Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Spzoli barátom felhívta a figyelmem pár új gyöngyszemre,aki vér tuner jegyzeteljen,de aki igényes picit,az röhögjön teliszájjal,mert én behugyoztam a képeken és leírásokon. ;)

Első versenyzőnk!

Kicsit mazsolázzunk a részletekben:

Rugók •Egyedi Vogtland ültetőrugók (-80mm) mégis milyen bokorugró még mindig ;)

Fékek •Elöl hűtött tárcsafékek színre festve nekem nem szines a tárcsám ;)

Egyéb •koponyás crome szelepsapka fontos tuner kellék

Karosszéria •Selymes- ezüstmetál fényezés csak kicsit látszik,hogy a bal első ajtó újra van fújva :P

Kormány •Az országban egyedülállóan van benne sportkormány!!! elvesztegettem eddigi életem...nekem is kell ilyen

Második versenyzőnk!

Kicsit mazsolázzunk a részletekben itt is:

Fékek -=/Féktárcsák és a dobfékek pirosra festve\=- vennem kell szines féktárcsát...hogy leszek így raj? -_-

Karosszéria -=/A tetőn két légbeömlő rácsozva\=- nem elég a rallys beömlő,de még fokozza,be is tyúkrácsozza

Fénytechnika -=/A vezető és az anyós ülés elött,beltéri hangérzékelős neoncsövek(állítható erősséggel!)\=- no comment :D

Link to comment
Megosztás:

Spzoli barátom felhívta a figyelmem pár új gyöngyszemre,aki vér tuner jegyzeteljen,de aki igényes picit,az röhögjön teliszájjal,mert én behugyoztam a képeken és leírásokon. :P

Első versenyzőnk!

Kicsit mazsolázzunk a részletekben:

Rugók •Egyedi Vogtland ültetőrugók (-80mm) mégis milyen bokorugró még mindig -_-

Fékek •Elöl hűtött tárcsafékek színre festve nekem nem szines a tárcsám ;)

Egyéb •koponyás crome szelepsapka fontos tuner kellék

Karosszéria •Selymes- ezüstmetál fényezés csak kicsit látszik,hogy a bal első ajtó újra van fújva :D

Kormány •Az országban egyedülállóan van benne sportkormány!!! elvesztegettem eddigi életem...nekem is kell ilyen

Második versenyzőnk!

Kicsit mazsolázzunk a részletekben itt is:

Fékek -=/Féktárcsák és a dobfékek pirosra festve\=- vennem kell szines féktárcsát...hogy leszek így raj? :D

Karosszéria -=/A tetőn két légbeömlő rácsozva\=- nem elég a rallys beömlő,de még fokozza,be is tyúkrácsozza

Fénytechnika -=/A vezető és az anyós ülés elött,beltéri hangérzékelős neoncsövek(állítható erősséggel!)\=- no comment :P

VAlahogy mindig attól rettegek, hogy az ilyen röhejtárgyaverda weboldalakon vagy fórumokon egyszercsak szembenéz velem a saját járgányom :P ;) . És obszcén kifejezésekkel illetik meg a csicsadolgaimat ;) . REmélem annyira nem rontottam el, hogy én is így járjak! ;)

Link to comment
Megosztás:

;) ;)

Itt a második versenyzőnél, azért ne menjünk el szó nélkül a helyezései mellet.

"XTREM 1-dik helyezés" :P :D -_-

Multkor jöttem haza sima 90-es tempóval erre nagy bőgéssel eltűzött mellettem egy ilyen tuning-Suzy, nem is foglalkoztam vele de amikor az autópálya felhajtóján utolértem megszólalt bennem a kisördőg, na mondom, ha kiérünk a gyorsítósávba vissza 2 aztán padló neki. Csak kiváncsi voltam az arckifejezésre amikor látja hogy egy Astra caravan eldübörög mellette. :D Aztán persze hagytam volna, 130-nál nem megyek többet. De be volt állva a pálya, tele volt kaminyonnal, úgyhogy elmaradt az atrakció. ;) Már többször láttam a csávót, " Az élet 200-nál kezdődik!" matrica van a hátulján. :P

Link to comment
Megosztás:

az ilyen tulaj sajnos a cs-s kategóriának építi az autóját, nem azért mert igy szép......és amugyis, fél 2-kor, kicsit bepiálva a Disco előtt nem ez a lényeg :P ;) ;)

ui.: jók ezek a smile-k, de hogy mi közük a kommentemhez?? -_-

naja, nekem nincs sok spanom a cs-on :D ezé vernek el annyian ;) . csak szórakozásképp hagyom fenn! De mikó szanaszét esős Góóófok elvernek azé pipa vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Első versenyző: Imádom, mikor a hátsó rácsozáson átlátszik az autó vonószeme!!!

Második versenyző: Az a tecskós kormányvédő, zseniális ötlet. Nem is kell drága sportkormány! Pedálvédő meg már nem is jutott a kuplungra.

Az aluszönyeg műanyagból se semmi, de a csúcs a krómcsík az ajtókárpiton. Na az meg oda lett kitalálva!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.