Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Helló Mindenki!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Kaptam karácsonyra a bátyámtol króm sebváltógombot és kézifékkart. A sebváltógombot pik-pak kicseréltem, de a gyári kézifékkart hogyan kell leszedni? Mert nekem még nem sikerült rájönnöm! Valaki segítsen please! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Szerintem leginkább izomból :) :lol: :D

Még nem próbáltam,mert én ilyen rápattintósat vettem(bőr ,chrom-ku*va jó),de a sebváltógomb cseréjéből kiindulva szerintem ezt is "csak" le kell húzni...

Régi biciklis emlékeimet felidézve,ha nagyon rá volt szorulva a kormányra a gumi markolat,azt se volt egyszerű leszedni.Sokszor csk úgy sikerült,hogy injekcióstűvel+fecskendővel mosogatószert spricckoltam alá több helyen is és utána könnyebben lejött :)

Próbáld meg esetleg Te is úgy

....bár lehet annyira szoros,hogy még a tű sem fér be alá,nem tudom... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Pont ettől féltem! Reméltem, hogy nem kell majd feszegetnem! :blink: De ha nincs más lehetőség akkor.......

Ez van meg kertifény! Azért köszi!

Ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban akkor kérem szóljon!

( ez az tűs dolog nekem is ismerős gyerekkoromból, de szerintem most nem fog működni!)

Link to comment
Megosztás:

az lenne a kérdésem, hogy hogy kell a kormányt kicserélni?

annyit tudok, hogy 22-24es kulccsal le kell szedni.

amúgy ott akadtam el, hogy a dudafedelet sem tudom hogy kell leszedni :)

láma vagyok, olyan leirás kéne :)

Lufis a kormány vagy nem? :blink:

Ha nem lufis akkor fogd meg a kormány közepét és húzd magadfelé,ha lufis akkor azt kell kiszedni.

A nemlufis kormányközepek álltalában csak be vannak pattintva a kormányba és nem csavarozottak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lufis a kormány vagy nem? :blink:

Ha nem lufis akkor fogd meg a kormány közepét és húzd magadfelé,ha lufis akkor azt kell kiszedni.

A nemlufis kormányközepek álltalában csak be vannak pattintva a kormányba és nem csavarozottak. :lol:

nem lufis.

mekkora erő kell hozzá? fent vagy lent húzzam? :)

pofán fogom csapni magam? :)

és ha azt leszedtem, akkor utána?

Link to comment
Megosztás:

Udi: az "Így csináld..." könyvben benne van, ha nem tudod megszerezni, esetleg beszkennelem...

A könyvben csak a C14SE DIS gyújtásos verzió található, de Powerup küldött nekem rajzot a hagyományos gyújtáselosztós változatról is. :blink:

Köszönöm mindenkinek a közreműködését!

Link to comment
Megosztás:

Hali

Ültetéssel kapcsolatban lenne egy két kérdésem.

Mekkora a minimális ültetörugo F astrához ami kaphato?

(azért ilyen utakra gondolom nem optimális a porba ültetni meg azért ha padkára kell parkolni akkor sz@rban a haza)

A gátlot is ki kell cserélni rövidebbre?

Nézzétek el nekem eme tudatlanságom de ebben 0 a tapasztalatom.

Válaszaitokat elöre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.