Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hát igen. Most már csak jövő héten a kormánymü csere, ABS vezérlő csere, vonóhorog szerelés és müszaki vizsga van hátra. :rolleyes:

Akkor szép az élet ha zajlik, szól a mondás <_<

Gyönyörü. Most belegondoltam, hogy itt nagy Büdös Pesten kéne igy járkálnom, azt hiszem hetente mehetnék futómüveshez és müanyagoshoz. Vigyázz rá.

Ja, meg kasztnishoz hogy újraépítse az elkopott küszöböket, meg megkalapálja a görbült olajteknőt :D

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, mivel úgy tünik, az adok-veszek rovatot nem nagyon olvassa senki, ide irom be. Mivel az én drágám taxi volt, a jobb első ülésnél az ajtó gumi kapaszkodója teljesen legatyásodott. Asszony panaszkodott, hogy szét van szakadva. Ugyhogy keresnék egy ilyet, ha valakinek lenne.

Már sok helyen néztem, de mindenkinek csak bal oldali van.

Köszönöm előre is.

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, mivel úgy tünik, az adok-veszek rovatot nem nagyon olvassa senki, ide irom be. Mivel az én drágám taxi volt, a jobb első ülésnél az ajtó gumi kapaszkodója teljesen legatyásodott. Asszony panaszkodott, hogy szét van szakadva. Ugyhogy keresnék egy ilyet, ha valakinek lenne.

Már sok helyen néztem, de mindenkinek csak bal oldali van.

Köszönöm előre is.

Jah, fogyó alkatrész...

Link to comment
Megosztás:

Mennyi lehet ennek a nyomorult kapaszkodónak a gyári ára? Mert ha megfizethető összeg, akkor inkább megveszem újonnan.

ismerve a magyar árképzést horror... a fűtőcsapom volt 7000 de a B2 hátsó ajtó műanyag zseb fedele 30ezer felett...

Ebay?... Német? angol? ámerikai? Nem néztetek szét?

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, mivel úgy tünik, az adok-veszek rovatot nem nagyon olvassa senki, ide irom be. Mivel az én drágám taxi volt, a jobb első ülésnél az ajtó gumi kapaszkodója teljesen legatyásodott. Asszony panaszkodott, hogy szét van szakadva. Ugyhogy keresnék egy ilyet, ha valakinek lenne.

Már sok helyen néztem, de mindenkinek csak bal oldali van.

Köszönöm előre is.

Szia

Én a hátsó ajtó gumi részét tettem rá az első müanyag vázra kicsit helyre kellet igazítani de meg nem mondaná senki, hogy az nem az odavaló.

De megvan a régi is a belső felfogatásnál van kicsit meg gyengülve felrakva nem látható érezhető. Ha kell a tied mert én kidobom!

Sajnos képet nem tudom, hogy lehet feltenni!

Link to comment
Megosztás:

Szia

Én a hátsó ajtó gumi részét tettem rá az első müanyag vázra kicsit helyre kellet igazítani de meg nem mondaná senki, hogy az nem az odavaló.

De megvan a régi is a belső felfogatásnál van kicsit meg gyengülve felrakva nem látható érezhető. Ha kell a tied mert én kidobom!

Sajnos képet nem tudom, hogy lehet feltenni!

Ha fekete, akkor kell!!! Köszi szépen. Megkereslek privátban.

Link to comment
Megosztás:

ismerve a magyar árképzést horror... a fűtőcsapom volt 7000 de a B2 hátsó ajtó műanyag zseb fedele 30ezer felett...

Ebay?... Német? angol? ámerikai? Nem néztetek szét?

Ebay minden formája lecsekkolva. Az a baj, hogy ált komplett ajtókárpit, vagy komplett fogódzó lenne, a müanyaggal együtt és a legolcsóbb is kb 7000 forint lenne mire ideérne. :rolleyes:

Annyit azért nem adok egy bontott kapaszkodóért.

Link to comment
Megosztás:

Ebay minden formája lecsekkolva. Az a baj, hogy ált komplett ajtókárpit, vagy komplett fogódzó lenne, a müanyaggal együtt és a legolcsóbb is kb 7000 forint lenne mire ideérne. :rolleyes:

Annyit azért nem adok egy bontott kapaszkodóért.

jó hát csak felmerült az új vétele, ahhoz képest occóbb az íbéj...

