Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

így van

a p5000 egy nagyon régi fejlesztésű gumi, megszűnt a gyártása

nézz fel az abaqua.hu-ra, hogy hány méretet találsz :blink:

tudod mit? kikerestem neked: http://www.abaqua.hu/pirelli/p5000_drago/

Szeva,

Én is az abaqua-t kérdeztem.

Azt mondták, hogy igen, 2 hónapig nem gyártották, de azóta újrakezdték, mert volt rá kereslet.

Állítólag ők is most kapnak majd egy nagyobb tételt.

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jaja,

De asszem megmaradok a 14-es felninél, s a 185 60 R14-nél.

Jó lesz az ezekre a kátyús utakra.

Lehet, hogy jobb a 14' de nekem mióta fent volt az Astrán a 195, azóta egészen más elképzelésem vannak az útfekvéről.Főleg majd idén, mikor már be is lesz ültetve.Már naggyon várom a jóidőt! :rolleyes:

A Corsa alá pedig egyenlőre nekem is 185/60-14 lesz fent, de ez csak időleges, ámeneti megoldás.Amíg nem lesz normális futóművem.Mert ugye a C20NE-hez már olyan is kelleni fog, hogy ne essek le az útról olyan könnyen. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy jobb a 14' de nekem mióta fent volt az Astrán a 195, azóta egészen más elképzelésem vannak az útfekvéről.Főleg majd idén, mikor már be is lesz ültetve.Már naggyon várom a jóidőt! :rolleyes:

A Corsa alá pedig egyenlőre nekem is 185/60-14 lesz fent, de ez csak időleges, ámeneti megoldás.Amíg nem lesz normális futóművem.Mert ugye a C20NE-hez már olyan is kelleni fog, hogy ne essek le az útról olyan könnyen. :blink:

Jut eszembe: a fogyasztást mennyire löki meg a nagyobb gumi?

Mármint ha mondjuk 175 -ről váltok 195 -re?

Észrevehető?

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe: a fogyasztást mennyire löki meg a nagyobb gumi?

Mármint ha mondjuk 175 -ről váltok 195 -re?

Észrevehető?

Nekem anno olyan 0.5L-t jelentett normál vezetésnél.Ha toltam neki, márpedig ugye teszteltem rendesen, na akkor lényegesen többet evett.De tettem rá magasról.Ha fogyira autóznék, akkor nem raktam fel volna rá a széles gumikat! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem anno olyan 0.5L-t jelentett normál vezetésnél.Ha toltam neki, márpedig ugye teszteltem rendesen, na akkor lényegesen többet evett.De tettem rá magasról.Ha fogyira autóznék, akkor nem raktam fel volna rá a széles gumikat! :rolleyes:

Igazad van, engem sem nagyon zavarna ha kicsit több lenne. De jobban fexi legalább az utat.

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Szeva,

Én is az abaqua-t kérdeztem.

Azt mondták, hogy igen, 2 hónapig nem gyártották, de azóta újrakezdték, mert volt rá kereslet.

Állítólag ők is most kapnak majd egy nagyobb tételt.

:rolleyes:

én is ezt mondanám, ha el karnám adni, ami a raktáron van

de tégy, ahogy érzed

majd ha kell venned egyet fél év múlva, mondjuk egy padka miatt, akkor ne felejtsd el, hogy szóltam :blink:

Link to comment
Megosztás:

a véleményetekre lennék kíváncsi.

...

kinek milyen tapasztalata van az alesioval? 15-ösre gondoltam, és a kocsit győrben nem pesten használom ;)

haverok mondták hogy könnyen kockára lehet gyúrni, bár aki ezt mondta nem épp rendeltetésszerűen használja a kocsit :rolleyes:

Puha.Felesleges pénzkidobás.

Egy előnye van. annyit hegesztheted, meg görgőzheted amennyit csak akarod, mert elrepedni nem fog, es barmilyen alakból visszahajtja egy jó felnis. Az már persze más kérdés hogy egy rendes felnit 10ed annyit sem kell kezelni, mert nem fog meghajolni....

Én tuti nem vennék.

Ez elég vad buli lesz.

GSi evő Corsa... :D ;) ;)

No azért várjuk meg a végét.... :blink:

Módosítva : Gugu
Link to comment
Megosztás:

Nekem anno olyan 0.5L-t jelentett normál vezetésnél.Ha toltam neki, márpedig ugye teszteltem rendesen, na akkor lényegesen többet evett.De tettem rá magasról.Ha fogyira autóznék, akkor nem raktam fel volna rá a széles gumikat! :blink:

Na meg a végsebesség se ott van azé'.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.