Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Ne fogd fel ilyen drasztikusan! Sajnos ami elromolhat az el is romlik :S Amúgy meg akármilyen autót veszel mindegyiknek van valami gyíkja! még a drága Prémium márkáknál is! csak annyi a különbség hogy 2x annyiba kerül hozzá minden!

ugyan ennyi baja van egy VW, Seat, Mitsu, Toyota és még sorolhatnám, tudom mert mindegyik munkahelyemen hoztak mindenféle márkát valamilyen nyűggel.

De még mindig jobban jársz mintha vennél egy új autót amit használsz mondjuk 5-6 évig és elbuksz rajta x millió ft-ot! vagy ha hitelre akkor a sok kamatot is! Az astrádra viszont ha 10 évig is használod még akkor sem költesz ennyit!

Engem ez vigasztal :lol:

Hű vagyok a márkához és az Astrához csak már egy kicsit besokaltam, hogy valamit minden fizetéskor kell rá költeni, még ha csak a kopó alkatrész lenne azt mondom OK ez kell!

De így kezdtem:

1. műszaki+zöldkártya+szélvédő javítás (hazafelé úton felpattant egy kavics)

2. Teljes vezérlés csere+ olaj+szűrők

3. Első két lámpa mert párásodott + 4db téli gumi

4. új EGR szelep

És ezek az alkatrészek nem voltak igazán olcsók, meg azért a fizetést nem csak az autóra kellene költeni:(

Teljesen gyári minőségi alkatrészekkel, drága olajokkal kényeztettem és ez a hála: eszi az olajat, és most meg ez a dolog......

még egy kipufogó csere is kellene mert szét van rohadva a külső lemez, még az a jó hogy hitel nincs rajta

Link to comment
Megosztás:

Levegőcső lyukas lenne? nem hiszem nem rég volt szűrő csere és azóta nem mentem sokat és semmi extra igénybevételt nem kapott a gép......

Már kezdem unni, hogy mindig van valami baja :lol:

Lassan már olyan elkeseredett vagyok hogy kiveszem belőle az illatosítót és belegurítom a Körösbe :lol: :lol: :P :lol:

Először is,szólj nekem,hogy mikor akarod a Körösbe gurítani az autót,én ingyen elhozom,és nem kell tologatnod. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hű vagyok a márkához és az Astrához csak már egy kicsit besokaltam, hogy valamit minden fizetéskor kell rá költeni, még ha csak a kopó alkatrész lenne azt mondom OK ez kell!

De így kezdtem:

1. műszaki+zöldkártya+szélvédő javítás (hazafelé úton felpattant egy kavics)

2. Teljes vezérlés csere+ olaj+szűrők

3. Első két lámpa mert párásodott + 4db téli gumi

4. új EGR szelep

És ezek az alkatrészek nem voltak igazán olcsók, meg azért a fizetést nem csak az autóra kellene költeni:(

Teljesen gyári minőségi alkatrészekkel, drága olajokkal kényeztettem és ez a hála: eszi az olajat, és most meg ez a dolog......

még egy kipufogó csere is kellene mert szét van rohadva a külső lemez, még az a jó hogy hitel nincs rajta

Amiket felsoroltál a 90% olyan dolog ami minden autóra kell!

1. ban felsoroltakat senki sem tudja megúszni. kavicsfelverődés meg nem az autó hibája, ez benne van sajnos a pakliban :lol:

2.ban sima szervizt említettél semmi extra dolog nincs benne.

3. ban az idő sajnos ezt teszi de relatíve ez sem egy "nagy" összeg. Vaterán új fekete hellát lehet kapni 21.900.- ért párban garival! és ez aztán évekig jó! ha nem a kocsi élete végéig :P

4. nem tudom hol és mennyiért vettél EGÉRT de csergőnél tavaly 24.000.- ért tudtak volna adni igaz nem gyári de tapasztalat szerint elmegy 30-40 ezret így ideiglenesn megoldásnak megfelel ha az embernek nincs megdőlve a lóvé. már pedig kinek van :lol:

A kipufogót meg tojd le addig amíg nem fúj ki! nekem is szét volt rohadva. de a külső burkolat hamar elkezd rohadni! onnét még sokat éveket elmegy! gyári dob amú 13HUF körül van.

