Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA B


jfenyvesi

Recommended Posts

Sziasztok!

Segítséget kérnék! 2007-es Zafira 1.9 CDTi mostanában azt csinálja, hogy kigyullad a motorvezérlő és az ESP lámpa a műszerfalon. Ezzel egy időben a fordulat fixen 1400 körülire áll be, a gázpedálra nem reagál. Leállítás, majd újraindítás után egy darabig ismét jó, majd kezdődik elölről. Van, hogy több száz km-t meg lehet tenni, van, hogy 100 m-t sem és máris jelentkezik a hiba. Általában meleg motornál leállás után ismételt induláskor jön elő a hiba, de nem mindig. Amikor a szerelőnél van, soha nem reprodukálható. Kiolvasva gázpedál szenzor hibát hoz. Esetleg volt már valakinek hasonló hibája? Előre is köszönöm az információkat!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

?? Legalább jó a kerékcsapágy? :D

a kerékcsapágy jó

voltam autókereskedésben is már .másik zafira is ilyen hangú

az első futómű nincs segédkereten és azért hangosabb a kocsi

más kocsi sokkal halkabb volt

egy Toyota avensissel mentem az halkabb sokkal

Link to comment
Megosztás:

a kerékcsapágy jó

voltam autókereskedésben is már .másik zafira is ilyen hangú

az első futómű nincs segédkereten és azért hangosabb a kocsi

más kocsi sokkal halkabb volt

egy Toyota avensissel mentem az halkabb sokkal

Az első futómű segédkereten (bölcsőn) van felfüggesztve

975676624n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.j

Ha nem a kerékcsapágy hangoskodik, akkor a gumiktól jöhet a hang. Nekem 130-nál is "csend" van.

Link to comment
Megosztás:

Az első futómű segédkereten (bölcsőn) van felfüggesztve

975676624n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.j

Ha nem a kerékcsapágy hangoskodik, akkor a gumiktól jöhet a hang. Nekem 130-nál is "csend" van.

köszi

nekem Nokian gumi van fent

neked milyen?

van pótkereked?

most kértem ajánlatot tartókeretre mert nekem nincs

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget kérnék! 2007-es Zafira 1.9 CDTi mostanában azt csinálja, hogy kigyullad a motorvezérlő és az ESP lámpa a műszerfalon. Ezzel egy időben a fordulat fixen 1400 körülire áll be, a gázpedálra nem reagál. Leállítás, majd újraindítás után egy darabig ismét jó, majd kezdődik elölről. Van, hogy több száz km-t meg lehet tenni, van, hogy 100 m-t sem és máris jelentkezik a hiba. Általában meleg motornál leállás után ismételt induláskor jön elő a hiba, de nem mindig. Amikor a szerelőnél van, soha nem reprodukálható. Kiolvasva gázpedál szenzor hibát hoz. Esetleg volt már valakinek hasonló hibája? Előre is köszönöm az információkat!

Sajnos én már átestem ezen 1.9es B Zafirámmal, a hibát a motorvezérlő számtógép okozza, sajnos hajlamos túlmelegedni és idővel sérülhet.

Annyi öröm az ürömben, hogy nem kellett teljesen kicserélni, átirányítottak egy szakihoz aki a vezérlőket javítja. Ez lassan 8 hónapja volt azóta nincs gondom.

Üdv,

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem,

Nézzétek el nekem ha "csacsiságokat" írok v. kérdezek, de új vagyok, most reg. be.

Tehát...cca. 3 éve hajtok egy Zafira B '2006 2.0T-ot(Z20LER). Mostanság olyan jelenséget produkál, hogy a hűtőventilátor már indításnál bekapcsol vagy ha nem, akkor menet közben(indokolatlanul). Mi okozhatja?

+ Normális, hogy 1000-1500 km megtétele alatt "megeszik" kb. 1 liter olajat(5W-30)? - Nem "ütöm" neki :icon1:

+ Valaki vállal izzócserét(SMB led) műszerfalba+összes gomb? Ha igen, mennyibe kerül?

Köszönettel,

Zsolt

Link to comment
Megosztás:

T. mantec!

Kielégítő volt a segítséged...

Ez az igazi magyar virtus.

őööö mit vártál? Hogy online meggyűrűzi a verdát? De tényleg.... (nem normális az olajfogyasztás, ha 0,5-0,7 lenne 1000 ként az ok :D) Amúgy ő a klub olajtudora, de ideje nem sok.

Na akkor a lehetséges okok : - gyűrűk, túlzott motorkopás, de lehet szelepszárszimering, főtengelyszimering meg akármi... Kapd ki a motort, borítsd szét, és kiderül...

