Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Üdv. Mindenkinek. Kis segítséget szeretnék kérni. van egy 93' as c20ne vectram. Első elektromos ablakokkal. Történt egy nap, hogy a bal oldali ablakom nappal működött, másnap reggelre már nem. de meg sem nyikkan. semmi előjele nem volt. Eltelt x idő, most a másik is azt játsza hogy hol megy hol nem megy. ha magy, akkor hibátlanul, viszont ha nem akkor nem.az volna a kérdésem, hogy lehetne legyorsabban kideríteni, hol találom a problémát. egyszer már neki ültünk, de nem leltük meg teljesen egyértelműen a hiba okát. Az ajtót és a karosszériát, egy kör alakú stekker köti össze. ha esetleg volna egy kötési rajz vagy bármilyn tapasztalat az nagyon jó volna. Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni, hőn szeretett Vectrám a hétvégén a kötél rossz végén jött haza :(

beindul kb. 1-2 percre, majd leáll, ilyenkor két lehetőség van:

-világít a check engine, AC pumpa hallatszik, újra be lehet indítani

-nem vílágít a csekkendzsin, ilyenkor meg sem próbáltam beindítani, az ECU kap tápot, de az AC relét nem kapcsolja be.

van egy csodálatos gepárd típusú riasztót/immo a kocsiban, elméletileg az tud ilyen időzítéssel motort leállítani, de se a saját LED-jét se az indexeket nem villogtatja. ha van valakinek ötlete, ne habozzon!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni, hőn szeretett Vectrám a hétvégén a kötél rossz végén jött haza :(

beindul kb. 1-2 percre, majd leáll, ilyenkor két lehetőség van:

-világít a check engine, AC pumpa hallatszik, újra be lehet indítani

-nem vílágít a csekkendzsin, ilyenkor meg sem próbáltam beindítani, az ECU kap tápot, de az AC relét nem kapcsolja be.

van egy csodálatos gepárd típusú riasztót/immo a kocsiban, elméletileg az tud ilyen időzítéssel motort leállítani, de se a saját LED-jét se az indexeket nem villogtatja. ha van valakinek ötlete, ne habozzon!

Sajnos ez tipikusan az a jelenség amikor az immotól nem jön jel.

Páromnál ugyanez volt az utólagos immonál.

Én a gyorslábú riogatóra tippelek.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez tipikusan az a jelenség amikor az immotól nem jön jel.

Páromnál ugyanez volt az utólagos immonál.

Én a gyorslábú riogatóra tippelek.

reménykedtem benne, hogy nem:)

a vezetőoldali burkolatot leszedtem, ott találtam meg hogy hova csatlakozik ez a csodás szerkezet, hát...el fog tartani egy darabig mire azt a káoszt kifésülöm.

te hogy oldottad meg? kipakoltad az egészet a fenébe?

Módosítva : andris_C14NZ
Link to comment
Megosztás:

reménykedtem benne, hogy nem:)

a vezetőoldali burkolatot leszedtem, ott találtam meg hogy hova csatlakozik ez a csodás szerkezet, hát...el fog tartani egy darabig mire azt a káoszt kifésülöm.

Tudom szinte reménytelen hogy Neked is ez lesz a baja, de nálunk az egyik táprelé lábát kellett újraforrasztanom.

Link to comment
Megosztás:

Nálam eredetileg nemvolt úszós a sapka, de a vezetékét megtaláltam odabandázsolva a tűzfalnál lévő vezetékköteghez. Ha ezen mérsz 12V-ot akkor van az órában izzó, ha nem, akkor nincs, vagy kiégett. Ha járó motornál összezárod, akkor kell világítania a bal alsó sarokban a felkiáltójeles piktogramnak ;)

Spzolinál túrtunk egy ilyen úszós sapkát, és ez rendesen jelzett mikor már kopott volt a betét és leesett a folyadékszint.

Tudjátok mi a komoly? Hogy "A" vectrába VOLT DIGITÁLIS KLÍMA !!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ja, Diavia volt ha jóltudom, valaki tett fel képet is róla!

Aki Veszprém környéki, és szeretné megdiagnosztizálni az Opeljét, és újabb fajta 16pines diag. csatija van, az csütörtökig keressen nyugodtan ;)

Tudjátok mi a komoly? Hogy "A" vectrába VOLT DIGITÁLIS KLÍMA !!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nha, mivel az elektromos ablak miatt korábban komplett kábelköteg csere volt, így hozta magával a jobbos zárófény vezetékelését is, nem kellett kötözködni. :) Így aztán elég volt 5 perc meló, hogy kiszedjem az érintkezőt egy felesleges foglalatból, és csak simán a helyére pattintva már működik is. :D Végre hátulról is szimmetrikus vagyok. :D

Link to comment
Megosztás:

Nha, mivel az elektromos ablak miatt korábban komplett kábelköteg csere volt, így hozta magával a jobbos zárófény vezetékelését is, nem kellett kötözködni. :) Így aztán elég volt 5 perc meló, hogy kiszedjem az érintkezőt egy felesleges foglalatból, és csak simán a helyére pattintva már működik is. :D Végre hátulról is szimmetrikus vagyok. :D

Ez érdekes, mert sógor régi Vectrája ezt alapból tudta. Full fapad C16NZ volt.

Az én öreg verdám is dupla zárófényes.

Link to comment
Megosztás:

Gratula!

Szépet találtál!

Csak van vele egy kis bibi. Mivel nem ment a világítása, gondoltam beledezem. Ezzel zártam az áramkört a nyák-on és elfüstölt valami. Most elektronikai szerelőnél van, mert rövidzárat mértem a világításának mindkét kapcsán.

Link to comment
Megosztás:

Csak van vele egy kis bibi. Mivel nem ment a világítása, gondoltam beledezem. Ezzel zártam az áramkört a nyák-on és elfüstölt valami. Most elektronikai szerelőnél van, mert rövidzárat mértem a világításának mindkét kapcsán.

Ohhhogyazzza irgumburgum :(

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Nekem bé menne a 100-as én beraknám! A 80ah- ból is csak a magasabb verzió megy be! Gyárilag amúgy 72ah az enyém, most 74ah van benn, ez az utolsó nyara, télen már nem jó!

Nem is igazából a teljesítmény a kérdés, hanem inkabb a név. Melyik húzza tovább, melyik tartósabb. Azert mert valaminek nagy neve van nem szeretnek 10k val tobbet fizetni. Illetve ami meg kérdés előttem az indítási aramerosseg. Mi az ideális.
Link to comment
Megosztás:

Indítóáramból én a minél nagyobbra szavaznék...

Márkából meg titkos befutó a gyári (GM) többeknek is kibírt akár 5-6 évet vagy többet (volt akinek kilencet!). És ami a legjobb, hogy még csak nem is a legdrágább...

Bár személyes tapasztalatom nincsen, én jelenleg Banner PowerBull-t használok, egyelőre hiba nélkül, de ez még csak a második éve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.