Úgy számolj hogy egy autó fenntartása ha átlagolod még ha nincs is rajta hitel akkor kb: 40.000.- HUF ebben benne van az üzemanyag, biztosítás, súlyadó, szerviz, meg ha valami esetleg megadja magát.

Sajnos egy autó ezzel jár.

Ugyanakkor oda mész és akkor amikor akarsz, nem vagy időhöz kötve, nem ázol nem fázol, és nincs menetrend :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amiket felsoroltál a 90% olyan dolog ami minden autóra kell!

1. ban felsoroltakat senki sem tudja megúszni. kavicsfelverődés meg nem az autó hibája, ez benne van sajnos a pakliban :lol:

2.ban sima szervizt említettél semmi extra dolog nincs benne.

3. ban az idő sajnos ezt teszi de relatíve ez sem egy "nagy" összeg. Vaterán új fekete hellát lehet kapni 21.900.- ért párban garival! és ez aztán évekig jó! ha nem a kocsi élete végéig :P

4. nem tudom hol és mennyiért vettél EGÉRT de csergőnél tavaly 24.000.- ért tudtak volna adni igaz nem gyári de tapasztalat szerint elmegy 30-40 ezret így ideiglenesn megoldásnak megfelel ha az embernek nincs megdőlve a lóvé. már pedig kinek van :lol:

A kipufogót meg tojd le addig amíg nem fúj ki! nekem is szét volt rohadva. de a külső burkolat hamar elkezd rohadni! onnét még sokat éveket elmegy! gyári dob amú 13HUF körül van.

Úgy számolj hogy egy autó fenntartása ha átlagolod még ha nincs is rajta hitel akkor kb: 40.000.- HUF ebben benne van az üzemanyag, biztosítás, súlyadó, szerviz, meg ha valami esetleg megadja magát.

Sajnos egy autó ezzel jár.

Ugyanakkor oda mész és akkor amikor akarsz, nem vagy időhöz kötve, nem ázol nem fázol, és nincs menetrend :lol:

EGR-t valami 35 körül kaptam, igaz gyári de ez már mindegy, reggeli munkába menetelkor pedig menetközben kigyulladt a klíma hűtő és a töltés ikon egyszerre igazából sokat nem akarok rákölteni mert nem lenne gazdaságos: eszi az olajat, már van benne 150 (legalábbis óra szerint) meg nem akarnám majd minden évben műszakira vinni

Link to comment
Megosztás:

EGR-t valami 35 körül kaptam, igaz gyári de ez már mindegy, reggeli munkába menetelkor pedig menetközben kigyulladt a klíma hűtő és a töltés ikon egyszerre igazából sokat nem akarok rákölteni mert nem lenne gazdaságos: eszi az olajat, már van benne 150 (legalábbis óra szerint) meg nem akarnám majd minden évben műszakira vinni

az új rendszer szerint műszakit 2 évre fog kapni majd.

milyen évjárat amúgy? hát ha a km sem biztos akkor lehet akár a kétszerese is benne :lol: ha valóban sok baj van vele akkor lehet pont kifogtad :lol:

Link to comment
Megosztás:

az új rendszer szerint műszakit 2 évre fog kapni majd.

milyen évjárat amúgy? hát ha a km sem biztos akkor lehet akár a kétszerese is benne :lol: ha valóban sok baj van vele akkor lehet pont kifogtad :lol:

145 meg az apró van benne én 15 ezret tettem bele, de gyanús mert nincs szervízkönyv, 99-es, igaz 2011-ig van műszakija.......

