Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Biztos, hogy nem. Ez csak sima hőmérő és kvarcóra.

A pl. Vectra 2000-ekben lévő Board Computer sem tudja a rádió kijelzést, az is "quartz" kijelzésű.

A rádió kijelzés feltétele tudtommal a DID, TID kijelző.

Ezt ami a feletted levő hozzászólásban van a képen, szintén DID-nek hívják (DID=Dual Info Display), mégsem tudja a rádiókijelzést.

Ha a Vectra nagyon nem tér el a Calitól, akkor tudtommal 3féle kijelzővel készült alapban:

1., analóg óra, kétezres motorig és a '93-as faceliftig alap.

2., BC. '91-től a C20XE-ben és fölötte széria, C20NE-ben rendelhető, kisebb motorokhoz nem volt.

3., DID, ez az analóg órát váltotta a '93-as faceliftkor

Legalábbis én így tudom. De a lényeg hogy az A Vectra egyik gyári órája/kijelzője sem alkalmas a rádióinformációk kijelzésére, úgyhogy a gyári rádiók ebben a típusban még a készülékkel egybeépített kijelzővel készültek, nem külön mint az Astrában.

Link to comment
Megosztás:

Ezt ami a feletted levő hozzászólásban van a képen, szintén DID-nek hívják (DID=Dual Info Display), mégsem tudja a rádiókijelzést.

...

Végül is tényleg dual info (bár akkor ennyi erővel a hőmérő/óra is az), de nem gondoltam, hogy ez már így annak számít :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sajna nekem is ez az óra/hőmérő kombós megoldás van benne :rolleyes:

Csak a BC hiányzik a full felszereltségből, de nem is értem hogy mi alapján határozhatták meg, hogy melyikbe tesznek és melyikbe nem.

Mert Asszony '94-esében van BC meg bőrülések, de nincs se klíma, se 2 hátsó elektromos ablak (ezeken kívül minden megvan ami lehet).

Sógoré ('95) az fapad, de legalább klíma van benne.

Az enyém ('95) full minusz BC.

De ha jól emlékszem, akkor gyárilag be van kábelezve a BC csati, nem? Ott van egy sárga színű cucc a kesztyűtartó mögött, nem?

Link to comment
Megosztás:

Sajna nekem is ez az óra/hőmérő kombós megoldás van benne <_<

Csak a BC hiányzik a full felszereltségből, de nem is értem hogy mi alapján határozhatták meg, hogy melyikbe tesznek és melyikbe nem.

Mert Asszony '94-esében van BC meg bőrülések, de nincs se klíma, se 2 hátsó elektromos ablak (ezeken kívül minden megvan ami lehet).

Sógoré ('95) az fapad, de legalább klíma van benne.

Az enyém ('95) full minusz BC.

De ha jól emlékszem, akkor gyárilag be van kábelezve a BC csati, nem? Ott van egy sárga színű cucc a kesztyűtartó mögött, nem?

Ha a csati ott van, akkor érdemes lehet megnézni, hogy "viszi" e.

Ha csütörtök este kijössz a Lurdy házhoz, akkor ki is próbálhatjuk, mert nekem van még egy BC-m :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én próbálkoztam egyszer belerakni BC-t. Érdekes dolgokat tapasztaltam. 1. A BC kapcsolójának a csatiját megtaláltuk a váltóbox alatt. 2. A sárga csatit viszont nem. Pedig lebontottuk az egész műszerfalat! Kiszedtük az egész középkonzolt, a kesztyűtartót, km órát. Még a kárpitokat és a burkolatokat is leszedtük, és semmi!

Persze lehet Neked szerencséd lesz!

Sőt, ha sikerül megtalálni, még arra is megkérnélek, hogy írd már ki a fórumra. Hátha valami eldugott helyen van amit figyelmen kívűl hagytunk!

Sok sikert!!!

