Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Több szerelő szerint semmi baja a gépjármünek. Nos napokig jóvolt ha öregesen vezetek és hagyom visszaesni váltásnál a fordulatszámot akkor nemmarad fenn és tökéletes,de ha váltásnál egyből váltok és nemhagyom visszaesni akkor fennmarad az alapjárat. Igy már valaki számára világos lehet a probléma?

Link to comment
Megosztás:

Megvan még a probléma?

Meg,sajnos. Nem volt még időm foglalkozni a dologgal. Ma, ha minden jól megy, kitakarítom a légtömegmérőt, aztán látjuk, mi lesz az eredménye...Ha nem szűnik meg a probléma, akkor a hétvégén nekiállok végigcsekkolni a dolgokat, mint pl.: gyújtás, levegőszállítás stb, plusz még kaptam egy számot, elvileg az emberünk egy jó szaki, hátha ő tud mondani rá valamit! :|

Link to comment
Megosztás:

Meg,sajnos. Nem volt még időm foglalkozni a dologgal. Ma, ha minden jól megy, kitakarítom a légtömegmérőt, aztán látjuk, mi lesz az eredménye...Ha nem szűnik meg a probléma, akkor a hétvégén nekiállok végigcsekkolni a dolgokat, mint pl.: gyújtás, levegőszállítás stb, plusz még kaptam egy számot, elvileg az emberünk egy jó szaki, hátha ő tud mondani rá valamit! :|

Most olvastam vissza az előzményeket :D

Tapasztalatból mondom, hogy egy alapjárati motor takarítás is csodákra képes, nem szükséges cserélni. Amiket beletettek az gyári és új volt? Vagy utángyártott vagy használt?

Igen érzékeny még arra is, ha falsot szív valahol.

Ez a nagy "harmonikacső" szokott középen szétnyílni és itt szív falsot.

DSCF1017.JPG

De a bilincseknél is szét szokott repedezni.

Remélem ráakadsz a hibára!

Link to comment
Megosztás:

Több szerelő szerint semmi baja a gépjármünek. Nos napokig jóvolt ha öregesen vezetek és hagyom visszaesni váltásnál a fordulatszámot akkor nemmarad fenn és tökéletes,de ha váltásnál egyből váltok és nemhagyom visszaesni akkor fennmarad az alapjárat. Igy már valaki számára világos lehet a probléma?

Azért az elég szomorú, hogy több szerelő sem találta meg a szétnyílt csövet :D

Link to comment
Megosztás:

Most olvastam vissza az előzményeket :D

Tapasztalatból mondom, hogy egy alapjárati motor takarítás is csodákra képes, nem szükséges cserélni. Amiket beletettek az gyári és új volt? Vagy utángyártott vagy használt?

Igen érzékeny még arra is, ha falsot szív valahol.

Ez a nagy "harmonikacső" szokott középen szétnyílni és itt szív falsot.

https://lh5.googleusercontent.com/-r0Oq9XN7...80/DSCF1017.JPG

De a bilincseknél is szét szokott repedezni.

Remélem ráakadsz a hibára!

Tegnap ugye lecsekkoltam a légtömegmérőt és persze levettem az összes csövet a harmonikáig, amit mondtál, mutattál. A tömegmérő full tiszta volt, úgyhogy békén is hagytam...a csövek persze sehol sem voltak elrepedve, úgyhogy azok is kilőve! :P Az összes alapjárati használt volt, de voltak azok is takarítva és nem nagyon segített a helyzeten sajnos. Egyelőre kitakarítom a most benne lévőt, aztán hétvégén még megpróbálok lecsekkolni pár dolgot.

szerk.: Azt még elfelejtettem említeni, hogy a pillangószelepnél sem volt koszos. Volt persze egy minimális kis olaj, de semmi komoly, szóval az se nagyon tarthat ki, mint ahogy az fent említve volt. Szóval egyre kevesebb a hiba forrása...remélem végre megtalálom, mert ezt is átnéze már pár szerelő és semmi...csak találgattak. És persze idegesít is rendesen :P :|

Link to comment
Megosztás:

Tegnap ugye lecsekkoltam a légtömegmérőt és persze levettem az összes csövet a harmonikáig, amit mondtál, mutattál. A tömegmérő full tiszta volt, úgyhogy békén is hagytam...a csövek persze sehol sem voltak elrepedve, úgyhogy azok is kilőve! :D Az összes alapjárati használt volt, de voltak azok is takarítva és nem nagyon segített a helyzeten sajnos. Egyelőre kitakarítom a most benne lévőt, aztán hétvégén még megpróbálok lecsekkolni pár dolgot.

szerk.: Azt még elfelejtettem említeni, hogy a pillangószelepnél sem volt koszos. Volt persze egy minimális kis olaj, de semmi komoly, szóval az se nagyon tarthat ki, mint ahogy az fent említve volt. Szóval egyre kevesebb a hiba forrása...remélem végre megtalálom, mert ezt is átnéze már pár szerelő és semmi...csak találgattak. És persze idegesít is rendesen :P :|

Nem tudom van e multimétered, de ha volna akkor a fojtószelep potenciométert lenne még érdemes kimérni ellenállás ügyileg a két végállás között (ha tekerés közben nincs "szakadás" a folyamatosan változó értékek között, akkor ez is jó):

242040_orig1.jpg

242040_orig2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom van e multimétered, de ha volna akkor a fojtószelep potenciométert lenne még érdemes kimérni ellenállás ügyileg a két végállás között (ha tekerés közben nincs "szakadás" a folyamatosan változó értékek között, akkor ez is jó):

Akkor most ki lehet mérni multiméterrel, vagy sem? :D Valaki esetleg tudja, hogy mennyibe kerül egy új szerkezet a boltban? Használtan neten 7ropiért láttam, ha nem tévedek:D

Link to comment
Megosztás:

Azt vettem észre, hogy a szellőző ventillátor biztosítékáról a műanyag leolvadt! Lehet-e ez azért, mert csak max kapcsolóállásban működik a venti, és nincs benne az előtét ellenállás? Vagy valami más hiba is lehet?

Már az is elég gond neki, hogy csak max-on megy. Ott azért kér enni.

Addig örülj, amíg a bizti olvad, nem a vezeték, mert abból nagyobb bajod is lehet. :D

A te ellenállásod miben is tér el a klíma nélküliektől?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.