nem a gépet hibáztatom, az előző tulaj na azt már inkább (aki 195/50-es gumit vesz egy ilyen gépre azt csak szidni lehet)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez ilyen. Én is csak ezt tudom mondani, hogy akinek autója van, az vállalja a vele járó költségeket is. Nekem sem esik jól, mikor hirtelen ki kell fizetni xx ezer Ft-ot valami alkatrészre, de ázni-fázni még jobban utálok. Ráadásul a baj nem jár soha egyedül. Én szerencsére idén lesz 4 éve meg a kocsi, de gondtalan volt. Most jön elő ez-az, meglesz a hiba, aztán el lesz hárítva. Én is gondoltam, hogy cserélni, de az megint zsákbamacska.

Oda kell rá figyelni, karbantartani, hallgatni és minél ritkábban legyen baja, és ha van mégis a lehető leghamarabb megoldani.

Most hétvégén én is amit lehet szétkapok, kitakarítok, aztán meglátjuk. Meg ha már babrálom megnézem a gyertyákat is milyenek. Sokat elárul.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez ilyen. Én is csak ezt tudom mondani, hogy akinek autója van, az vállalja a vele járó költségeket is. Nekem sem esik jól, mikor hirtelen ki kell fizetni xx ezer Ft-ot valami alkatrészre, de ázni-fázni még jobban utálok. Ráadásul a baj nem jár soha egyedül. Én szerencsére idén lesz 4 éve meg a kocsi, de gondtalan volt. Most jön elő ez-az, meglesz a hiba, aztán el lesz hárítva. Én is gondoltam, hogy cserélni, de az megint zsákbamacska.

Oda kell rá figyelni, karbantartani, hallgatni és minél ritkábban legyen baja, és ha van mégis a lehető leghamarabb megoldani.

Most hétvégén én is amit lehet szétkapok, kitakarítok, aztán meglátjuk. Meg ha már babrálom megnézem a gyertyákat is milyenek. Sokat elárul.

amúgy az az autód ami az avatarod?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ez ilyen. Én is csak ezt tudom mondani, hogy akinek autója van, az vállalja a vele járó költségeket is. Nekem sem esik jól, mikor hirtelen ki kell fizetni xx ezer Ft-ot valami alkatrészre, de ázni-fázni még jobban utálok. Ráadásul a baj nem jár soha egyedül. Én szerencsére idén lesz 4 éve meg a kocsi, de gondtalan volt. Most jön elő ez-az, meglesz a hiba, aztán el lesz hárítva. Én is gondoltam, hogy cserélni, de az megint zsákbamacska.

Oda kell rá figyelni, karbantartani, hallgatni és minél ritkábban legyen baja, és ha van mégis a lehető leghamarabb megoldani.

Most hétvégén én is amit lehet szétkapok, kitakarítok, aztán meglátjuk. Meg ha már babrálom megnézem a gyertyákat is milyenek. Sokat elárul.

Ezzel tisztába vagyok! Csak tudod az az idegesítő, hogy az előző tulaj gondatlansága miatt szívok! És én hiába adom meg neki a legjobbat, csupán ez fáj....

Link to comment
Megosztás:

Tudom. Sajnos ezért necces mindíg a használt autó. Én ezek szerint jól jártam, bár nem is volt még 3 éves mikor vettem és még 30 ezer sem volt benne. Most is ez a 66 nem vészes. Előttem egy radiológus dokié volt, nem volt széthajtva, szervízkönyves, úgyhogyremélem sokáig boldogít.

Az avatar nem az enyém. Sajnos. Nekem sötét kék van. Báááár, az enyém végül is szebb. :lol: De majd csinálok már jó képet róla, ha visszakerülnek az alufelnik és azt rakom ki.

