Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Szeretném a segitségeteket kérni!Tudna valaki olyan képet közölni,ahol elöl Angels lámpa van Lumma jellegü homlokfallal!Nagyon fontos lenne s kérném a véleményeteket róla!A homlokfal a bordás s lámpára ill. az indexre ivelt-szempillás- boritású!Elöre is köszönöm!

Ilyesmire gondolsz? http://img.tar.hu/fpepe/size2/18958140.jpg

vagy erre: http://www.autoextrem.de/attachment,attachmentid-13502.htm

Link to comment
Megosztás:

De rég voltam már....

Na mind1!Pénteken morcosítják le a vasam orrmányát!El fogom érni a mociháztető nyitóját tőle rendesen???

Valakinek van ilyesmi?

Szai két megoldás...illetve három...

1. Rá kell hegeszteni egy kis lapot a nyitóra, hogy elérd

2. Kiszereled a szélzárót (azt hiszem így hívják) azt a kis kallantyút amit nem érsz el, csak mindig jól csukd le a géptetőt, mert különben ő fog lemorcosítnai téged...

3. ne morcosítsd le...

Na ebbő laz 1. javasolnám... :)

Link to comment
Megosztás:

2. Kiszereled a szélzárót (azt hiszem így hívják) azt a kis kallantyút amit nem érsz el, csak mindig jól csukd le a géptetőt, mert különben ő fog lemorcosítnai téged...

ezt nem javasolnám

tudok olyanról, akinek felnyílt a motorháztető, pedig jól lecsukta

csak elöregedett egy kicsit a bowden...

szóval első megoldás, vagy ha nem durva a morc, eléred a gyárit is (én is elértem a calin)

Link to comment
Megosztás:

Szai két megoldás...illetve három...

1. Rá kell hegeszteni egy kis lapot a nyitóra, hogy elérd

2. Kiszereled a szélzárót (azt hiszem így hívják) azt a kis kallantyút amit nem érsz el, csak mindig jól csukd le a géptetőt, mert különben ő fog lemorcosítnai téged...

3. ne morcosítsd le...

Na ebbő laz 1. javasolnám... :)

+1

Ki kell vágni a hűtőmaszkból egy keveset és akkor jobban befér a kezed.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.