Sajna nekem is ez az óra/hőmérő kombós megoldás van benne :rolleyes:

Csak a BC hiányzik a full felszereltségből, de nem is értem hogy mi alapján határozhatták meg, hogy melyikbe tesznek és melyikbe nem.

Mert Asszony '94-esében van BC meg bőrülések, de nincs se klíma, se 2 hátsó elektromos ablak (ezeken kívül minden megvan ami lehet).

Sógoré ('95) az fapad, de legalább klíma van benne.

Az enyém ('95) full minusz BC.

De ha jól emlékszem, akkor gyárilag be van kábelezve a BC csati, nem? Ott van egy sárga színű cucc a kesztyűtartó mögött, nem?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én próbálkoztam egyszer belerakni BC-t. Érdekes dolgokat tapasztaltam. 1. A BC kapcsolójának a csatiját megtaláltuk a váltóbox alatt. 2. A sárga csatit viszont nem. Pedig lebontottuk az egész műszerfalat! Kiszedtük az egész középkonzolt, a kesztyűtartót, km órát. Még a kárpitokat és a burkolatokat is leszedtük, és semmi!

Persze lehet Neked szerencséd lesz!

Sőt, ha sikerül megtalálni, még arra is megkérnélek, hogy írd már ki a fórumra. Hátha valami eldugott helyen van amit figyelmen kívűl hagytunk!

Sok sikert!!!

Huhh <_<

Most kicsit "zabszem a sejhajban" lett -_- de reménykedek. Annyi kóbór csati van a motortérben is mint a fene, hátha meg lesz.

Természetesen írok majd a fejleményekről.

Mikori évjárat és kivitel volt a Tiéd?

Ja, tényleg, kapcsoló is kell hozzá. Azt nem biztos, hogy tudok adni.

:D Okés.

Nem volt időm meglesni :rolleyes: ... mikor lesz a Tali? :)

Link to comment
Megosztás:

Ha már BC-náél tartunk. Én még nem láttam és nem tudom, hogyan néz ki a kábelezése. Azt tudom, hogy a kapcsolót és a kijelzőt csatival dugom össze, de nem tudom, hogy a motorvezérlőbe direktbe kell bekötni, vagy azon is van valami foglalat? Továbbá, ha meg van a kapcsolóm és a kijelzőm van e még szükségem egyéb cuccra, hogy rendben működjön? (Valamilyen jeladó, stb...)

Link to comment
Megosztás:

Kell néhány jeladó, ha éppen nincs benne. :rolleyes:

BC funkciói: (Kösz az Astrásoknak)

- fogyasztási adatok kiírása álló helyzetben l/h óra, közlekedve l/100km egységben,

- átlagfogyasztás kiírása l/100km egységben,

- megtehető kilométerek adott tankszinttel

- átlagsebesség

- stopper

- külső hőmérséklet kijelzés

- kiégett izzókra figyelmeztetés szövegesen (féklámpák, tolatólámpák és tompítottak)

- alacsony motorolaj-, hűtővíz- és ablakmosó folyadék szint figyelmeztetés szövegesen

- kopott (első) fékbetétekre figyelmeztetés szövegesen

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Lehetőségem nyílt venni a 91-es A Vectrámhoz Angel Eyes lámpát. Ezzel nem is lenne gond, de a lámpa A2 búrás nekem pedig A1-es a lámpa formája. Kérdésem a következő! Bele lehet tenni minden gond nélkül csak a hűtőrácsot kell kicserélni A2-re? Úgy tudom a homloklemez is megegyezik.

Előre is köszi a választ!

Üdv! Sanyesz

Link to comment
Megosztás:

Gratula srácok <_< Légzsák volt, így jobban megnézve már én is rájöttem.

