Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Szerintem valahol,hozzáértő emberrel azért halgattasd meg azt a csörgést,akár többel is!

Így a fórumon keresztül csörgésügyileg legfeljebb tippelni lehet! ;)

Esetleg a Debreceni topikba is írhatnál,vagy pü-ben Mackosajtot vagy Endlost(debreceni tagok)megkeresheted

ők tudnak ajánlani haver szerelőt,ha neked nincs .

Az aláírásba beírhatnád a motorkódot meg a kocsi típusát úgy könyebb mindenkinek.(fenn a vezérlőpulton,aláírás szerk.)köszi.

Te corsIKA miért árulod 4000 Ft-ért a vasat CAR 400-al együtt? :D

Hol lehet megtekinteni?....már viszem is a pénzt magammal ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Te corsIKA miért árulod 4000 Ft-ért a vasat CAR 400-al együtt? ;)

Hol lehet megtekinteni?....már viszem is a pénzt magammal :lol: :)

Értem én elvtársak a viccet ,csak nem szeretem! ;)

Rámszóltak fenntről,hogy csak 3 sorban lehet az aláírásban közölni

a dolgokat a fórumtársakkal,ezért vontam össze a két dolgot.

Én meg már megörültem,hogy valakinek kell a rádió! :D

Amúgy meg érezzétek magatokat letolva ,hogy szétoffoljátok a szervízfórumot,mars a beszélgetősbe! :P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

Sziasztok!

2001-es g astrám van, és sajnos mostanában víz szivárog a vezetőoldali szőnyegre.

Nem látom a szivárgás forrását, a hűtővíz fogy, de nem látható helyen.

A fűtőradiátor ellenőrizve lett, O-gyűrük cserélve, ott nincs szivárgás.

Be tud jutni a hűtővíz valahol az utastérbe?

Topyjo

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2001-es g astrám van, és sajnos mostanában víz szivárog a vezetőoldali szőnyegre.

Nem látom a szivárgás forrását, a hűtővíz fogy, de nem látható helyen.

A fűtőradiátor ellenőrizve lett, O-gyűrük cserélve, ott nincs szivárgás.

Be tud jutni a hűtővíz valahol az utastérbe?

Topyjo

A fűtőradiátor szokott repedni itt-ott,biztos jól lett megnézve?

Link to comment
Megosztás:

Értem én elvtársak a viccet ,csak nem szeretem! :D

Rámszóltak fenntről,hogy csak 3 sorban lehet az aláírásban közölni

a dolgokat a fórumtársakkal,ezért vontam össze a két dolgot.

Én meg már megörültem,hogy valakinek kell a rádió! :)

Amúgy meg érezzétek magatokat letolva ,hogy szétoffoljátok a szervízfórumot,mars a beszélgetősbe! :D :) :lol:

Hát írd be kínaiul ,úgy három betűből megvan :D

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

El kellene egy kis segítség, a következőt tapasztaltam családi Gé-nél (07-es, Z14XEP)

Kb 40-50km/h között olyan furcsa ciripelő hangra lettem figyelmes (régi 1-es 2-es Golfok szoktak így ciripelni már alapjáraton is)

De amint egy picit visszavettem a gázt vagy ráléptem azonnal abba maradt....

Szerintetek? Hosszbordásszíj?

Köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

El kellene egy kis segítség, a következőt tapasztaltam családi Gé-nél (07-es, Z14XEP)

Kb 40-50km/h között olyan furcsa ciripelő hangra lettem figyelmes (régi 1-es 2-es Golfok szoktak így ciripelni már alapjáraton is)

De amint egy picit visszavettem a gázt vagy ráléptem azonnal abba maradt....

Szerintetek? Hosszbordásszíj?

Köszi előre is

Valaki?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok volna egy olyan kérdésem hogy miből jövök rá hogy rossz a termosztát.Tegnap kb 5-10 percig voltam dugóban és hirtelen 90-95 fok fölé ment a hűtővíz és a ventilátort nem nagyon halottam bekapcsolni,utána menetszélben visszahült a víz. szerintetek van valami bibi letudom tesztelni a termosztátott valahogy ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok volna egy olyan kérdésem hogy miből jövök rá hogy rossz a termosztát.Tegnap kb 5-10 percig voltam dugóban és hirtelen 90-95 fok fölé ment a hűtővíz és a ventilátort nem nagyon halottam bekapcsolni,utána menetszélben visszahült a víz. szerintetek van valami bibi letudom tesztelni a termosztátott valahogy ?

Mintha erre már írtam volna :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a vízpumpának volt kifejezetten cirip-cirip hangja tavaly nyaralás alatt, izgultam is míg a Balcsiról

hazaértünk vele!De ez olyan tág hibalehetőség....lehet hogy csak valami lemez lazult meg alul a kipufogónál.

nem semmi éles hang (előről jön) olyan mintha egy picit ciripelne valami (de csak 40-60 között)

de egy pici fordulat emeléssel vagy motorfékkel a hang megszűnik ...meg nem is nagyon észrevehető csak ha valaki figyel rá lehúzott ablaknál...

Link to comment
Megosztás:

Nekem a vízpumpának volt kifejezetten cirip-cirip hangja tavaly nyaralás alatt, izgultam is míg a Balcsiról

hazaértünk vele!De ez olyan tág hibalehetőség....lehet hogy csak valami lemez lazult meg alul a kipufogónál.

de ha vízpumpa lenne akkor az ciripelne alapjáraton is nem? lehet hogy csak tényleg valami szelep hang ahogy freeze írta....mert nem hiszem hogy 38-nál ilyen probléma lenne

Link to comment
Megosztás:

de ha vízpumpa lenne akkor az ciripelne alapjáraton is nem? lehet hogy csak tényleg valami szelep hang ahogy freeze írta....mert nem hiszem hogy 38-nál ilyen probléma lenne

Minden kocsitokba 38 ezer van???Gyanús! :)

Eddig nem írtad,hogy csak menetközben hallod!A vízpumpa ciripelt alapjáraton is.

Lehet mégiscsak valami takaró-burkolat stb.. lemez zörög.

Link to comment
Megosztás:

Minden kocsitokba 38 ezer van???Gyanús! :)

Eddig nem írtad,hogy csak menetközben hallod!A vízpumpa ciripelt alapjáraton is.

Lehet mégiscsak valami takaró-burkolat stb.. lemez zörög.

Ez apáméké! (családi Gé, jó és nem is 38 van benne hanem 37461km)

Csak 40 körül kezd el jönni a hang de 60nál már nyoma sincs

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.