Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

egy nagyon egyszerű kérdésem volna!

van egy 97-es 2.5 td omega kombim (kb 2 hónapja van meg) és nem vagyok kibékülve a fogyasztással.országúton klímával 7liter(ez még elmegy) városban 11-12 de egyszer volt már 14 literes fogyasztás is!ez normális vagy vmi gond lehet(habár mikor megvettem olajcsere, oljaszűrő, gázolajszűrő, légszűrő, pollenszűrő csere).

Nálam ez pölö teljesen normális....enyim már volt adagolósnál stb. és ez nem változott....talán 10 lityire le tudom szorítani (városban),de akkor "alapjáraton" pötyögök :P ... 14 sem elképzelhetetlen,ha nehezebb kicsit a bakancsod :) Bár enyém automata....az elején én sem voltam ezzel kibékülve,de sajna ez van,ha sok a fogyi... vissza 4 hengeresbe :(

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is a biztiket kell átnézni. Meg a check kontrol égőjét, hogy az jó-e. Amíg jó, és nem világít gyújtásra, addig vagy

nem kap tápot az ecu, vagy behalt teljesen.

Hello, egy kicsit kesöbb irom le a problémá, de sikerult meg oldani, a probléma az a hömérséklet jelado a ECU-n rajta, az a kis 2 kábeles valami volt meg szakadva, és nem adod tápot az egész computer-nek, szerencsére nem halt be semmi nagy dolog, kösz mindent, Üdv!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pattintottam 4 irmscher rugót a kocsiba és be lettek téve, az új gátlókkal amik vagy 3 hónapja pihiztek a szobámban. A toronycsapágyat is kicseréltettem ha már kint volt a gátló, de a gumi része maradt.

Viszont most jobb oldalról elölről , kormány tekerésnél olyan hang jön mintha gumi erőlködne fémen.Lehet hogy a Mesternek kár volt a toronycsapágy gumi részét alapsan letörölni - és ezt hallom ahogy a gumi kicsit mozogna a felülésnél és dörzsöli a fémet?Vagy mi a töcs lehet?

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pattintottam 4 irmscher rugót a kocsiba és be lettek téve, az új gátlókkal amik vagy 3 hónapja pihiztek a szobámban. A toronycsapágyat is kicseréltettem ha már kint volt a gátló, de a gumi része maradt.

Viszont most jobb oldalról elölről , kormány tekerésnél olyan hang jön mintha gumi erőlködne fémen.Lehet hogy a Mesternek kár volt a toronycsapágy gumi részét alapsan letörölni - és ezt hallom ahogy a gumi kicsit mozogna a felülésnél és dörzsöli a fémet?Vagy mi a töcs lehet?

Zoli

toronyszilentetet ajánlatos zsírzani, nemhogy letörölni... :)

Link to comment
Megosztás:

Kössz :)

Gondoltam, újra ki kell venni az egészet vagy fölülről hozzáférhető - ha kerék lenn van és megemeljük leereszkedik annyit hogy bekenhető?

Sima zsír vagy spec?

Nemtudom, szerintem ha csak megemeled a vasat, nem ereszkedik meg annyira...

Szakik simán bekenik gépzsírral, de szerintem szilikonzsír ideálisabb rá, mivel annyira nem kapja össze a port-koszt, nomeg gumibarát...

Viszont ha leszeded a torony-csavarokat, valamennyit leereszkedik a gólyaláb... lehet hogy hozzá tudsz férni.

Bár ez csak tipp, mert még sose néztem hogy hogyan lehet utólagosan kenni a szilentet.

Egyébiránt -nyöszörgést leszámítva- milyen a 'sport' futómű?

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom, szerintem ha csak megemeled a vasat, nem ereszkedik meg annyira...

Szakik simán bekenik gépzsírral, de szerintem szilikonzsír ideálisabb rá, mivel annyira nem kapja össze a port-koszt, nomeg gumibarát...

Viszont ha leszeded a torony-csavarokat, valamennyit leereszkedik a gólyaláb... lehet hogy hozzá tudsz férni.

Bár ez csak tipp, mert még sose néztem hogy hogyan lehet utólagosan kenni a szilentet.

Egyébiránt -nyöszörgést leszámítva- milyen a 'sport' futómű?

Megpróbálják..akik összerakták!!Talán ha stabpálca felső részét kikötik, felső toronycsavar ki, akkor bekenhető.

Sportrigók?

JÓK!

Sokat nem ültet így annyira nem látványos, de azért látszik. Irmscher szerint kb 2 cm. Ellenben nem túl kemény és fekvőrendőrön sincs vele probléma.

Kanyarban meg király.... :) Direktebb az érzés, és visszajelzés, de nem pattog.

A vicc az, hogy mint kiderült az autó bal háta már "ültetett" volt mert a bal hátsó rugó el volt törve, 2,5 karaika hiányzott belőle....de észre se lehetett venni hogy ferde lenne. Érdekes....

Link to comment
Megosztás:

Pattintottam 4 irmscher rugót a kocsiba és be lettek téve, az új gátlókkal amik vagy 3 hónapja pihiztek a szobámban. A toronycsapágyat is kicseréltettem ha már kint volt a gátló, de a gumi része maradt.

Viszont most jobb oldalról elölről , kormány tekerésnél olyan hang jön mintha gumi erőlködne fémen.Lehet hogy a Mesternek kár volt a toronycsapágy gumi részét alapsan letörölni - és ezt hallom ahogy a gumi kicsit mozogna a felülésnél és dörzsöli a fémet?Vagy mi a töcs lehet?

Zoli

és tuti belevaló toronycsapágy van? és nem fordítva? :)

Link to comment
Megosztás:

Azért kérdem, mert B omival még nem vagyok annyira tisztában, de pl F astránál évjárat

szerint is különböző toronycsapágy volt. :)

Erről nem tudok.A bal oldalaában ugyanaz van és ott OK.Ahogy sky írja - bár én lenni laikus - sztem is a gumin azért kellene lenn vminek. Egyik ismerősömnek ez oldott ameg a kocsijában hogy bezsírozták, addig olyan hangja volt mint aki szét akar esni.

Ha +lesz a +oldás megírom.

Link to comment
Megosztás:

egy nagyon egyszerű kérdésem volna!

van egy 97-es 2.5 td omega kombim (kb 2 hónapja van meg) és nem vagyok kibékülve a fogyasztással.országúton klímával 7liter(ez még elmegy) városban 11-12 de egyszer volt már 14 literes fogyasztás is!ez normális vagy vmi gond lehet(habár mikor megvettem olajcsere, oljaszűrő, gázolajszűrő, légszűrő, pollenszűrő csere).

Szia!

Az enyém is ugyan így fogyasztott,aztán elvittem és kicserélték a chippet. Na azóta úgy megy mint a golyó a városban 8 hosszúúton meg 6,3-mal eljátok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.