Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hűtés, fűtés, vízhőfok.


komega

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ügyes. Mondjuk én sose értettem az ezirányú erőfeszítéseket. :)

Zavart, hogy a fűtőventillátor magasabb fokozatban egyből küldi az arcomba az apró levéltörmelékeket :D

Ez a fajta betét nemis annyira, de az aktívszenes elég sok kormot, port, apró dzsuvát is kiszűr.

Kompival kifúvatva hihetetlen mennyiségű piszok, meg egy 1991-92-es kártyanaptár jött ki a rendszerből.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

"meg egy 1991-92-es kártyanaptár jött ki a rendszerből." XD ááááá síírok :D

Nem tom, nálam valahogy nem tud bekerülni a levél a renncerbe', no meg nyáron amúgy is nyitva az összes ablak.

Akkor szerencséd van, nálam folyton televolt piszokkal (igaz itt lent Vp-ben szinte mindig fa alatt parkolok).

A szélvédő meg a széttöredező műanyag idom közül előkerült még egy 2001-es parkolójegy is, akkor Bp. Wesselényi utcában 200Ft volt egy óra :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

üdv mindenkinek. régen jártam itt. régen nem volt gond a vecivel :) most viszont van egy apróság, ha valaki tud segítsen, nem nagy gond de kicsit bosszant. megcsináltam az olajcserémet, ezzel együtt légszűrőt cseréltem. ennek a tetején van ha jól sejtem a légtömegmérő csatlakozója. ezt lehúztam fedél le új szűrő be, fedél vissza csati vissza, minden pöpec, viszont nem sokkal utána viszont feltűnt hogy nem mutat semmilyen n értéket a vízhőfokmérőm. ventilátor kapcsol, hallásra minden ok, csak nem mutat semmit. belenéztem, és a légtömegmérő csatijánál észrevettem, hogy egy dróton egy darab saru ott lifeg. nem vettem észre hogy lehuztam volna valahonnan,és helyét sem találtam. de gyakorlatilag máshoz nem nyúltam hozzá. mitől nem, mutat a mérőm??? előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

AZ a saru valszeg a hőfokjeladódról esett le. Nem írtad milyen motor, de gondolom c20ne, mert annál van közel egymáshoz ez a két alkatrész.
Ott keresgélj ahol a fölső vízcső bemegy a motorba, a termosztátháznál, ott van benne a hőfokjeladó is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

AZ a saru valszeg a hőfokjeladódról esett le. Nem írtad milyen motor, de gondolom c20ne, mert annál van közel egymáshoz ez a két alkatrész.

Ott keresgélj ahol a fölső vízcső bemegy a motorba, a termosztátháznál, ott van benne a hőfokjeladó is.

köszi meg is nézem. és akkor valószinűleg ez a gondom. amugy igen c20ne
Link to comment
Megosztás:

nem is tudom pontosan hova kéne írnom a kérdést, ezért felteszem itt. miért csinál olyat az autó, hogy üzem melegen indítás után rögtön le is áll. köv. indításnál adok gáz fröccsött, szépen felpörög, majd leállás határáig ujra visszaesik a fordulat, de már nem áll le.csak melegen.biztos h rossz helyre írtam, ezért sorry. köszi

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Már komolyan nemtudom mit csináljak :'(

WP_000360_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


WP_000361_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

WP_000362_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tudtok valami jó erős szert ami nem bántja az alut, meg a rezet csak a rozsdát? :D
Cillit rozsdaoldóval kezeltem még valamikor a télen, akkor egy darabig tisztavolt, de már érezni a hűtő gumicsövein is, hogy levan a falára ülepedve a rozsda. Citromsav jólehet hozzá? Esetleg valami ami megállítja a korróziót?

Link to comment
Megosztás:

Vízkő és rozsdaoldó szer. Egy egész tubust bele, (tistza vízzel) és mondjuk egy napig úgy járni vele. Utána persze sokszor át kell öblíteni a rendszert, de nekem kihozta a dzsuvát.

Vagy a főnököm annó ilyen fogkő eltávolító tablettát dobott bele, bár a rozsdával az nem tudom kezd e valamit.

