Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Jé, az elveszett embör :)

Nem vesztem el, olvasom a fórumot, de az volt (állítólag) a köz akarata, hogy ne írjak. Valamint a bagoly beírása után fórumosok százai bombázták levelekkel a vezetőséget, hogy jól tették és nem vagyok idevaló. Igaz Gabo a védelmemre kelt, de azt írták csak 1 ember állt ki mellettem. Persze ez nem igaz, mert a fórumon Ukslayer is a védelmébe vett, no meg kaptam sok emailt, meg privit is, hogy támogatnak, de hazug emberekkel nem óhajtok harcolni. Igaz azóta a fórum színvonala olyan mélységbe süllyedt, hogy nincs mit hozzászólni, mert a kérdezőkre a genetikai hulladék megnevezés is sértené a hulladék fogalmát. De ez kellett a népnek, akárcsak a 2/3, ám legyen, én nem leszek/vagyok a jónak elrontója...

Link to comment
Megosztás:

Nem vesztem el, olvasom a fórumot, de az volt (állítólag) a köz akarata, hogy ne írjak. Valamint a bagoly beírása után fórumosok százai bombázták levelekkel a vezetőséget, hogy jól tették és nem vagyok idevaló. Igaz Gabo a védelmemre kelt, de azt írták csak 1 ember állt ki mellettem. Persze ez nem igaz, mert a fórumon Ukslayer is a védelmébe vett, no meg kaptam sok emailt, meg privit is, hogy támogatnak, de hazug emberekkel nem óhajtok harcolni. Igaz azóta a fórum színvonala olyan mélységbe süllyedt, hogy nincs mit hozzászólni, mert a kérdezőkre a genetikai hulladék megnevezés is sértené a hulladék fogalmát. De ez kellett a népnek, akárcsak a 2/3, ám legyen, én nem leszek/vagyok a jónak elrontója...

Beszarás. Mi ez má? Ovi? 'Óvónéni, óvónéni, a Pistike elvette a Legómat!?' :D

Apám mondogatta amikor kölök voltam, hogy ha valaki lehülyéz, először nézz magadba, van-e alapja...

Ha van, jobb ha hallgatsz. Ha nincs, akkor lehet anyázni :D

Mind1, le kell szarni, azt kész.

De ja, másik oldalról értem a dolgot. Hiszen ezért nem élek Abszurdisztánban, ahol ezt dobja a 'köz akarata' ;)

Link to comment
Megosztás:

. Igaz azóta a fórum színvonala olyan mélységbe süllyedt, hogy nincs mit hozzászólni, mert a kérdezőkre a genetikai hulladék megnevezés is sértené a hulladék fogalmát.

Én pár hete lettem Omega tulaj, és mint ilyen, teljesen tudatlan vagyok ebben a típusban. Szintén német márkáról váltottam, mert ez egy kicsit nagyobb autó.A két autó képviselőinek a fórumát össze tudom hasonlítani: amaz sokkal pörgőbb, napi hozzászólások tömkelege van, és szintén baráti társaságok jöttek össze.De ott sajnos nem tudnak érdemben hozzászólni az esetleg ott feltett omegás kérdésemre, ezért "kénytelen" vagyok itt rontani a levegőt a genetikai hulladékomságommal...Nem feltétlenül gondolom, hogy esetleg rám értetted a fenti minősítést, sőt nem is ismerem az ügy előzményeit, de így, ebben a formában eléggé SÉRTŐ az ilyen-olyan újoncok részére, akik szeretnének választ kapni a feltett kérdésükre.Sajnálom, ha itt rossz néven veszitek az újonnan regisztráltak esetleges ügyetlen hozzászólásait.Én kérek elnézést a helyükben...
Link to comment
Megosztás:

Én pár hete lettem Omega tulaj, és mint ilyen, teljesen tudatlan vagyok ebben a típusban. Szintén német márkáról váltottam, mert ez egy kicsit nagyobb autó.A két autó képviselőinek a fórumát össze tudom hasonlítani: amaz sokkal pörgőbb, napi hozzászólások tömkelege van, és szintén baráti társaságok jöttek össze.De ott sajnos nem tudnak érdemben hozzászólni az esetleg ott feltett omegás kérdésemre, ezért "kénytelen" vagyok itt rontani a levegőt a genetikai hulladékomságommal...Nem feltétlenül gondolom, hogy esetleg rám értetted a fenti minősítést, sőt nem is ismerem az ügy előzményeit, de így, ebben a formában eléggé SÉRTŐ az ilyen-olyan újoncok részére, akik szeretnének választ kapni a feltett kérdésükre.Sajnálom, ha itt rossz néven veszitek az újonnan regisztráltak esetleges ügyetlen hozzászólásait.Én kérek elnézést a helyükben...

