Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Sajnos nem sikerült képet feltölteni mert valami url címet kéne bemásolni, nekem meg egy mappában jpg formátumban vannak a képek. Valamikor már egyszer sikerült ,de nem tudok rá jönni ,hogy csináltam, pedig itt szeretik a képeket.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem sikerült képet feltölteni mert valami url címet kéne bemásolni, nekem meg egy mappában jpg formátumban vannak a képek. Valamikor már egyszer sikerült ,de nem tudok rá jönni ,hogy csináltam, pedig itt szeretik a képeket.

Én láttam az MVOK fórumon, nagyon szép lett az autó...a küszöbbe rejtett rendszámtábla volt a lehjobb :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem sikerült képet feltölteni mert valami url címet kéne bemásolni, nekem meg egy mappában jpg formátumban vannak a képek. Valamikor már egyszer sikerült ,de nem tudok rá jönni ,hogy csináltam, pedig itt szeretik a képeket.

na én pl. ezért sem rakok fel képet.....azt sem tudom mit-hogyan kell csinálni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek köszönöm a segítő szándékot, de Gelko-nak van igaza a MVOK-on fent vannak a képek. Ott nem kellett képtárakba feltölteni, egyszerüen felraktam. Azért gondoltam ,hogy ide is felrakom mert a MVOK hetekóta nem érhetö el. A rendszám tábla a küszöbben az engem is meg lepett,nem volt tudomásom rola valaki gyorsba kijavította a küszöböt. Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek köszönöm a segítő szándékot, de Gelko-nak van igaza a MVOK-on fent vannak a képek. Ott nem kellett képtárakba feltölteni, egyszerüen felraktam. Azért gondoltam ,hogy ide is felrakom mert a MVOK hetekóta nem érhetö el. A rendszám tábla a küszöbben az engem is meg lepett,nem volt tudomásom rola valaki gyorsba kijavította a küszöböt. Sziasztok.

Képeid - remélem nem baj h belenyúlok ;)

Attila ! Elmondod végre mi van azzal a szerencsétlen rekord caravannal ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Abból mi igaz hogy ezeknek a Lotusoknak elég akadozó a karbantartása? Azt hallottam hogy a viszonylag kis példányszám miatt az olyan hétköznapibb alkatrészek mint pl. egy hengerfejtömítés sem elérhető már hozzá, hanem egyedileg kell azt legyártatni olyan cégekkel mint pl. a németországi Risse Motorsport, gyaníthatóan méregdrágáért...

Link to comment
Megosztás:

Abból mi igaz hogy ezeknek a Lotusoknak elég akadozó a karbantartása? Azt hallottam hogy a viszonylag kis példányszám miatt az olyan hétköznapibb alkatrészek mint pl. egy hengerfejtömítés sem elérhető már hozzá, hanem egyedileg kell azt legyártatni olyan cégekkel mint pl. a németországi Risse Motorsport, gyaníthatóan méregdrágáért...

Attila mikor mesélt róla akkor ebayről azért volt minden mi kellett.

Link to comment
Megosztás:

Abból mi igaz hogy ezeknek a Lotusoknak elég akadozó a karbantartása? Azt hallottam hogy a viszonylag kis példányszám miatt az olyan hétköznapibb alkatrészek mint pl. egy hengerfejtömítés sem elérhető már hozzá, hanem egyedileg kell azt legyártatni olyan cégekkel mint pl. a németországi Risse Motorsport, gyaníthatóan méregdrágáért...

Két éve a BW-en volt egy Lotus Omega. A gazdájával soket beszélgettem, és azt mondta, ha a váltó és a hátsó híd nincs szétrúgva, akkor nem veszélyes a fenntartása. Példaként a klímarendszert hozta fel, amit kellett csináltatnia, és vmilyen Fiat cucc volt jó hozzá. Attila anno elrettentésként az első fék horrorisztikus csereköltségét hozta példának, de a BW-n a srác azt mondta, hogy le lehet gyártatni fele annyiból. Bár sztem még az is eléri a százezret. De a vételár láttán nem fenyeget az a veszély, hogy ezen gondolkodjak :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Két éve a BW-en volt egy Lotus Omega. A gazdájával soket beszélgettem, és azt mondta, ha a váltó és a hátsó híd nincs szétrúgva, akkor nem veszélyes a fenntartása. Példaként a klímarendszert hozta fel, amit kellett csináltatnia, és vmilyen Fiat cucc volt jó hozzá. Attila anno elrettentésként az első fék horrorisztikus csereköltségét hozta példának, de a BW-n a srác azt mondta, hogy le lehet gyártatni fele annyiból. Bár sztem még az is eléri a százezret. De a vételár láttán nem fenyeget az a veszély, hogy ezen gondolkodjak ;)

Vettem lottot. Ha megnyerem az 5öst megveszem klubbos játszósnak és bárki mehet vele..vagyis csak klubtag :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pisti!

Az olajos kollégám kérdezte,hogy mi van veled ?

Mert nem jelentkezel.

Mobilról hívd,ha hívod mert a pesti vezetékest nem veszi fel a sok visszautasíthatatlan ajánlat miatt.

Üdv. Tomi!

beszéltem vele 2-3-hete és akkor azt mondta nem sűrgős neki.......csak még nekem is 1eztetmem kell,hogy legyen odahaza üres köbös tartályom.mindbe gázolaj van és azt ugye mégsem tüzelhetem el.. :rolleyes:

de holnap felhívom.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.