Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

és asztrával mi a helyzet? mert szerintem sok különbség van közte de ha látnék egyet akkor lehet hogy el tudnám képzelni és meg tudnám valósitani már van egy csomo képem de egyikről se tudom hogy meként merre tekeredik és hogy fog az közel 180 fokot fordulni. Mondjuk nekem za tetszik ami középen áll és ugy töröl 180 foko.(jobbra 90, balra 90)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ezt a Magazin tuning rovatában olvastam, ott van bővebb infó róla:

EcoTek motortuning  

A tiszta égés technológiája!  

Ez egy mechanikus szerkezet, amelyet ha felszerelnek benzines (nem dízel) motorra, akkor:  

- csökkenti az üzemanyag-fogyasztást,  

- akár 20%-kal is emeli az összteljesítményt,  

- és jelentősen csökkenti a károsanyag kibocsátást.  

Club GTI: "Hihetetlen, hogy milyen különbséget tett a dolog! Nagyon el vagyok kápráztatva."  

A teljes dokumentáció letölthető: EcoTek Tuning!

Hmm

Akarom mondani ez kissé hihetetlen, nem? Pláne 27000 forintért. Még ha csak a fele igaz (10%), akkor is megéri. De akkor miért nincs benne gyárilag??? :)

Segítsetek, hol a hiba??????

Link to comment
Megosztás:

Egy teli tank Prolong :D

Hmmmm. Gyakorlatilag az a motor bármilyen körülmények között, az idők végezetéig működne, sőt tovább :wink:

Esetleg utána kellene kötni egy tartály amibe termelné a felesleges benyát, mi pedig klubtársi áron mennénk hozzád tankolni. :)

Link to comment
Megosztás:

Egyik haveromnak ilyen van a kocsijában (VW) és 15 %-os üzemanyag megtakarítást ért el vele, igaz ő nem nyomja tövig a gázpedált ! :oops:

Én rendeltem egyet ki fogom próbálni, ha nem megfelelő akkor visszaküldöm, nincs mit veszteni max. a postaköltséget :P .

Link to comment
Megosztás:

Egyik haveromnak ilyen van a kocsijában (VW) és 15 %-os üzemanyag megtakarítást ért el vele, igaz ő nem nyomja tövig a gázpedált ! :oops:

Én rendeltem egyet ki fogom próbálni, ha nem megfelelő akkor visszaküldöm, nincs mit veszteni max. a postaköltséget :) .

Majd számolj ám be a tapasztalatokról :)

Link to comment
Megosztás:

Én részemről nem ajánlanám ezeket a "csoda" szereket hacsak nem akarod eladni az autót. :wink: "fogyasztás csökkenés, teljesítmény növekedés" :) Tök jó reklámszöveg. Sztem a krafthoz tinta kell :) Anno az VW-emnél próbáltam a prolongot.......nem sok jóval kecsegtetett(leszámítva,hogy sokkal halkabb lett a motor) :wink:

Pár hónap után meg vettem szorgosan az olajat és tőtöttem bele mint a güzü.......

Sztem a lényeg a baromi jó olaj.

Link to comment
Megosztás:

Én részemről nem ajánlanám ezeket a "csoda" szereket hacsak nem akarod eladni az autót. :wink: "fogyasztás csökkenés, teljesítmény növekedés" :) Tök jó reklámszöveg. Sztem a krafthoz tinta kell :)

Szerintem ha a jobb hatásfokot kihasználva gyorsulunk mint állat :D , és élvezzük a kb. 5-10%-al több pacit biztosan nem lesz fogyasztás csökkenés! Valszeg a motor eddigi fogyasztását fogja hozni továbbra is kicsivel nagyobb teljesitmény mellett!

De ha "gazdaságosan" nyomjuk a gázpedált :idea: és kerüljük az intenziv gyorsitásokat akkor esetleg igaz lehet a 10-20 %-os üzemanyag megtakarítás. Ha majd meglesz mindenről beszámolok.

Link to comment
Megosztás:

Én is így gondolom, + hátszél +lejtő :wink:

Én nem a prolong-ra gondoltam, hanem egy kis ecotek "motortuningra", ezt nem beönteni kell, hanem beszerelni. Igaz a 10%-ot én sem hiszem el biztosan lejtőn és hátszélben mérték. :lol:.

Link to comment
Megosztás:

Szóval F Astrának jó, meg tuningnak is optikailag.Tegnap sikerült viszonylag olcsón hozzájutnom egy "sport" váltógombhoz.Gondoltam, kicserélem, hiszen egyszerűnek tűnik.Hát nekiláttam feszegetni a régit, és bizony nem engedett.Hosszas díbolás, mert más szó nem jó rá, után lejött.Darabokban. :) Viszont ami a helyére került, az nagyon kézreálló!!!!! :) Szóval ha valaki ki akarja cserélni, akkor készüljön fel rá, hogy nem lesz egy egyszerű dolog!

Link to comment
Megosztás:

erről a váltógomb cseréről tudnék mesélni :)

előző astrámnál, helyszín hungária körút új váltógombbal kimentem a cégtől, mondom pikk pakk. Namost egy óra múlva már vízszerelő fogóval tépkedtem lefele a maradék darabot (ha mást nem technikumban roncsolni megtanultam :) ) majd új fel.

A GSinél egyszerűbb volt a dolog, mert múltkor mikor egy vr6 ellen indultam nfonál nagyon beleizgultam magam (mégiscsak vr6!) és mikor húztam le 2be letéptem a váltógombot :D

jól van kövezzetek meg, ez van kókány vagyok....

(és akkor a gyári kormány uninstallról nem is meséltem :roll: :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.