Igaz, hogy nem régen regisztráltam, de ha valami gondod van nekem írhatsz nyugodtan. Segítek amiben tudok!

Link to comment
Megosztás:

Én pár hete lettem Omega tulaj, és mint ilyen, teljesen tudatlan vagyok ebben a típusban. Szintén német márkáról váltottam, mert ez egy kicsit nagyobb autó.A két autó képviselőinek a fórumát össze tudom hasonlítani: amaz sokkal pörgőbb, napi hozzászólások tömkelege van, és szintén baráti társaságok jöttek össze.De ott sajnos nem tudnak érdemben hozzászólni az esetleg ott feltett omegás kérdésemre, ezért "kénytelen" vagyok itt rontani a levegőt a genetikai hulladékomságommal...Nem feltétlenül gondolom, hogy esetleg rám értetted a fenti minősítést, sőt nem is ismerem az ügy előzményeit, de így, ebben a formában eléggé SÉRTŐ az ilyen-olyan újoncok részére, akik szeretnének választ kapni a feltett kérdésükre.Sajnálom, ha itt rossz néven veszitek az újonnan regisztráltak esetleges ügyetlen hozzászólásait.Én kérek elnézést a helyükben...

Nem kell parázni Teknős! Használd a keresőt és ha nincs találat akkor kérdezz nyugodtan. Van itt forgalom csak többnyire priviben a fenti kollégának köszönhetően. Akik válaszoltak szerintem azoknak írhatsz privit is és akkor megkíméled magad az inzultustól. Nekem bejött. A kollégával meg ne állj le vitázni, mert legyőz a rutinjával.

Igaz, hogy nem régen regisztráltam, de ha valami gondod van nekem írhatsz nyugodtan. Segítek amiben tudok!

:icon13: :icon13: :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez így kicsit nagyon ellentmondásos.Nincs forgalom a fórumon, mert 1-2 ember hozzáállása miatt senki nem ír a publikus részbe, mindenki privátban segít.

Viszont a tudatlan genetikai hulladék újonc az először használja a keresőt,mielőtt megzavarja az itteni csendes fóruméletet a piszlicsáré kérdésével, ami persze nem fog eredményt hozni, mert minden tudás láthatatlan a számára

Akkor hogy is van ez? :omg:

Nem lehetne egyszerűen megoldani, hogy aki nem akar segíteni, hanem csak sértegetne, az inkább meg sem szólal, aki meg tud, az megosztja a tudását a PUBLIKUS részen?

És akkor máris nem azt fogja látni a szerencsétlen luzer, hogy bammeg, ez egy halott fórum, senki nem ír semmit, csak van, mert volt hely a cybertérben.

Akkora nagy kérés ez?

Link to comment
Megosztás:

Igaza van Fürge Teknősek. Én pl. beszeretnék lépni a klubba, de így a fórumon látottak alapján nagyon hezitálok. Lehet astrára kellett volna váltani, ott pörögnek dolgok. :)

Mi tart vissza, Hát ha te ez alapján akarsz autót választani, akkot hajrá, pffff...hagyjuk. Ha meg nem, mert csak csipkelődsz, akkor kár ilyen faxságokat beirkálni.... :omg:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez így kicsit nagyon ellentmondásos.Nincs forgalom a fórumon, mert 1-2 ember hozzáállása miatt senki nem ír a publikus részbe, mindenki privátban segít.

Viszont a tudatlan genetikai hulladék újonc az először használja a keresőt,mielőtt megzavarja az itteni csendes fóruméletet a piszlicsáré kérdésével, ami persze nem fog eredményt hozni, mert minden tudás láthatatlan a számára

Akkor hogy is van ez? :omg:

Nem lehetne egyszerűen megoldani, hogy aki nem akar segíteni, hanem csak sértegetne, az inkább meg sem szólal, aki meg tud, az megosztja a tudását a PUBLIKUS részen?

És akkor máris nem azt fogja látni a szerencsétlen luzer, hogy bammeg, ez egy halott fórum, senki nem ír semmit, csak van, mert volt hely a cybertérben.

Akkora nagy kérés ez?

- Az csak egy ember.

- Meg lehetne ha annak az egy embernek kisebb lenne az egója.

