Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ha elindul, akkor mi tiltana le?

a rencccer :)

és aktiválódik a katapultülés is, aztán meg az önmegsemmisítő :D

amúgy ez mind le van írva asszem a kezelési könyvben.

persze istenőrizz, nem azt mondom hogy el kell olvasni, de azért egy autó nem egy kenyérpirító, megéri rászánni legalább pár percet, hogy átnyálazza az ember...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lambdaszonda hibát ki lehet valahogy deríteni?

Műszerfalra kirakja olyankor a checklámpát?

Nagyon sokat eszik városban a kocsi és gyanakodom...

Alapjárat szépen muzsikál,lehet,hogy mégsincs gond a szondával?

-Igen,ki

-Igen,ki

-Ezt passzolnám

-Valószínű,hogy nincs

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lambdaszonda hibát ki lehet valahogy deríteni?

Műszerfalra kirakja olyankor a checklámpát?

Nagyon sokat eszik városban a kocsi és gyanakodom...

Alapjárat szépen muzsikál,lehet,hogy mégsincs gond a szondával?

Oszcilloszkóppal igen, lehet hogy lassú már.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lambdaszonda hibát ki lehet valahogy deríteni?

Műszerfalra kirakja olyankor a checklámpát?

Nagyon sokat eszik városban a kocsi és gyanakodom...

Alapjárat szépen muzsikál,lehet,hogy mégsincs gond a szondával?

Ha csak döglődik, akkor nincs lámpa, de diagnosztikával meg lehet nézni. Lámpa csak teljesen halott szondánál világít.

Link to comment
Megosztás:

Az normális, hogy az ülésfűtés szétégeti a seggem? :D

Viccet félretéve, a tünet a következő, egy idő után feltűnően elkezd forrósodni az ülés bal oldala, de annyira, hogy azonnal ki kell kapcsolnom, mert tényleg éget.

Biztosíték még nem égett ki, de amperszeg már volt az ülés felől.

Fűtőbetét cserés, vagy van más megoldás?

Link to comment
Megosztás:

hello!nemrégiben volt szervizelve a kocsim egy 2.5 v6 os szelepfedél tömitést kellett cseréni mert befolyt az olaj a gyergyák közé és nem ment pár hengerem azóta nem tudok vele normálisan gyorsitani ha gázt adok elkezd fuldokolni meg szaggatni!ha nagyon ovatosan adom neki a gázt akkor tudok csak vele normálisan menni!kérdeztem már pár embert és azt mondták h lehet h a keverékkel lehet a gond h tul sok benzint kap és nem birja elégetni és azért van ez!lehet h aki szervizelet az valamit elállitott rajta vagy valamit rosszul rakott össze?mit tudok etzzel csinálni?arra gondoltam h beméretem müszerrel mert már nem tom h hova nyuljak h jó legyen!valaki tippet tudna adni?elöre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Az normális, hogy az ülésfűtés szétégeti a seggem? :D

Viccet félretéve, a tünet a következő, egy idő után feltűnően elkezd forrósodni az ülés bal oldala, de annyira, hogy azonnal ki kell kapcsolnom, mert tényleg éget.

Biztosíték még nem égett ki, de amperszeg már volt az ülés felől.

Fűtőbetét cserés, vagy van más megoldás?

Elvileg van benne hőérzékelő, ami lekapcsol. Az hogy csak az egyik fele meleg, arra utal, hogy össze van gyűrődve a fűtőbetét. Ha nem bőrös, akkor ki tudod cserélni a betétet.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg van benne hőérzékelő, ami lekapcsol. Az hogy csak az egyik fele meleg, arra utal, hogy össze van gyűrődve a fűtőbetét. Ha nem bőrös, akkor ki tudod cserélni a betétet.

Fűtőbetétcsere lesz.

Ha bőrös akkor is cserélhető...csak lassabban fűt át.

A gyári betét kerülendő az ára miatt (ülőfelületre 20+ ezer), túrd meg az aukciós oldalakt szokott lenni audi meg bmw szénszálas betét, azt tedd bele, kéz alatt ez olcsóbb és többet nem is lesz baj sztem vele, én kb 4 éve csináltam meg bőrösön.

Link to comment
Megosztás:

hello!nemrégiben volt szervizelve a kocsim egy 2.5 v6 os szelepfedél tömitést kellett cseréni mert befolyt az olaj a gyergyák közé és nem ment pár hengerem azóta nem tudok vele normálisan gyorsitani ha gázt adok elkezd fuldokolni meg szaggatni!ha nagyon ovatosan adom neki a gázt akkor tudok csak vele normálisan menni!kérdeztem már pár embert és azt mondták h lehet h a keverékkel lehet a gond h tul sok benzint kap és nem birja elégetni és azért van ez!lehet h aki szervizelet az valamit elállitott rajta vagy valamit rosszul rakott össze?mit tudok etzzel csinálni?arra gondoltam h beméretem müszerrel mert már nem tom h hova nyuljak h jó legyen!valaki tippet tudna adni?elöre is köszönöm!

Nem lehet hogy nem sikerült megfelelően visszadugni a gyertyakábeleket?? Vagy áthúzott oszt oda a trafó..

Mindenképpen nézd meg, hogy amit szétszedett azt jól rakta -e össze.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.