Link to comment
Megosztás:

Hétfőn megkérdezem mert megy szervízre az autó (vezérlés, olajhűtő vízpumpa, termosztát meg szűrők olajak). Amúgy eldobta benne magát vmi - remélem vízpumpa vagy termosztát , mert vhol a vezérlés borítás alól jön a víz, indítás után meg inkább ömlik, a motor elején.Vagy meglesz a hengerfej és kipu sortömi cserém is?? :rolleyes:

Természetesen hétfőre voltam beírva és a saját lábán már nem merem elvinni, még jó hogy 1 hete minden cucc a csomitartóban van ugye a régiből ami kellhetett volna.

Alánéztem és ebben is cseppen a motor- váltó illesztésnél az olaj szóval én is ki fogom cseréltetni, de megkérdezem Neked hétfőn pontosan mi ez és hova mit hogyan. No meg hogy ez 100%-os megoldás -e!!!

Sikerült megkérdezni mi kell a szimeringhez, mert még mindig cseppen. Mondjuk, utólag mondta a szaki, hogy nem gyári a szimering. Valószínűleg gyári szimeringet fogok rendelni meg a szalagot, ha kiderül, hol lehet kapni.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült megkérdezni mi kell a szimeringhez, mert még mindig cseppen. Mondjuk, utólag mondta a szaki, hogy nem gyári a szimering. Valószínűleg gyári szimeringet fogok rendelni meg a szalagot, ha kiderül, hol lehet kapni.

tettél bele adalékot? annak idő kell míg hat (rá is van írva.) Hagyjad még egy kicsit, párezer kell neki. Ha utána is csepeg, akkor megint kifizethetsz megint 20ezer ft....

Link to comment
Megosztás:

Sikerült megkérdezni mi kell a szimeringhez, mert még mindig cseppen. Mondjuk, utólag mondta a szaki, hogy nem gyári a szimering. Valószínűleg gyári szimeringet fogok rendelni meg a szalagot, ha kiderül, hol lehet kapni.

Persze.SKF-nél lehet kapni.A lényeg az hogy a szimmering "megkoptatja" a főtengelyt. A kopás azért idézőjeles mert hangayfa****i, azaz mondjuk mikronok.A gond az hogy a felület így már nem homogén, a következő szimmering nem biztos ugye hogy ebbe a barázdába kerül. Ha oda is kerül nem biztos hogy mindenhol pontosan beleér, így jóformán áthajtja az olajat szép lassan az új szimmeringed.Azaz csöppen majd az olaj.

A szalag a főtengelyrre kerül rá, és ezzel homogén felületet képez az új szimmeringnek. Remélem jól értettem és mondtam, de ez a lényege!

Link to comment
Megosztás:

Hétfőn megkérdezem mert megy szervízre az autó (vezérlés, olajhűtő vízpumpa, termosztát meg szűrők olajak). Amúgy eldobta benne magát vmi - remélem vízpumpa vagy termosztát , mert vhol a vezérlés borítás alól jön a víz, indítás után meg inkább ömlik, a motor elején.Vagy meglesz a hengerfej és kipu sortömi cserém is?? :rolleyes:

Természetesen hétfőre voltam beírva és a saját lábán már nem merem elvinni, még jó hogy 1 hete minden cucc a csomitartóban van ugye a régiből ami kellhetett volna.

Alánéztem és ebben is cseppen a motor- váltó illesztésnél az olaj szóval én is ki fogom cseréltetni, de megkérdezem Neked hétfőn pontosan mi ez és hova mit hogyan. No meg hogy ez 100%-os megoldás -e!!!

Na eltrélereztük.Folyt a víz az olajhűtő fedél alól is. ahogy kinézett már évek óta, és a vízpumpából is.

Leszervizelve, ######án megcsinálták.Most teszt alatt, sztem egy köröm még lesz vissza (HARDY nem került be), meg most kicsit néha magasan tartja az alapjáratot. Ha kirakom N-be és megrúgom a fordulatot leesik, de annyira hogy néha leáll.Lehet hogy valami vákumcucc nem ok, vagy falsot szívogat?

Alapjárati moci ok, Malterkoma mi is a Te problémád?A Tied leállogatott mindig nem?Láttam hogy nyomozol, megvan már a bűnös? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.