Igaza van Fürge Teknősek. Én pl. beszeretnék lépni a klubba, de így a fórumon látottak alapján nagyon hezitálok. Lehet astrára kellett volna váltani, ott pörögnek dolgok. :)

Igaza van Malternak, ne ezek alapján válassz autót, egy Omegától ezerszer többet kapsz. Én azt mondanám, hogy lépj be a klubba és fórumozz nyugodtan, hidd el, fel lehet támasztani ezt a topikot is csak csinálni kell! Rengetegen jönnek, és mindenki elijedt idáig, de ha látják a jövőben ide tévedők, hogy jó a hangulat akkor itt is maradnak. Ezt a jó hangulatot kell megteremteni és megtartani. Sokan vagyunk rá, sok időnk van, szerintem nem lesz nehéz! :icon13: Arról nem is szólva, hogy nem annyira kihívás csatlakozni valahová ami "pörög", mint inkább csinálni egy szarból egy nagyszerű dolgot. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Mi tart vissza, Hát ha te ez alapján akarsz autót választani, akkot hajrá, pffff...hagyjuk. Ha meg nem, mert csak csipkelődsz, akkor kár ilyen faxságokat beirkálni.... :omg:

Nem tudom miért kell ilyen komolyan venni amit írtam. 2 omegám van. Az astra vásárlást viccből írtam, mert 1 hete mikor vettem a második omegát vehettem volna azt is, de nem.

- Az csak egy ember.

- Meg lehetne ha annak az egy embernek kisebb lenne az egója.

Igaza van Malternak, ne ezek alapján válassz autót, egy Omegától ezerszer többet kapsz. Én azt mondanám, hogy lépj be a klubba és fórumozz nyugodtan, hidd el, fel lehet támasztani ezt a topikot is csak csinálni kell! Rengetegen jönnek, és mindenki elijedt idáig, de ha látják a jövőben ide tévedők, hogy jó a hangulat akkor itt is maradnak. Ezt a jó hangulatot kell megteremteni és megtartani. Sokan vagyunk rá, sok időnk van, szerintem nem lesz nehéz! :icon13: Arról nem is szólva, hogy nem annyira kihívás csatlakozni valahová ami "pörög", mint inkább csinálni egy szarból egy nagyszerű dolgot. :icon13:

Én segítek bármibe, ha gondolod.

Annyira hülyének meg ne nézzetek már, hogy egy fórum látogatottsága alapján veszek autót. :) Mint írtam 2 omegám is van. Sőt, ha rajtam múlik míg meg nem döglök omegám lesz.:)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért kell ilyen komolyan venni amit írtam. 2 omegám van. Az astra vásárlást viccből írtam, mert 1 hete mikor vettem a második omegát vehettem volna azt is, de nem.

Én segítek bármibe, ha gondolod.

Annyira hülyének meg ne nézzetek már, hogy egy fórum látogatottsága alapján veszek autót. :) Mint írtam 2 omegám is van. Sőt, ha rajtam múlik míg meg nem döglök omegám lesz. :)

Nna ez a beszéd...tulajdonképpen nem kell ám semmi különöset tenni csak olyan hangon válaszolni, ahogyan kérdeznek és ennyi... :D :D :D ...

Mikori kiadás a jobbkormányosod?

Link to comment
Megosztás:

Én pár hete lettem Omega tulaj, és mint ilyen, teljesen tudatlan vagyok ebben a típusban. Szintén német márkáról váltottam, mert ez egy kicsit nagyobb autó.A két autó képviselőinek a fórumát össze tudom hasonlítani: amaz sokkal pörgőbb, napi hozzászólások tömkelege van, és szintén baráti társaságok jöttek össze.De ott sajnos nem tudnak érdemben hozzászólni az esetleg ott feltett omegás kérdésemre, ezért "kénytelen" vagyok itt rontani a levegőt a genetikai hulladékomságommal...Nem feltétlenül gondolom, hogy esetleg rám értetted a fenti minősítést, sőt nem is ismerem az ügy előzményeit, de így, ebben a formában eléggé SÉRTŐ az ilyen-olyan újoncok részére, akik szeretnének választ kapni a feltett kérdésükre.Sajnálom, ha itt rossz néven veszitek az újonnan regisztráltak esetleges ügyetlen hozzászólásait.Én kérek elnézést a helyükben...

