Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Köszi a választ :( ez nem jo jel ,de ezt hogy an tudom én orvosolni ,vagy mennyibe fáj ez a kis kütyü ?

szerinted mi baj lehet hogy ha nem csinálom meg?

Újra itt emberek:):) na szóval ha nem csináltatod meg,először is lezabálja a hajad,másodszor ha vészüzemben használod,esetleges dúsitott keveréknél jól tönkremegy a katalizátor is,az meg egy vagyon,ne várj vele sokáig,irány a szakcsi...

Link to comment
Megosztás:

Újra itt emberek:):) na szóval ha nem csináltatod meg,először is lezabálja a hajad,másodszor ha vészüzemben használod,esetleges dúsitott keveréknél jól tönkremegy a katalizátor is,az meg egy vagyon,ne várj vele sokáig,irány a szakcsi...

Juj Akkor bocsánatt én a belsökeringetésre gondoltam :(

sorry

De köszi a pár sort

Link to comment
Megosztás:

Gyertya ahogy írták előttem gyári 5-gől kivan a 4 db, és a cseréhez csak egy 16-os gyertsakúlcs meg egy imbusz kell ha jól emléxem

benzinszűrőből én gyárit vette m és asszem valami 2500-300 körül volt, de manns lett volna 4-ért, és a csere szintén 10 perc max.

És a szűrőt hogyan tudom otthol kicserélni? Azért annyit nem adnék ki, mint amennyit a szervíz kér, ha nem bonyorult akkor 10 percért a szervíz díjja ha a zsebembe maradna jobban örülnék Neki. :)

Link to comment
Megosztás:

És a szűrőt hogyan tudom otthol kicserélni? Azért annyit nem adnék ki, mint amennyit a szervíz kér, ha nem bonyorult akkor 10 percért a szervíz díjja ha a zsebembe maradna jobban örülnék Neki. :)

Azért a benzinszűrő csere kicsit macerásabb,szerintem,azt nem igazán szeretem csinálni,ha tudod hogyan kell nyomni a műanyag füleket,akkor egyszerű,ha nem akkor lehet vele múlatni az időt,ha meg eltöröd,akkor gáz van...

Link to comment
Megosztás:

Azért a benzinszűrő csere kicsit macerásabb,szerintem,azt nem igazán szeretem csinálni,ha tudod hogyan kell nyomni a műanyag füleket,akkor egyszerű,ha nem akkor lehet vele múlatni az időt,ha meg eltöröd,akkor gáz van...

AZért szerintem olyan könnyen nem törik el az a müanyag,ha meg eltörne esetleg mégis mondjuk,szerintem két bilincs rá aztánkész......

Link to comment
Megosztás:

AZért szerintem olyan könnyen nem törik el az a müanyag,ha meg eltörne esetleg mégis mondjuk,szerintem két bilincs rá aztánkész......

az enyém pl elég merev cső,tehát nem flexi,arra aztán húzhatsz bilincset,nem tudod a szűrő két végére sem felnyomni:)

Link to comment
Megosztás:

az enyém pl elég merev cső,tehát nem flexi,arra aztán húzhatsz bilincset,nem tudod a szűrő két végére sem felnyomni:)

És hogyan kell, vagy mit kell nyomni? Úgy tudom van hozzá valami célszerszám.

Nekem is merev cső, bilincselni nehéz lehet.

Link to comment
Megosztás:

45???

A gyári GM (hologramos) szíj + görgők szettben 22, a bordáskerék 16szelepeshez 11 + vízpumpa amit választasz, SKF 8 körül, ez 39, és a bordáskereket, nem szokták minden alkalommal cserélni., így ha neked nem kell akkor az lejön az árból. Ez lesz nekem is ha megjön a fizu.

Köszi szépen a válaszokat srácok, még mindig keresem az "igazit"... :)

Link to comment
Megosztás:

Például megszorul, bordásszíj szakad, és magával rántja a vezérlést... :huh:

Mondjuk e tekintetben szerencsésebb a Z16XEP, ott nem a vezérműszíj hajtja.

Én is cseréltem 70.000-nél, de Szigorúan gyárira!

Sajnos engedte a vizet a tengelye mellett, 3000km alatt elment 1.5 liter

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen a válaszokat srácok, még mindig keresem az "igazit"... :huh:

Én nem kereskedem vele, azért írtam, hogy ne hagyd magad sz*patni. De ha sokat keresgélsz , akkor szelepeket is nézegesd, mert kifutsz az időből! Az lesz az igazi! Nem ezzel de már jártam így. És nem szólt hogy 10 km múlva "megállok"! Utána lehet rágni a kefét, hogy pedig cserélni akartam!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.