Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

És szarjon sünt, aki kitalálta ezt a "befőttesüveg" rögzítési módját az AC fedélnek :)

Az Omega"A"/Senator"B" alatta fetrengős,az ember pofájába folyós megoldás talán jobb? :(

Főleg,ha tele a tank,leeresztő meg a habokban.Mázlim volt,hogy ilyenkor mindig csak 5-10liter volt benne.De biztosra mentem,az egyik oldalt mindig megemeltem.Legjobb a külső AC. :P

Link to comment
Megosztás:

Az Omega"A"/Senator"B" alatta fetrengős,az ember pofájába folyós megoldás talán jobb? :(

Főleg,ha tele a tank,leeresztő meg a habokban.Mázlim volt,hogy ilyenkor mindig csak 5-10liter volt benne.De biztosra mentem,az egyik oldalt mindig megemeltem.Legjobb a külső AC. :P

Csak az AC fedél rögzítési módját kellett volna szebben megoldani... mint pl az f astránál... 6db csavar körben, oszt kész.

Elvetemült megoldások tárháza az opel is... :)

Link to comment
Megosztás:

helló mindenkinek,

most regisztráltam mgam és még nem tudom, hogyan kell használni a fórumot. kb másfél hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 2.0 16V aut. Omegának oln 4500 km-et raktam bele idáig és nagyon jó. nem tipp-topp, tehát lenne majd néhány kérdésem. valaki segítene elkalauzolni, hogy hol és kinek érdemes feltennem kérdéseket?

előre is köszi

art

Link to comment
Megosztás:

helló mindenkinek,

most regisztráltam mgam és még nem tudom, hogyan kell használni a fórumot. kb másfél hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 2.0 16V aut. Omegának oln 4500 km-et raktam bele idáig és nagyon jó. nem tipp-topp, tehát lenne majd néhány kérdésem. valaki segítene elkalauzolni, hogy hol és kinek érdemes feltennem kérdéseket?

előre is köszi

art

Helló,

Ha itt megnézed a témákat : http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=8

láthatod, hogy tematikailag hova illene a kérdésed legjobban, ha nem leled a helyet, akkor írhatod ide mondjuk.

Illdomos lenne a fórumozktól kérdezni :)

Link to comment
Megosztás:

Miután végigolvastad a fórumot és nem lettél okosabb, bárkinek, bárhol!

helló mindenkinek,

most regisztráltam mgam és még nem tudom, hogyan kell használni a fórumot. kb másfél hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 2.0 16V aut. Omegának oln 4500 km-et raktam bele idáig és nagyon jó. nem tipp-topp, tehát lenne majd néhány kérdésem. valaki segítene elkalauzolni, hogy hol és kinek érdemes feltennem kérdéseket?

előre is köszi

art

Link to comment
Megosztás:

helló mindenkinek,

most regisztráltam mgam és még nem tudom, hogyan kell használni a fórumot. kb másfél hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 2.0 16V aut. Omegának oln 4500 km-et raktam bele idáig és nagyon jó. nem tipp-topp, tehát lenne majd néhány kérdésem. valaki segítene elkalauzolni, hogy hol és kinek érdemes feltennem kérdéseket?

előre is köszi

art

És használd a keresőt, különben Omegatd marha pipa lesz :)

Link to comment
Megosztás:

Hello, aszt hiszem van egy elég nagy problémám az Omi-val, nem indul, amiota csesztetem a lambda szondát nem akkar be indulni, lehet hogy valamit el kötötem, de az a baj hogy visza raktam a régit es ugy sem indul. Amugy gyanus valami, a Check lámpa már nem gyulad fel mikor rá adom a gyujtást, és nem is tudok hibakodot sem villogtatni, és minden a fogyasztást merö komputer is egy nagy F betüt mond mindenhol, jah és probáltam az aksit több idöre is le venni. Aszt hiszem most nagy bajban vagyok. Remélem nem halt be az ECU. Na most az a kérdésem hogy vajon mi lehet a probléma, ha járt már valaki igy aszt meg köszöném ha el mondaná hogy mit csinált vele. Üdv mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.