Ne foglalkozz semmivel. Kis ideje volt egy kis nézeteltérés a fórumon,duzzog mert le lett teremtve az IQ szegény megnyilvánulásaiért. Nyugodtan kérdezz nem lehet mindenki autószerelő. Oszd meg velünk ami van.Aki normális az reagál úgy is,persze néha az is aki nem de velük ne foglalkozz. Igen a fórum most már nem feltétlenül 4-4 haver társalgásáról szól...ami mondjuk rajtuk kívül senkit de senkit nem érdekelt.Mostanában kezd egy fórumra hasonlítani egy normális helyre ahol meg mer szólalni mindenki. Sokan még most is csak olvasni mernek mert nem szólalhattak meg. Ám ha mégis akkor az élettől is elvették a kedvét.

Jó ez így.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért kell ilyen komolyan venni amit írtam. 2 omegám van. Az astra vásárlást viccből írtam, mert 1 hete mikor vettem a második omegát vehettem volna azt is, de nem.

Fákk! Honnan tudod, hogy én komolyan vettem??!! Pont ezt próbáltam veled megérteni bammeg, hogy egy fórumon leirtak mögött nem látjuk az arcot, a fintort, a hanglejtést, ami a mindennapi face tot face beszéd sajátja.

Mindenki csak azt látja, amit leírsz. Ha jobb a békesség, akkor ne irogass faxságokat, vagy tedd egyértelművé, hogy vicc, poén (még ha gyenge iss...)

A régiek meg ismerik egymát annyira, hogy többnyire tudják, ki, mikor viccel...

Link to comment
Megosztás:

Sztem az a leg célravezetőbb, ha vkinek van gondja, az visszaolvas 1-2 oldalt, és ha nem találja kérdez. Azt én sem tartom célravezetőnek, hogy 20-30 oldalon keresztül keressünk vmit, de az is bosszantó, mikor beesik valaki, és kérdez, pedig csak egy oldalt kellett volna visszaolvasni. Akinek nem inge ne vegye magára, és védeni sem akarok senkit. Sajnos az Omega topik mindig is halottabb volt, mint az Astra, nem kell ehhez Omegatd beszólásai. Azt ajánlom mindenkinek, hogy el kell nézni egyszer találkozóra, ott megismerkedni az emberekkel és nem feltétlen csak Omegásokkal, majd eldönteni, megéri-e a társaság miatt belépni a klubba. Ha az számít 2004 óta tag vagyok, és amennyire telik az erőmből és az anyagiakból, eljárok talikra mert mindig jó buli. Persze csak azoknak, akik nem csak odajönnek és ülnek az autóban, közben és utána meg csak fikáznak, hogy mekkora sz...r volt. Aki teheti a Blitzet ne hagyja ki, mert óriási buli, és nem csak az autókról szól :D

Ha pedig nem válaszol vki a kérdésre, nem azt jelenti, hogy nem akarunk, hanem senki nem tud értelmeset, hülyeséget meg nem akar írni.

Link to comment
Megosztás:

Fákk! Honnan tudod, hogy én komolyan vettem??!! Pont ezt próbáltam veled megérteni bammeg, hogy egy fórumon leirtak mögött nem látjuk az arcot, a fintort, a hanglejtést, ami a mindennapi face tot face beszéd sajátja.

Mindenki csak azt látja, amit leírsz. Ha jobb a békesség, akkor ne irogass faxságokat, vagy tedd egyértelművé, hogy vicc, poén (még ha gyenge iss...)

A régiek meg ismerik egymát annyira, hogy többnyire tudják, ki, mikor viccel...

Értem én mit szeretnél mondani, de azt se tudom megérteni, hogy egy amit írtam, hogy lehet nem poénra venni. Ahogy a topic neve is írja "csevegés". Csak egy ártalmatlan poénnak írtam, nem pedig "faxságnak"-nak vagy minek. Senki nem háborog csak egyedül te, de legközelebb oda írom előre a kedvedért, hogy : VICC!!

A többit meg intézzük üzenetbe, mert nem szeretném ha kitíltanának.

Link to comment
Megosztás:

Értem én mit szeretnél mondani, de azt se tudom megérteni, hogy egy amit írtam, hogy lehet nem poénra venni. Ahogy a topic neve is írja "csevegés". Csak egy ártalmatlan poénnak írtam, nem pedig "faxságnak"-nak vagy minek. Senki nem háborog csak egyedül te, de legközelebb oda írom előre a kedvedért, hogy : VICC!!

A többit meg intézzük üzenetbe, mert nem szeretném ha kitíltanának.

Akkor használj szmájlikat. Én is komolyan vettem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.