Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Nekem van még két régebbi kábelem ami esetleg van olyan állapotban, hogy használható!

Csak annyit írj meg légyszi, hogy milyen hosszú a kábel hossza ami neked kell. Mindjárt indulok melózni, így már nincs időm megnézni. Az egyik nekem kb 47 cm a másik meg 70. Ezt a gyújtáselosztó felöli csati elejétől a gyertya felöli fém kezdetéig mértem.

Ha megmondod, hogyesetleg jó-e valamelyik, akkor holnap délelőtt leviszem kipróbálni. A továbbiakat meg megbeszéljük.

Még annyi, hogy a C18Nz-ket kétféle elosztóval szerelték. és a kábelek csatlakozója még lehet eltérő.

Az enyém kb. 60cm, olyan kábel kell ami a 2. hengerre rámegy (vezérléstől számitva)

ami rámegy az elosztóra az ilyen félgömb alakú és van rajta egy pattintó és rápattan a csatlakozó

Sztem a 70cm jó lesz

Link to comment
Megosztás:

Az enyém kb. 60cm, olyan kábel kell ami a 2. hengerre rámegy (vezérléstől számitva)

ami rámegy az elosztóra az ilyen félgömb alakú és van rajta egy pattintó és rápattan a csatlakozó

Sztem a 70cm jó lesz

Holnap reggel teszek fel képet a cstiról, mert nem vagyok biztos benne, hogy egyforma amiről beszélünk. Ha a kép alapján ok, akkor leviszem kipróbálni, és ha úgy is működik akkor küld fénypost! (Persze ha kell!) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Oksi. Nincs képed a rossz kábelről?

Fényképet nem csináltam, mert haverom adott ingyen egy kábelt, igaz hogy nem ugyanolyan mint ami enyémen volt, de megy tőle, legalább áttudok menni Monorra ^_^

Okozhatja a túlságos fogyasztást az hogy pl. kihagy az egyik henger vagy nem a legjobb a gyújtásom, mert most is 3literrel 25km tudtam elmenni

Off: Sportlégszüröt rakjak az autóra, többet eszik töle, ez egy direktszürő lenne, ráraktam a haveromét amit elad és magasabb fordulaton paragi dobbal elég kemény hangja volt :D

Link to comment
Megosztás:

Moti!

Az egyik szemem sír a másik nevet! A kábelt kipróbáltam, megy vele a kocsi rendesen!

Csakhogy azt vettem észre amikor felnyitottam a motorháztetőt, hogy egy két perc alatt párszor ívet húzott (csattant).

Nem látok viszont semmi repedést a szigetelésen, meg sehol. Lehet, hogy csak a sarut körülvevő műanyag nem áll rendesen.

Nem tudom így tudnád e használni valamire.

Ha esetleg így is érdekel postaköltségért elküldöm. De sajna garanciát nem tudok vállalni, hogy beválik. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Májusban lettem boldog tulajdonosa egy 90-es 5 ajtós A Vectra-nak.

Előző tulaj (kollégám) 10 évig használta és karbantartotta.

Mostanáig nem is volt vele problémám a kasztnin kívül , viszont előjött a napokban a töltés visszajelző-nél egy kis "hiba".

Motort beindítom és utána nagyon halványan világit (ill néha villog ford. szám fügvényében, és régebben elaludt gázadásra) ill a fékkopásjelző is vele együtt.

Átolvastam mind a 30 oldalt hogy mi lehet. Írtátok hogy az akksinál cseréljek testkábelt izmosabbra, ez folyamatban. Ezen kívűl van e még 5let?

Ékszíj nem laza és nem nyikorog.

Köszi a segítséget !

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Májusban lettem boldog tulajdonosa egy 90-es 5 ajtós A Vectra-nak.

Előző tulaj (kollégám) 10 évig használta és karbantartotta.

Mostanáig nem is volt vele problémám a kasztnin kívül , viszont előjött a napokban a töltés visszajelző-nél egy kis "hiba".

Motort beindítom és utána nagyon halványan világit (ill néha villog ford. szám fügvényében, és régebben elaludt gázadásra) ill a fékkopásjelző is vele együtt.

Átolvastam mind a 30 oldalt hogy mi lehet. Írtátok hogy az akksinál cseréljek testkábelt izmosabbra, ez folyamatban. Ezen kívűl van e még 5let?

Ékszíj nem laza és nem nyikorog.

Köszi a segítséget !

Üdv a klubban ^_^

Gratula a kocsihoz, így látatlanul is, mert ritka az amikor ennyire képben lehetsz az előéletével.

Probléma: Töltést mértél már? Saruk nincsenek eloxidálva?

Link to comment
Megosztás:

Moti!

Az egyik szemem sír a másik nevet! A kábelt kipróbáltam, megy vele a kocsi rendesen!

Csakhogy azt vettem észre amikor felnyitottam a motorháztetőt, hogy egy két perc alatt párszor ívet húzott (csattant).

Nem látok viszont semmi repedést a szigetelésen, meg sehol. Lehet, hogy csak a sarut körülvevő műanyag nem áll rendesen.

Nem tudom így tudnád e használni valamire.

Ha esetleg így is érdekel postaköltségért elküldöm. De sajna garanciát nem tudok vállalni, hogy beválik. ^_^

Van róla képed? Lehet vmi hibája hogy ívet húz?

Link to comment
Megosztás:

Üdv a klubban ^_^

Gratula a kocsihoz, így látatlanul is, mert ritka az amikor ennyire képben lehetsz az előéletével.

Probléma: Töltést mértél már? Saruk nincsenek eloxidálva?

Köszi !

http://vectra.timieslevi.fotoalbum.hu/view...tureid/12665746 - itt van róla 1 kép. 150-ért szerintem nem volt sok 1.5 év műszakival.

a töltést megnézem majd... ha megvagyok szólok. (sok túlóra miatt kis ideig eltart majd)

Link to comment
Megosztás:

Gyorsan csináltam pár képet! Nem figyeltem, hogy mi a különbség ahhoz képest, mint ami most rajta van, így nem is tudom mi lehet a gond.

Hátha a fotók alapján valaki megmondja

http://img.carstyling.hu/usercars/00/06/34..._1283333040.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/06/34..._1283333233.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/06/34..._1283333323.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/06/34..._1283333419.jpg

Melyik végén "húz ívet"? A gyertya vagy az elosztó végén?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.