Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Urak!

Olyan problémám van hogy aksit cseréltem és beriasztott az autó!

villogott vijjogott egy darabig.

És most nem indul!

gyújtás van de ha tovább fordítom a kulcsot akkor csak egy kattanás .......... :) :) :D :lol:

Tud valaki segíteni?

(Gyári a cucc benne)

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Olyan problémám van hogy aksit cseréltem és beriasztott az autó!

villogott vijjogott egy darabig.

És most nem indul!

gyújtás van de ha tovább fordítom a kulcsot akkor csak egy kattanás .......... :) :) :D :lol:

Tud valaki segíteni?

(Gyári a cucc benne)

Köszönöm.

távirányítóval kell kinyitni. mármint az autó gyári távjával. ha infrás a kulcs, akkor azzal.

Link to comment
Megosztás:

4e volt a pár. elég baráti ár volt :)

Az tényleg baráti. Én 3 hónapja 5ért vettem két hátsót, aztán ahogy lehűlt az idő elbizonytalanodtak. Most meg 6,5-ért (pár)kaptam újakat , nagyon pengék, kicsit elkapkodtam akkor a dolgot, van amiből talán megéri újat venni.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen és ha nem tépem ki akkor akár 1méteres is lehet.Ez extrának számit, :)

Amugy befolyásol valamit,vagy lehet belöle baj,vagy ne foglalkozzak vele?

De!!! Végy 2 kanna benzint, egyiket a kocsira, másikat magadra és gyújts meg 1 szál gyufát!

Komolyan nem hiszem el, hogy az ilyenek ezt nem direkt csinálják, hogy hangulatot keltsenek...

Link to comment
Megosztás:

De!!! Végy 2 kanna benzint, egyiket a kocsira, másikat magadra és gyújts meg 1 szál gyufát!

Komolyan nem hiszem el, hogy az ilyenek ezt nem direkt csinálják, hogy hangulatot keltsenek...

Köszönöm a segitőkész válaszod,komolyan elhiheted hogy nem direkt csinálom,de ha visszaolvasod a forumot mással is történt már ilyen,de sajnos én nem értek ezekhez a dolgokhoz,ezért gondoltam hogy irok a forumba hátha tud valaki segitökész választ adni,hogy kicseréltessem,vagy nem kell vele foglalkozni.De irigykedek rád mert te biztos mindenhez értesz és mindent tudsz,de sajnos engem nem áldott meg az isten ilyen képességgel.A kanna benzint meg rád kellene önteni hogy ilyen tusko módon leakarod irni a másikat,de ezzel inkább magad irod le.Remélem a közeljövöben a te autoddal is előfordul ilyesmi,reménykedem benne.És tényleg nagyon alacsony az állatkerten a kerités,ugyhogy simán be tudsz menni rajta,és be is tudsz illeszkedni a majmok közé,és ott te tudnád a hangulatot kelteni.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segitőkész válaszod,komolyan elhiheted hogy nem direkt csinálom,de ha visszaolvasod a forumot mással is történt már ilyen,de sajnos én nem értek ezekhez a dolgokhoz,ezért gondoltam hogy irok a forumba hátha tud valaki segitökész választ adni,hogy kicseréltessem,vagy nem kell vele foglalkozni.De irigykedek rád mert te biztos mindenhez értesz és mindent tudsz,de sajnos engem nem áldott meg az isten ilyen képességgel.A kanna benzint meg rád kellene önteni hogy ilyen tusko módon leakarod irni a másikat,de ezzel inkább magad irod le.Remélem a közeljövöben a te autoddal is előfordul ilyesmi,reménykedem benne.És tényleg nagyon alacsony az állatkerten a kerités,ugyhogy simán be tudsz menni rajta,és be is tudsz illeszkedni a majmok közé,és ott te tudnád a hangulatot kelteni.

No figyelj te kis szarcsimbók! Előszöris nézzük a tényeket!

1. Nézd meg mi az én és mi a te azonosítód a fórumon (tudom lesz@rod, de attól még tény),

2. Amikor még pajzán gondolat sem voltál én már valszeg akkor Opeleztem, de hogy autóztam az biztos (tudom ezt is lesz@rod),

3. Ha IRL találkoznánk, akkor még csókolommal sem mernél köszönni,

4. Ha a kipuffból kijön a bélelőanyag, akkor azt cserélni illik, mármint a dobot. Ha nem értesz hozzá vidd el szerelőhöz! Miért várod el, hogy virtuálisan tegyék rendbe a bontószökevényed? Ha meg kíváncsi vagy, beütöd a gugliba...

Másodszor!

Sajnos nem fogadtad meg a gyufás tanácsomat. Még szerencse. De a többit megfogadhatnád.

Bár ha öntesz 1 kis cukrot a tankba akkor biztosan jön a fehér cucc a kipuffból, de meg is eheted, mert az vattacukor lesz...

Link to comment
Megosztás:

Srácok az baj lehet hogy üveggyapot nöl ki a kipufogomból.Már töbször kitépkedtem de kis idő mulva megint megjelenik :)

Srácok, az baj lehet, hogy a jobb hátsó gumim állandóan leereszt. Már többször felpumpáltam, de kis idő múlva megint leeresztett... ;) :P :lol: :P :lol: :D

Nincs több kérdésem, de képet télleg tehettél volna be. Így tél előtt, nem készülsz hőszigetelni a házat???!!! Nekem most jól jönne pár tekercs üveggyapot... :) :D :lol: :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Srácok, az baj lehet, hogy a jobb hátsó gumim állandóan leereszt. Már többször felpumpáltam, de kis idő múlva megint leeresztett... B) ;) :P :lol: :P :lol:

Nincs több kérdésem, de képet télleg tehettél volna be. Így tél előtt, nem készülsz hőszigetelni a házat???!!! Nekem most jól jönne pár tekercs üveggyapot... :) :) :D :lol: :lol:

gumis 1000 ft-ért orvosolja a problémád .

Link to comment
Megosztás:

No figyelj te kis szarcsimbók!

Ejha... Már majdnem mindenki ismer téged itt, aki nem, annak gyorsan bemutatkozol. Tudod tiszteletben tartjuk, hogy vén vagy, mint az országút, és hogy az elsők közt csatlakoztál az Opelfórum gárdájához (azért nézd meg, Én sem tegnap kezdtem), de ez még Tőled is sok volt. Ne értsd félre nem védeni akarom, meg a bontószökevényes dolgot én is megkaptam tőled, de ha Te bántasz valakit, ne gondold, hogy nem támad vissza, csak mert régebben vagy itt, vagy idősebb vagy... A neten nincs életkor, arc... Viszont tiszteletnek lenni kell, részedről is!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.