- nekem (Z16XEP) 1000km alatt kb 1,5-2 kiló ég el - tudom nem normális, de nem akarok most hozzányúlni, inkább majd keresek másikat egyszer.

Hűtőventillátor meg - meg kéne nézni az első relébox állapotát, nekem pl korrodált volt, de lehet egy hőgomba szarakodik, vagy vmi elektromos kehe van, esetleg rövidzárlat, esetleg más - ajánlom Weszi kartásrs szervizét, nekem is Ő tette rendbe a Zafirát.

Ledesítésben meg tunningműhelyek tudnak segíteni - persze nem olcsók.

Link to comment
Megosztás:

őööö mit vártál? Hogy online meggyűrűzi a verdát? De tényleg.... (nem normális az olajfogyasztás, ha 0,5-0,7 lenne 1000 ként az ok :D) Amúgy ő a klub olajtudora, de ideje nem sok.

Na akkor a lehetséges okok : - gyűrűk, túlzott motorkopás, de lehet szelepszárszimering, főtengelyszimering meg akármi... Kapd ki a motort, borítsd szét, és kiderül...

- nekem (Z16XEP) 1000km alatt kb 1,5-2 kiló ég el - tudom nem normális, de nem akarok most hozzányúlni, inkább majd keresek másikat egyszer.

Hűtőventillátor meg - meg kéne nézni az első relébox állapotát, nekem pl korrodált volt, de lehet egy hőgomba szarakodik, vagy vmi elektromos kehe van, esetleg rövidzárlat, esetleg más - ajánlom Weszi kartásrs szervizét, nekem is Ő tette rendbe a Zafirát.

Ledesítésben meg tunningműhelyek tudnak segíteni - persze nem olcsók.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A minap nagyon berágtam az autóra, ugyanis egy pár hónapja kicserélt EGR szelep újra meghibásodott. Több fórumon is olvastam, hogy az EGR szelep nem létfontosságú az autóba és van rá lehetőség a kiiktatására, én ezt meg is tettem, levakoltam az EGR szelep mindkét oldalát, ezzel meg is szűntek az EGR szelep okozta zavaró kellemetlenségek. J A kérdésem az lenne, hogy a túlzott károsanyag kibocsájtásra figyelmeztető kontrollámpát hogyan lehetne átverni, mert most folyamatosan világít? Így nem igazán lehet kontrolálni, ha tényleges hiba áll fenn a füstgáz elvezető rendszeren. Ezek szerint a számítógép nem a szelep állását figyeli, hanem a füstgáz nyomásértékét, vagy talán a füstgáz káros anyag összetételét… A verdában nincs részecskeszűrő. Motorkód: Z19 DTH

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv. Tibo.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nemrég lettem zafira tulaj 2005-ös 1.9 cdi 150 le

Segítséget kérnék

Erősebb elindulásnál 1-2 be visító hang szerűt hallok a töbii fokozatban nem, gyorsításnál sem

Szíjjat lecseréltem,de igy sem szünt meg.

Kezdjek aggódni a turbó miatt vagy csak a turbócső lyukas valahol?

Plusz P1109 hibakód van ami "örvénylö levegő"-jelent

vagy a szívócsonkba maradtak zárva a műanyag pillangók és a turbó nem tud elég levegőt nyomni

Volt már-e dolga esetleg valakinek ilyen problémával?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

a klíma kondenzvíz elvezetője el van dugulva

kiszedtem a pollneszűrőt

alulról piszkáltam dróttal

de nem akar a víz lefolyni rajta

valami ötletetek a tisztításra?

Szia!

Nekem alulról sikerült a tisztítás ( autó felemelve). Én megfújtam levegővel és után jó lett.

Üdv

Kisszeló

Módosítva : Kisszeló
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem alulról sikerült a tisztítás ( autó felemelve). Én megfújtam levegővel és után jó lett.

Üdv

Kisszeló

köszi

már szerelőnél van

reggel emgfújkálja kompresszorral mert ma nem sikerült kipiszkálni

remélem sikerül

nem hiszem hogy annyira eldugulna

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Két hónapos Zafira B-ém középső üléssorának jobb oldala kicsit mozog előre-hátra irányban. Nem nagyon, de éppen annyira, hogy ha valaki hátul ül rajta, akkor még elöl is hallom minden egyes gyorsításkor és fékezéskor a fémez kattanó zajt, ahogy megmozdul előre vagy hátra. Garanciában javítható, egyáltalán javítható? Esetleg ha én esnék neki? De hogyan tudom szétszedni és megnézni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.