Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nem tudod hogy ez csak a fekete rács vagy az egész maszk?

Ez az egész maszk, mert a gyári verziónál a keretbe is belelóg az opel jel. Tehát nem elég csak a rács részét cserélni. Szerintem egyébként állati jó néz ki, én is ilyet szerettem volna a zőődre.

Link to comment
Megosztás:

A helyzet u.a. mint Tom-nál.Szeretne, de a szülők nem engedik.Szal patthelyzet.

Én is vehetnék Corsa A GSi-t, de előtte el kellene adnom a kicsit.Ergo buknék egy valag zséét.Annyit, amennyit nem engedhetek meg magamnak.Ezért inkább megtartom, és kicsit megvadítom.Legalább 1 lesz a kevés egyediből.A rizikót vállalom, hogy bukfenc is lehet.Ez egy ilyen játék.Vagy lehetne az Astrára pl. turbót is rakni, de ez a művelet nem állna meg 1M alatt.Szal hamarabb tennék inkább C20XE-t a szívások, és lebukási lehetőség ellenére, mintsem eladjam, és vegyek egy bizonytalan előéletű sportkocsit.

De majd Andris eldönti, hogy NEKI mi éri meg.

1. Ha a szülők nem engedik az autócserét, akkor mit szólnak egy illegális átalakításhoz? B)

2. Kevesebbet bux az autócserén, mint amennyibe végül lenne a motorcsere :D

3. A másik motor még bizonytalanabb előéletű, mint egy másik autó. :blink:

Nem akarok destruktív lenni mások kreatív élményeinek kiélésében, csak szeretném megóvni

az ismerőseimet, számukra előre nem látott szopacsok megélésétől. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez az egész maszk, mert a gyári verziónál a keretbe is belelóg az opel jel. Tehát nem elég csak a rács részét cserélni. Szerintem egyébként állati jó néz ki, én is ilyet szerettem volna a zőődre.

Engem csak a képen látható alsó "fül" zavart. Pont olyan mintha kitakarná a kivágást. Bár az lehet valamivel nagyobb lenne.

Egy egész maszkért szerintem nem sok 50-60 euró.

De egy esetleges motortuningtól még mindig jobb egy motorcserés megoldás.Szerintem.

Vagy mit lehet kihozni abból a C14NZ blokkból??

Ami komoly teljesítménnyel bír?

Ez szerintem nagyon relatív. Attól függ mennyi mindent akarsz kicserélni/átalakítani a motorban, és hogy mire akarod hangolni. (és hogy mennyit vagy hajlandó rászánni :blink:)

Link to comment
Megosztás:

Engem csak a képen látható alsó "fül" zavart. Pont olyan mintha kitakarná a kivágást. Bár az lehet valamivel nagyobb lenne.

Hmm... Az tényleg érdekes. Lehet, hogy akkor mégiscsak a rács ennyi? Vagy ilyen kokány módon lenne megoldva? :blink:

Link to comment
Megosztás:

1. Ha a szülők nem engedik az autócserét, akkor mit szólnak egy illegális átalakításhoz? :blink:

kész tények elá állítom őket. onnan tudják meg, ha észreveszik. meg onnan sejtik hogy valami keszül, ha szombat reggel 7kor elhuzok otthonrol, mert mas kedveert nemigen kelek fel szombaton koran B)

masik 2 pont is sajna igaz...

Link to comment
Megosztás:

De mivel (állítólag) néhány helyen akár úgy is le lehet műszakiztatni egy autót, hogy csak a rendszámtáblákat viszed, sztem ez a legkisebb probléma.

Haver Mantájában kb évente cseréli a motort, 2L alatt bele sem rak. Na, a srác is így műszakiztat. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem erőszakoltuk bele, mert még a különindexesbe is alig megy bele aminek jóval nagyobb a kiképzése...és itt is reszelni kellett... :blink:

Sziasztok!!!

Hol tudok, és kb mennyiért szert tenni projektoros lámpákra F-es Astrához??

Előre is köszi a segítséget!

Üdv.:

CSEKE

Link to comment
Megosztás:

Fel lett ma szerkesztve a gépre a kartervédő lemez.Végül nem Sheriff lett, mert azt csak 4 csavar fogja, hanem a kreatív mester kezemunkáját dícsérő, 2mm-es lemezből lett "testreszabva" a verdára.

Nemutolsósorban 15000ft volt, mindenestől, pedig művészkedett vele 3 órát.S, ezt 8db 10es csavar fogja.

Link to comment
Megosztás:

Fel lett ma szerkesztve a gépre a kartervédő lemez.Végül nem Sheriff lett, mert azt csak 4 csavar fogja, hanem a kreatív mester kezemunkáját dícsérő, 2mm-es lemezből lett "testreszabva" a verdára.

Nemutolsósorban 15000ft volt, mindenestől, pedig művészkedett vele 3 órát.S, ezt 8db 10es csavar fogja.

2mm? :blink: Reméljük nem biliacél minőség! B)

Link to comment
Megosztás:

2-es lemezből még a biliacél is elég erős tud lenni. Súlya mennyi?

Ketten tették fel, és rá van feszítve az aljára.Minjá dobok képeket a lemezről is, meg az ültetésről is.21158762.jpg

21158759.jpg

21158833.jpg

http://img.tar.hu/warwolf/size2/21158832.jpg

http://img.tar.hu/warwolf/size2/21158831.jpg

http://img.tar.hu/warwolf/size2/21158763.jpg

http://img.tar.hu/warwolf/size2/21158761.jpg

Egyébként lemértük, az ültetéssel a legalsó pontja 7cm-re került a földtől.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.