Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

igen Ati, de nem nálam.... :-)

Nálam csak szépülnek ,épülnek ,valahogy igy :

Ezt a kocsit nem ismered, ez a tuning autom,12V fapados, ami most is épül,itt csak az érdekel hogy brutális

menetteljesítményei legyenek ,semmi más nem számit ,a lényeg a műszaki tartalom... :

DSC02653_191203.jpg

DSCF2374_210232.jpg

DSCF2401_210543.jpg

DSCF2404_210738.jpg

Ez meg a 24V fullos seni ,amit te is láttál,még nincs kész,de patika lesz,itt arányleg a gyarira törekszem:

DSCF2412_041729.JPG

DSCF2409_041515.JPG

DSCF2414_041858.JPG

DSC03031_024928.JPG

DSC03034_025211.JPG

DSC03036_025313.JPG

DSC03048_025924.JPG

DSCF2410_041600.JPG

Most huztam ki belölle a teljes kábelköteget ,felujitás után megy vissza.

akit érdekel itt megnézheti hogyan készülnek:

mcsk.fotoalbum.hu

Link to comment
Megosztás:

igen Ati, de nem nálam.... :-)

Nálam csak szépülnek ,épülnek ,valahogy igy :

Ezt a kocsit nem ismered, ez a tuning autom,12V fapados, ami most is épül,itt csak az érdekel hogy brutális

menetteljesítményei legyenek ,semmi más nem számit ,a lényeg a műszaki tartalom... :

...

Ez meg a 24V fullos seni ,amit te is láttál,még nincs kész,de patika lesz,itt arányleg a gyarira törekszem:

...

akit érdekel itt megnézheti hogyan készülnek:

mcsk.fotoalbum.hu

Minden elismerésem, szép munka! :excl: Hol látható élőben?

Link to comment
Megosztás:

Minden elismerésem, szép munka! :excl: Hol látható élőben?

Köszi szépen!

A 24 szelepes tavaszra lesz teljes pompában,akkor majd valami talin ,elsőnek vadkerten !

A 12 szelepes (matt) meg átfestés alatt van teljesen szét van boritva , továbbá nemsoká ugrik ki belölle a motor,váltó,hátsóhid,difi..

ezek vszinu mind cserére kerülnek! Komoly tuningon töröm a fejem... 1-2 honap az is lesz még ujra összeáll !

Télen egyiket sem fogom használni !

Egyébként Kecskemét !

Link to comment
Megosztás:

nagyon szép,

ez milyen szín? vagy minek a színe?

Több mint 6 szint kevertem össze ,raktam bele + ban gyöngyházat is rendesen , szal teljesen egyedi recept

,nagy metálszemcsével megtolva ,minden szögböl és fényviszonyban más a szine a szürkétöl a mély barnáig !

Nincs még egy ilyeen szin , napon gyönyörű!

Link to comment
Megosztás:

igen Ati, de nem nálam.... :-)

Nálam csak szépülnek ,épülnek ,valahogy igy :

Ezt a kocsit nem ismered, ez a tuning autom,12V fapados, ami most is épül,itt csak az érdekel hogy brutális

menetteljesítményei legyenek ,semmi más nem számit ,a lényeg a műszaki tartalom... :

Ez meg a 24V fullos seni ,amit te is láttál,még nincs kész,de patika lesz,itt arányleg a gyarira törekszem:

Most huztam ki belölle a teljes kábelköteget ,felujitás után megy vissza.

akit érdekel itt megnézheti hogyan készülnek:

mcsk.fotoalbum.hu

EGYÉBKÉNT Ezt a hszt MOZA ATINAK küldtem ,csek véletlen az adok veszekbe irtam és ide áthelyezésre került !

Link to comment
Megosztás:

Ha van 5-let segitsetek hogy kire lehet rábizni egy teljes kábelköteg felujitást !?

Komplett 24V szelepes kábelkötege ,sajnos össze vissza gurányolták az előző tulajok ,inditásgátló ,riasztó ,stb....

2 köteg is van ,egyet vissza kén állitani gyári álapotába !

köszi

Link to comment
Megosztás:

Ha van 5-let segitsetek hogy kire lehet rábizni egy teljes kábelköteg felujitást !?

Komplett 24V szelepes kábelkötege ,sajnos össze vissza gurányolták az előző tulajok ,inditásgátló ,riasztó ,stb....

2 köteg is van ,egyet vissza kén állitani gyári álapotába !

köszi

ha van némi technikai érzéked(és sztem van ha magad csinálod az autóidat.)akkor álj neki te magad......tapasztalat,hogy az a legjobb munka amit magad csinálsz.

szerezz kapcsolási rajzot és megoldható.rászánsz egy hétvégét teljes nyugiban.......

Link to comment
Megosztás:

ha van némi technikai érzéked(és sztem van ha magad csinálod az autóidat.)akkor álj neki te magad......tapasztalat,hogy az a legjobb munka amit magad csinálsz.

szerezz kapcsolási rajzot és megoldható.rászánsz egy hétvégét teljes nyugiban.......

Ezzel teljesen egyet értek. Amúgy itt a fórumon opzsolt szokott mercikhez kábelköteget csinálni. Esetleg keresd őt. De sztem gazdaságosabb, ha te csinálod.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel teljesen egyet értek. Amúgy itt a fórumon opzsolt szokott mercikhez kábelköteget csinálni. Esetleg keresd őt. De sztem gazdaságosabb, ha te csinálod.

nem nagy kaland........csak rengeteg idő és türelem kell hozzá.

opeléknél korrektul megvannak a kábelszínek,végigfejti az ember a kötegszigetelést és utána már lehet javítani.......én legutóbb 1.5 napig csináltam egy tök gatya A2-es full-os köteget.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam rá hogy magam ,de ha valamit utálok azaz elektronika !!!!!!!! Azert egy probat teszek majd, minden rajzom megvan !

Én a fényezéshez ,lakatoláshoz és üvegszálazáshoz értek.

Ja és magam csináltam mindent ,szerelésben / tuningban viszont Tas baratom a segitségem ,ennyi !

na majd látjuk mi lesz...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.