Viszont elkeseredve jelentem, hogy én sem találtam meg a sárga csatit sehol -_-

De minden rosszban van valami jó:

-rájöttem miért is nem hűtötte a klíma a kesztyűtartót (lecsúszott a hűtéscső)

-és kicseréltem a középkonzol rossz rizsszemizzóját

grrr... és még mindig találtam cigerattahamut, pedig 1 éve nálam van már... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Lehetőségem nyílt venni a 91-es A Vectrámhoz Angel Eyes lámpát. Ezzel nem is lenne gond, de a lámpa A2 búrás nekem pedig A1-es a lámpa formája. Kérdésem a következő! Bele lehet tenni minden gond nélkül csak a hűtőrácsot kell kicserélni A2-re? Úgy tudom a homloklemez is megegyezik.

Előre is köszi a választ!

Üdv! Sanyesz

Az én gépem facelift utáni, de a jobbos lámpám 1 kavics miatt A1-es. Csak külsőben van különbség a lámpák közt, a felfogatás ugyanaz.

Viszont a hűtőrács cserés a lámpa íve miatt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kell néhány jeladó, ha éppen nincs benne. :rolleyes:

...

BC funkciói: (Kösz az Astrásoknak)

- kiégett izzókra figyelmeztetés szövegesen (féklámpák, tolatólámpák és tompítottak)

- alacsony motorolaj-, hűtővíz- és ablakmosó folyadék szint figyelmeztetés szövegesen

- kopott (első) fékbetétekre figyelmeztetés szövegesen

A gyári Vectra A/Calibra BC ezeket a funkciókat nem tudja (arra ott van a Check Control, Astrában ezt már egybeépítették a BC-vel), úgyhogy jézus80-nak válaszolva ha gyári Vectra/Calibra BC-t akarsz, akkor magán a fedélzeti számítógépen és a kapcsolón kívül csak egyetlen érzékelő kell hozzá, mégpedig a külső hőmérséklet jeladója.

Link to comment
Megosztás:

A gyári Vectra A/Calibra BC ezeket a funkciókat nem tudja (arra ott van a Check Control, Astrában ezt már egybeépítették a BC-vel), úgyhogy jézus80-nak válaszolva ha gyári Vectra/Calibra BC-t akarsz, akkor magán a fedélzeti számítógépen és a kapcsolón kívül csak egyetlen érzékelő kell hozzá, mégpedig a külső hőmérséklet jeladója.

Meg a sárga csati :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Meg a sárga csati :rolleyes:

Hát az alap, mert az azt jelenti hogy be van kábelezve. Anélkül nem érdemes nekiállni, bár meg lehet próbálni. Asszem fehérváron volt régen egy elhivatott Calibrás akinek gyárilag DID volt az autójában ('97-es évjárat), BC-t akart, de az még csak be sem volt vezetékelve. Márkaszervizben behúzták neki a komplett (gyári) kábelköteget valami 80ezerért, de ez már sok évvel ezelőtt volt.

De megfelelő elektronikai ismeretekkel illetve kellő információk birtokában magad is meg tudod ezt csinálni ha érzel efféle affinitást magadban.

Link to comment
Megosztás:

A gyári Vectra A/Calibra BC ezeket a funkciókat nem tudja (arra ott van a Check Control, Astrában ezt már egybeépítették a BC-vel)

Éjjel felmerült bennem az a gondolat, hogy miután az Astra és a Vectra szinte egyforma.

Milyen módon lehetne megoldani a BC-t, hogy minden az Astrában elérhető funkció jelen legyen a Vectrában is.

Járható út az, hogy a rádió alatti polcra(pont befér a MID) beszerelni a kijelzőt és bevezetékelni?

Elvileg működhet. :rolleyes:

Astra kábel köteget meg olcsón utánad dobják.

Link to comment
Megosztás:

Hát elvileg igen, ha megvan minden érzékelő és minden kábel.

Szétkaptam a donor V6-os Veki kábelkötegét és ott 18 kábel megy a sárga csatiba.

A gyárimba csak 7 <_<

De amin kicsit csodálkoztam, hogy a donorban sem volt BC, de kábelezve meg bevan... De akkor az enyémet miért nem találtam? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.