.

talán a homlokfalon keresd valahol, de nem vagyok benne biztos. a szelepről pedig valahova a szívócsőbe megy a tömlő.

Igen írtad, majd a legközelebbi kérdésemet, ha nem is nevezlek meg, neked írom! :rolleyes:

"persze mások is reagálhatnak"

köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.