Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Csak vigyázz kiszedéssel. Könnyen törhetnek a dolgok. :wink:

gondolom! Pláne ilyen hőségben. De hála istennek türelmes tipus vagyok. a műszerfalat is sikerült konzolostól sérülés mentesen kivenni a kocsiból annó minden utánnajárás és segitség nélkül. Remélem ez sem fog sérülni, csak nem oan bonyolúlt.

Bár igaz, itt berhelésről van szó nem szerelésről :)

Link to comment
Megosztás:

gondolom! Pláne ilyen hőségben. De hála istennek türelmes tipus vagyok. a műszerfalat is sikerült konzolostól sérülés mentesen kivenni a kocsiból annó minden utánnajárás és segitség nélkül. Remélem ez sem fog sérülni, csak nem oan bonyolúlt.

Bár igaz, itt berhelésről van szó nem szerelésről :)

Elvileg én is türelmes vagyok, és én melegebb időben próbáltam, de olyan merev itt-ott a műanyag hogy...

Sok sikert. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szaby ezt linkeltem az imént :wink:

a boltot már néztem ott kell lennie vhol a viztorony és az árpi üzletház között...

Ott a korház mellett, nem? Én úgy terveztem hogy hétfőn belepróbáltatom, hogy hogy néz ki, meg hogy mennyire kényelmes...

Link to comment
Megosztás:

Van erröl kép a neten,hogy is néz ez ki?

Mihez rögitik?

A mi kocsinkban nem olyan van, mint Ákosnak hanem egy magyar termék, csak nem jut eszbe a neve Raptor tán -. Partsneten lett vételezve, ára kb. 13000 Forint volt. Fix, a talpa eltakarja a középkozolban a kis kocka rakodó fakkot, az elején van kivágás a kézifékkar átvezetéséhez. Némi furkálást követően 3 csavar rögzíti. Roppant kényelmes :) De jelenleg uninstalálva van, mert nehéz cibálni a kéziféket, ha a helyén van 8)

Link to comment
Megosztás:

18400 a patacsinál!!!!!!Huzos nagyon!

Van kép is rola...

http://patacsi.hu/arlista.php

http://auto-alkatresz.fw.hu/bigpict/K15218-01.jpg itt a kép....

Brutál amugy...

Hali!

Nekem is ugyan ilyen figyel a gépben és nagyon spéci!

Erős mint az állat nem úgy mint a céges transporteré,amit ügyesen letörtem semmi perc alatt. :oops:

Drágának drága mert Kamei de minőség az biztos!

Szóval én szeressem! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.