Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Ha kell bele féklámpa kapcsoló, van amelyikben 4 vezetékes van. Amúgy most mindegy hogy mennyivel drágább. ;) Az engedélyezés sem nagy cucc...

Lehet, hogy nem nagy cucc az ECU engedélyezés, de nekem 5000ft-ért csinálták meg. Sajnos a közelemben nem volt más megoldás. :(

Egyébként nagyon megérte, nekem nagyon tetszik! Viszont 60-at biztos, hogy nem adnék érte!

Link to comment
Megosztás:

Nekem:

-18000 a bowdenes léptetőmotoros tempomat (Omega)

-2000 a bowden "megnyújtása" amit én bontottam vissza, és csak a hosszabb csövet, és bowdent kellett egy motor szervizben összerakni.

-7500 az indexkar

-6000 fékpedál kapcsoló (4 érintkezős)

-4000 kuplungpedál kapcsoló

Összesen: 37500

De nagyon megéri!!! I like! :icon1:

Akkor én nagyon olcsón megúsztam:

Tempomat vezérlő motor: 10000Ft

Féklámpa kapcsoló: 2000Ft

Kormánykapcsoló: 4780Ft

Kuplung pedálkapcsoló: 3985Ft

Össz: 20765 Ft

A motor és a fékkapcsoló származik bontásból, kormánykapcsolót, kuplungkapcsolót vettem újonnan.

Én is lájkolom :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor én nagyon olcsón megúsztam:

Tempomat vezérlő motor: 10000Ft

Féklámpa kapcsoló: 2000Ft

Kormánykapcsoló: 4780Ft

Kuplung pedálkapcsoló: 3985Ft

Össz: 20765 Ft

A motor és a fékkapcsoló származik bontásból, kormánykapcsolót, kuplungkapcsolót vettem újonnan.

Én is lájkolom :D

Én meg már nem emlékszem, de tényleg elég kényelmes dolog. Bár, szerintem spórolásra nem alkalmas...

Link to comment
Megosztás:

Utólag beépített?

Gondolom elkötötted...

Nem minden gyari,nem volt a vilamosaghoz hezza nyulva.Egyepkent ki vettem a vialgitas kapcsolo modult,a tuskek meg vannak mind de hianyzik a nyilal jelolt tuskenek a vezetekezese, esetleg e teren tudna valaki segiteni hogy mire szolgal ez a bizonyos tuske? Es talan e miatt nem kapcsol le a lampa???Egyepkent tevesen irtam nem a menetfennyel van baj hanem a gyari tonpitottal!

116068_orig1_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem minden gyari,nem volt a vilamosaghoz hezza nyulva.Egyepkent ki vettem a vialgitas kapcsolo modult,a tuskek meg vannak mind de hianyzik a nyilal jelolt tuskenek a vezetekezese, esetleg e teren tudna valaki segiteni hogy mire szolgal ez a bizonyos tuske? Es talan e miatt nem kapcsol le a lampa???Egyepkent tevesen irtam nem a menetfennyel van baj hanem a gyari tonpitottal!

116068_orig1_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Nekem nem egészen világos, hogy mire gondolsz. Az, hogy a tompított világít gyújtás nélkül is, nem hiba. Ez ilyen gyárilag.

Link to comment
Megosztás:

Jaa, ez így normális.

Azt hittem, hogy ha a kapcsolót is kapcsolod, és akkor sem. :)

Nem,es igy enyhen zavaro, mert parszor elo fordult hogy ugy felejtettem(akar ket harom percre is) es ez azert rendesen hasznalja az akut!

Esetleg tudja valaki hogy a vilagitas kapcsolonal menyik tuske mire szolgal, mert ahogy mar emlitettem nekem az a bizonyos tuske kabelezese hianyzik es gyanakszom hogy az a ludas.

http://kepfeltoltes.hu/view/120812/116068_orig1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem,es igy enyhen zavaro, mert parszor elo fordult hogy ugy felejtettem(akar ket harom percre is) es ez azert rendesen hasznalja az akut!

Esetleg tudja valaki hogy a vilagitas kapcsolonal menyik tuske mire szolgal, mert ahogy mar emlitettem nekem az a bizonyos tuske kabelezese hianyzik es gyanakszom hogy az a ludas.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

megnéztem 4 különböző motor és évjáratú kocsi kapcsolási rajzát ...

sehol nincs bekötve ;)

egyéb ként 14-es láb az aljzaton ,ennyi derült ki csak

Link to comment
Megosztás:

Koszonom szepen, hogy utana jartal:) ,akkor valhol masfele lehet a baj.

A "baj" ott van, hogy gyárilag eleve így tervezték az elektromos rendszert :) Te most olyan hibát keresel, ami nincs. Maximum átalakításban lehet gondolkodni ha ez így neked nem felel meg (amihez azért nem árt egy kis szakértelem), de egyébként ha pár percig rajtamarad a tompított semmi baja nincs az akksinak, ha nyitod az ajtót, akkor meg úgyis szirénázik. Nekem még nem sikerült úgyfelejteni.

Link to comment
Megosztás:

A "baj" ott van, hogy gyárilag eleve így tervezték az elektromos rendszert :) Te most olyan hibát keresel, ami nincs. Maximum átalakításban lehet gondolkodni ha ez így neked nem felel meg (amihez azért nem árt egy kis szakértelem), de egyébként ha pár percig rajtamarad a tompított semmi baja nincs az akksinak, ha nyitod az ajtót, akkor meg úgyis szirénázik. Nekem még nem sikerült úgyfelejteni.

A középső kijelző sem alszik el addig, amíg fel van kapcsolva a tompított (hiába van kivéve a kulcs)

Link to comment
Megosztás:

óóóó dehogynem :)

én azzal is gyorsítok , akkor nem mutat 30litert :D :D

Ja, úgy igen, a gyorsítást azt nekem is10-13L körül megoldja 5-ben. Viszont a bovdenes tempomat szinte állandóan játszik a gázpedállal, így viszont kicsit megdobja a fogyasztást, ca. fél literrel fedkomp szerint.

Link to comment
Megosztás:

Elég nehéz megérteni mit is akarsz kérdezni. :sowwy:

Ez egy Opel! :w00t:

Nem,es igy enyhen zavaro, mert parszor elo fordult hogy ugy felejtettem(akar ket harom percre is) es ez azert rendesen hasznalja az akut!

Esetleg tudja valaki hogy a vilagitas kapcsolonal menyik tuske mire szolgal, mert ahogy mar emlitettem nekem az a bizonyos tuske kabelezese hianyzik es gyanakszom hogy az a ludas.

Nálad nem sípol, ha levett gyújtás után még a világítás fent van?! :sneaky:

Koszonom szepen, hogy utana jartal:) ,akkor valhol masfele lehet a baj.

Akkor mi a baj? :blink: :omg: Vegyél már egy rendes billentyűzetet!

Hát a baj az, hogy a lánpákot minden funkcioban tudom használni(hejzetjelző,tonpított,távolsági fény), és a kulcs közben ki van véve.Azt nem tudom a G Astrában így kell-e működjön, de hogy a néhai F Astrámba nem volt ilyen és más általam használt tipusnal sem az tuti.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.