Link to comment
Megosztás:

Tudom. Sajnos ezért necces mindíg a használt autó. Én ezek szerint jól jártam, bár nem is volt még 3 éves mikor vettem és még 30 ezer sem volt benne. Most is ez a 66 nem vészes. Előttem egy radiológus dokié volt, nem volt széthajtva, szervízkönyves, úgyhogyremélem sokáig boldogít.

Az avatar nem az enyém. Sajnos. Nekem sötét kék van. Báááár, az enyém végül is szebb. :P De majd csinálok már jó képet róla, ha visszakerülnek az alufelnik és azt rakom ki.

:lol:

felnit szeretnék én is csak hát most eléggé csóróság van meg válság :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom. Sajnos ezért necces mindíg a használt autó. Én ezek szerint jól jártam, bár nem is volt még 3 éves mikor vettem és még 30 ezer sem volt benne. Most is ez a 66 nem vészes. Előttem egy radiológus dokié volt, nem volt széthajtva, szervízkönyves, úgyhogyremélem sokáig boldogít.

Az avatar nem az enyém. Sajnos. Nekem sötét kék van. Báááár, az enyém végül is szebb. :lol: De majd csinálok már jó képet róla, ha visszakerülnek az alufelnik és azt rakom ki.

Persze,sugár meg atommeghajtással könnyű dumálni :lol: !Egy hiperhajtóműnek mi az a 66 ezer km. :P

Link to comment
Megosztás:

atis:

de ugye nem a kereskedő mondta hogy doki, hanem személyes tapasztalat?

mert a kereskedésekben nagyon sok autó előző tulaja egy nemdohányzó, nyugdíjas orvos, ja és hölgy. :lol:

amúgy van női doki ismerős aki kb. 2 év alatt 160e km-t rakott a kocsijába.

azt a dumát se hagyjuk ki hogy: idős nem dohányzó 1 tulajtól hétvégente csak a kert végéig használt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak márkaszervízben szervizelt, szervízkönyves :lol:

és sérülésmentes:D! aztán oda mész: bagó szagú, minden elem más színű, kopott a kormány a fémig, váltószoknya frissel cserélve, műszerfal leöntve 1L szilikonnal, mindegyik keréken más márkájú gumi, csörög a motor, a nívópálca porzik, :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg radiólogus dokié volt, mert sötétben világít! :lol: Tőle vettem, úgyhogy tuti. A szervízkönyv Schilleres, oda való a kocsi is. Nem volt bagó szagú sem, tehát reális volt minden.

Holnap reggel esek neki és takarítok ki a motorban mindent amit tudok, mert minden nap eljátsza, főleg hidegen, hogy kulungot benyomom, leeáll, kiengedem elkapja, de nem egyenletes a járása és nincs benne erő. Gázt felengedem, újra gáz és láss csodát, már hasít is.

EGR kitakarít!!

Folytószelep ház, ami ha jól tudom a szívóoldalon van abban van a pillangó szelep ha igaz.

Valahol régebbi hozzászólásban olvastam talán, hogy ha EGR-t takarítok vegyem le az akksi sarut??

Szóval meg lesz a holnapi móka. De ha segít rajta.....

Link to comment
Megosztás:

A kipufogó...

...a külső burkolat hamar elkezd rohadni! onnét még sokat éveket elmegy!

Ha a hátsó dobról van szó, akkor kábé akármennyit elmegy még, ugyanis a külső burkolat (ami mindenkinél rozsdásodik) alatt a dob maga rozsdamentes anyagból van, legalábbis a Coupén igen.

Link to comment
Megosztás:

Ma szétszedtem a belső levegő keringtetőt,annyit köpködtem hogy bokáig ért...

Miért kell 5.5 kulcsnyílásos csavarral szopatni a jószágot?

Persze a csappantyú vége szét repedt,fordításra nincs lehetőség mert nem egyforma a két vég.

Akár 10-en akármennyiért lehet kapni.....

Én inkább csinálok rozsdamentesből....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.