Link to comment
Megosztás:

Az a műanyagra/gumira lerakódott rozsdát is leszedi?
Melyik fajtából tettél bele?
Télen a Cillitesből nyomtam bele, de nemmertem egyrészt sokat, nehogy megkezdjen valamit, másrészt bennehagyni se tudtam mert szétfagyott volna :S

Vízkő és rozsdaoldó szer. Egy egész tubust bele, (tistza vízzel) és mondjuk egy napig úgy járni vele. Utána persze sokszor át kell öblíteni a rendszert, de nekem kihozta a dzsuvát.

Vagy a főnököm annó ilyen fogkő eltávolító tablettát dobott bele, bár a rozsdával az nem tudom kezd e valamit.

Link to comment
Megosztás:

Az ilyet még jó időben kell csinálni. Asszem cillitet nyomtam bele én is.

Hogy a gumiról mennyire szedi le nem tudom, nekem mikor kint volt a motor, én üvegmosóval kimostam amibe belefértem, az a biztos. De amit ez nem hoz le, az már magától se nagyon fog leválni.

Meg a hűtőt is külön átmostam, mert annak az aljában megáll az iszap, azt csak a mechanikus pucolás hozza ki.

Link to comment
Megosztás:

Hétvégi program megvolt: rozsdás lötyi le, kb félóra blokk és hűtőmosás slaggal, majd feltöltöttem az egész hűtőrendszert ecettel, aztán járkáltam vele. Utána megint alapos tartály, blokk és hűtőmosás folyóvízzel. Jött ki szutymák, de nemvészes mennyiség, főleghogy most a radiátor-reduktor-blokk-hűtő-alsó körön keresztül nyomattam a vizet, közbe járattam is néha a motort.

Feltöltöttem Glycunic alubarát fagyállós mixxel, mentem vele 300km-t és egyenlőre még nemnagyon, de már zavaros a tartályban :( Menthetetlen...

Van valakinek eladósorban tiszta (nem rozsdás) túlfolyótartálya? :D

Az ilyet még jó időben kell csinálni. Asszem cillitet nyomtam bele én is.

Hogy a gumiról mennyire szedi le nem tudom, nekem mikor kint volt a motor, én üvegmosóval kimostam amibe belefértem, az a biztos. De amit ez nem hoz le, az már magától se nagyon fog leválni.

Meg a hűtőt is külön átmostam, mert annak az aljában megáll az iszap, azt csak a mechanikus pucolás hozza ki.

Link to comment
Megosztás:

Az ecettel az a baj, hogy az csak a vízkőre jó, rozsdára nem.

Ha egy 20+ éves vasblokkos autónál te tiszta tartályt akarsz látni, akkor szedd szét az egész rendszert, csöveket, tartályt, stb üvegmosó kefével mosd ki, valamint a blokkban is be kéne nyúlni amíg lehet, és letúrkálni a rozsdát. Majd sóskasavval közömbösíteni a felületet, s ezekután talán lesz egy mindig tiszta hűtőrendszered. :)

Különben meg hiába cserélsz tartályt tisztára, az is rozsdás lesz. :) (én kipucoltam az enyémet)

Link to comment
Megosztás:

Rozsdából is hoz le azért szépen. Az oxálsavval az a gond, hogy az az alumínium részekre nem való. Úgylátszik marad a félévente takarítás.
A tartállyal az a gond, hogy a hűtő felől jövő vékony cső nyílása el van szeparálva a betöltőnyílástól és oda nemfér be a kefe, viszont az onnan leváló rozsdalemezkék kóficálnak mindenfelé.

Az ecettel az a baj, hogy az csak a vízkőre jó, rozsdára nem.

Ha egy 20+ éves vasblokkos autónál te tiszta tartályt akarsz látni, akkor szedd szét az egész rendszert, csöveket, tartályt, stb üvegmosó kefével mosd ki, valamint a blokkban is be kéne nyúlni amíg lehet, és letúrkálni a rozsdát. Majd sóskasavval közömbösíteni a felületet, s ezekután talán lesz egy mindig tiszta hűtőrendszered. :)

Különben meg hiába cserélsz tartályt tisztára, az is rozsdás lesz. :) (én kipucoltam az enyémet)

Link to comment
Megosztás:

Rozsdából is hoz le azért szépen. Az oxálsavval az a gond, hogy az az alumínium részekre nem való. Úgylátszik marad a félévente takarítás.

A tartállyal az a gond, hogy a hűtő felől jövő vékony cső nyílása el van szeparálva a betöltőnyílástól és oda nemfér be a kefe, viszont az onnan leváló rozsdalemezkék kóficálnak mindenfelé.

Soder befer mindenhova. :)
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.