Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

De az, csak úgye az nem vonatkozik a vezető oldali és anyós oldali ablakra.

Pedig valószínű én is felrakatom ez első üvegekre is a skyfol IR fóliát,ha már eltüntettem a kulcslyukakat. Az üvegeket se verjék be olyan egyszerűen.Hátha megállít a rendőr,vagy 10 éve nem igazoltattak :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Nem baj az hagy állítson.Majd amikor meglátom lehúzom az összes ablakot :)

Akkor már lehet késő lesz!

Anno sok évvel ezelőtt(talán 99-ben)lakkor még nem is haraptak rá annyira,le volt fóliázva az összes ablakom,de nem a legsötétebbre,szembe jött a yard a 4 sávoson,átnézett és megfordult,utánam jött

forgalmit elvette,még jó hogy volt egy kis hátszél és visszakaptam 1 nap múlva :smartass:

Módosítva : csicsó
Link to comment
Megosztás:

Lefóliáztattam a szekeret.B oszloptól hátra.Végül nem a Nyárifóliához vittem,mert eléggé drágálottam.Nem sikerült az árba belezsidóskodnom a szélvédőcsíkot.Itt-ott még egy kicsit csíkos.Pár nap és jó lesz.Itt csináltattam végül.

http://www.autofoliazas.co.hu/

Jó neked, hogy olcsón találtál jó fóliást.Nekem egy hét múlva fogják javítani.Az biztos ha nem csinálják meg úgy ahogy én akarom, lefejelem mindet.

Link to comment
Megosztás:

Jó neked, hogy olcsón találtál jó fóliást.Nekem egy hét múlva fogják javítani.Az biztos ha nem csinálják meg úgy ahogy én akarom, lefejelem mindet.

Teljesen normális volt a fazon aki csinálta.20 éve nyomja az ipart,még az autó-motorban is írtak róla cikket.Viszont a regisztrációs matricát nekem is a fóliára ragasztotta belülről.Azt mondta mindig így szokta,mert csúnyák a fekete fólián a fehér számok.Na meg a pótféklámpa elé is ragasztott fóliát.Nem tudom mennyire fognak neki örölni a vizsgán.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140713/f_lia_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140713/f_lia_002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nos hát nekem pedig sikerült a nagy kijelzős projekt is úgy 90%-ban.

Két apróság:

1. Nem lehet időt állatani hiszen nincs gomb hozzá. Ez laptoppal/opcom-al megoldható bármikor.

2. Kódindexet kell frissíteni hogy korrekt fogyasztási adatok jelenjenek meg. Ehhez tech 2 kell.

33asy0w.jpg

be9chc.jpg

307uwxh.jpg

Ha valaki tud Tech2-vel rendelkező ismerőst szóljon legyen kedves :)

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Vettem egy JVC fejegységet + az opel-JVC-hez való átalakítót a multikormányhoz. A bal oldali 3 gomb tökéletesen működik. A jobb oldali 3 közül a halkító gomb néha hangosít, néha halkít, illetve a hangosító gomb néha szüneteltet. Valaki tudja mi lehet a gond?

Link to comment
Megosztás:

Semennyire, ez nem lesz jó!

1: pin14-re + jelet kapcsol, pedig oda - kell.

2: össze van kötve az S4/B és C nyomógombbal ami szintén a pin14-re csatlakozik +

3: a relé 85-ös lába szintén a pin14-re csatlakozik

4: 87-es láb szintén + jelet kapcsol, (megszakít)

5: nincs bekötve a kuplungpedál kapcsoló!

6: 86-os és diódán keresztül a féklámpákon át testel.

Szia!

Igazad van ez tényleg nem jó!

Akkor megcsinálom a te fajtádat az azért komolyabb cucc.föleg hogy öntesztet is csinál :icon1:.

Köszi a választ!

Esetleg nincs legyártva neked készen mert akkor érdekelne.

Módosítva : Pacsi
Link to comment
Megosztás:

Amit ígértem, kormány légzsák burkolat fényképei:
https://plus.google.com/u/0/photos/105715045293543263969/albums/5758656025073070257/6036271191060337250?pid=6036271191060337250&oid=105715045293543263969

A felülete szerintem anniyra nem gáz, de méretpontosággal vannak gondok. Igyekeztem úgy fotózni, hogy látszon. Alul és a jobb oldalon kicsit eláll, de vállalható.

Illetve lenne pár kérdésem, remélem tudtok segíteni :)

Nhány cikkszám kellene,

1. lehet már korábban kérdeztem,de nem találom. NJOY kivitelű autókban a váltógomb tetején lévő króm szélű kis táblácskáé

2. Tgabika kesztyűtartó hűtéskor használt áramlás választója

3. A hamutartó "lengéscsillapítójában" van egy kis pici fogaskerék ami visszatartja, hogy ne vágodjon ki, ez esetleg rendelhető külön?

Nagyon köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.