Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

2 éve kint volt Mogyoródon a Ring talin. és azt se felejtsük el h 240 lóerő A kocsi pedig C30NE :lol: egyszer kérdeztem a srácot mondta h miket cseréltek - vezérlés meg computer és úgy lett 240.

itt van sok kép

Ez igaz is lehet,de aki sajnál 30 pénzt a váltóra az sztem hibázik valahol.

Oka van hogy eddíg nem vitték el tőle,pedíg el is bontotta volna már.

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon jól néz ki ! Csaknem cooler csöveket látni az elején ??????? :lol:

Hát igen vannak még azé szép Monzák. Csak nem reklámozzák őket, meg a garagéban rejtegetik. És én tudok kb 10 olyan embert,hogy csak ott tartja és nem jár vele sehova. Vigyáz a gépre. Ritkán kispest környékén van egy met Barna. azis gyönyörű!

-Látom a Dani nem válaszolt még. Igen fel rakott egy KISS turbót a Monzira...

Link to comment
Megosztás:

Valóban ritka a monza, főleg ha még szép is. Egyszer majd lesz ilyenem is :)

Kamaraerdőnél rohad az út szélén egy, de még nem nagyon vészes állapotú (talán ;) :lol: )

Nem tom ki a gazdája, de rendszám van rajta. Ha maradtam volna szlovéneknél, már megvettem volna...

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem jöttem rá ,hogy tegyek fel képet aki tudja az segítsen köszönöm.

Én úgy szoktam, hogy felrakom képtárra, majd onnan belinkelem: amikor hozzászólást írsz, akkor a szövegbox feletti ikonok közt van egy kis napocskés kép gomb, amire rákattintasz, majd a felugró ablakba beírod a linket, és kész is.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy szoktam, hogy felrakom képtárra, majd onnan belinkelem: amikor hozzászólást írsz, akkor a szövegbox feletti ikonok közt van egy kis napocskés kép gomb, amire rákattintasz, majd a felugró ablakba beírod a linket, és kész is.

Ezt igy még nem csináltam sehol de most ki probálom, köszi az infót. Vacla.

Link to comment
Megosztás:

Nem féltél ilyen közel menni? Ez a Chuck Norris autója, rá van írva a rendszámtartóra hogy Delta Force... :lol:

Nem.. az ártábla elöl volt... Sztetek mennyiért vesztegetnek egy ilyet itt?... Tessék licitálni, a nyertes kap egy helyi sört - ha kijön - :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.