Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Teljes mértékben egyetértek Greggel és Npasival,azért nem írtam le ilyen drasztikusan mert nem akartam senkinek se elvenni a kedvét az efféle tuningolástól.Elég sűrűn járok gyorsulási versenyekre és az a tapasztalatom hogy az oda kijáró emberek nagy többségének se tetszik.

de én magamnak csinálnám!

ha lenne időm meg némi kézügyességem akkor már otthon az asztalom is körbe lenne kékneonozva, a falakon körbe kék el-wire futna......sulyos kék neon addikcio 8)

Link to comment
Megosztás:

Valóban... :oops: :oops: :oops: 38... nem számoltam, csak úgy írtam egy életkort... :oops: :oops: ...ha kiszámolom, nekem is 48 jön ki... :oops:

Amusing!

Ne foglalkozz velük!A te paripádról van szó!Ha neked tetszik a többieknek "Pej paripa pimpirijét a popójukba!" :lol:

:shock: :shock: Ez is az opciók között vót???? :shock:

majd becsukják a szemüket,ha melletted mennek el! :lol: Vagy inkább neeeeeeeeeeeeeeeeeeee

maradnék ennél... :? :oops:

Link to comment
Megosztás:

Ezaz életkor sajnos szinte pont rám áll.... de akkor is kiröhögtem a koppány-tuningot. :twisted:

Én személy szerint csak Amusing érdekeit néztem....nem akartam, hogy pénzét olyanra b@ssza el, amit lehet, h. elég hamar meg fog bánni, mert szerintem ettől semmivel nem lesz szebb az amúgy nagyon szép gépe. Mint írtam, nappal nem látszik, sötétben meg az nem , milyen kocsi van a fény fölött,....belülről meg Te nem látod....akkkkó meg minek? Akkkó már inkább helyes kis világító karácsonyfa (Made in China)!! :lol:

Ez kicsit hasonló, mint a Lekszus-lámpa, mindenki, boldog-boldogtalan teszi fel, aztán a fele alapból ronda, és amellett egy jó csomó autószínhez nem is illik, béna hozzá. :wink:

Viszont segítek Amu hekkelni, ha mégis felrakod ill. alárakod. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De jók vagytok!Ha kimegy a divatból majd leveszi azt a Kib...ott nejont!Ha tetszik mijé né csinyájja?De ellene vagytok! :evil:

Mindenki kocsijában találhat az ember kivetnivalót!Már csak azért is!

Amusing!Ha sikerült eltántorítaniuk ne rakd fel, mert akkor nem is tetszett igazán.Ha meg még mindig szeretnéd... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Biztos úr!!! Az úgy volt, ... ...elmesélem! :roll:

Nem akartunk eltántorítani senkit, és nem mondtuk, hogy ne csinálja.

Mi csak idejöttünk ebbe a topikba, ami nem érdekel minket, és jól elkezdtünk fikázódni. :oops: :oops:

Ne tessék csúnyákat mondani!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Biztos úr!!! Az úgy volt, ... ...elmesélem! :roll:

Nem akartunk eltántorítani senkit, és nem mondtuk, hogy ne csinálja.

Mi csak idejöttünk ebbe a topikba, ami nem érdekel minket, és jól elkezdtünk fikázódni. :oops: :oops:

Ne tessék csúnyákat mondani!!! :wink:

Ifjú padavan! :lol: :lol: :lol:

De sikerült!Vagy legalább is majdnem! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Haveromék pár hónapja tesztelik!

A színe tényleg stimmel (Mazda 6 gyári xenon mellé tették a ködlámpába), a srác szerint sokkal jobban világít, mint amit lecseréltek rá.

Az sem mellékes, hogy a boltban sem vakítanak, tök korrektek. A hallottak alapján én kipróbálnám...

Ennyiért adnak rá vajon garanciát?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.