Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Demó, kár hogy nem Tökölre jössz. :rolleyes:

Lacházán jobb a pálya. :D

Amúgy agyaltam, hogy oda is átmenjek, mert ha lesznek is ott elegen, akkor tuti feelinges lesz.

Majd kiderül, egyelőre úgy néz ki, hogy kihagyom és inkább hazajövök bulizni. ;)

Itt van még egy kép a fékemről:

28985_1275938899.jpg

Itt pedig egy a kipufogóról alulról:

28985_1275938916.jpg

Link to comment
Megosztás:

Utánanéztem, Tökölön csak 201m lesz, 2500-as belépő, 2000-es amatőr és 5000-es profi nevezés. :rolleyes:

Majd ha még mehetnékem lesz Lacháza után, akkor max felhívlak, hogy van-e értelme kimenni, de 1/8 nem hinném, hogy az én távom lenne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Há vazz, akinek Turbós Corsája van, 2500Ft-on nyiszog? :D :rolleyes:

Azért azt ne felejtsd el, hogy én akkor Lacházán már otthagytam vagy 10e-et és ebben nincs benne az utiköltség. :D

Egy napra kicsit sok lenne közel 20e-et kib@szni a semmire.

Aki turbós korzát akar látni az menjen Lacházára ;) :D

Így van, majd jó, hogy nem kifiztek 2500 belépőt, hogy megnézhesd a Corsám és esetleg még be is könyörögd magad egy körre... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Aki turbós korzát akar látni az menjen Lacházára ;) :D

Tudtam hogy jön a Pista és jól leolt. Köszi, számítottam rád. :D

Egyébként Demó, majd megnézem pályanapon, vagy Blitzen, annyira nem sürge. De azért szerintem az éjszakai gyorsulás, meg az éjszakai drift elég érdekes program lesz Tökölön. :rolleyes:

Jah és egyébként múltkor vittek egy Leonnal, nemtom hány ló, 250nél biztos erősebb, hát én ott is majd el hánytam magam, pedig csak kettőt gyorsított a srác. Szal ha esetleg viszel a korzával, akkor 1 levél daedalont elfogyasztok előtte. :D

Link to comment
Megosztás:

Tudtam hogy jön a Pista és jól leolt. Köszi, számítottam rád. :D

Egyébként Demó, majd megnézem pályanapon, vagy Blitzen, annyira nem sürge. De azért szerintem az éjszakai gyorsulás, meg az éjszakai drift elég érdekes program lesz Tökölön. ;)

Jah és egyébként múltkor vittek egy Leonnal, nemtom hány ló, 250nél biztos erősebb, hát én ott is majd el hánytam magam, pedig csak kettőt gyorsított a srác. Szal ha esetleg viszel a korzával, akkor 1 levél daedalont elfogyasztok előtte. :D

Biztos érdekes lesz, de én inkább ropogósra süttetem magam Lacházán a tűző napon a betonon, mint hogy 201m-en gyorsulgassak Tökölön.

Nekem most egy jó idő fontosabb.

Amúgy nem kizárt még semmi, lehet ott fogok kikötni nézőként, de az a baj, hogy ha már ottvagyok, akkor lehet nem fogom kibírni, hogy ne nevezzek be... :rolleyes:

Na meg persze ez attól is függ, hogy a csajok, akiket hívtam az esti buliba eljönnek, vagy sem. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha jól értelmezem, akkor te nyertél ?? :P Mi ellen mentél ?

Ahogy Pista is írta, az idő a lényeg! ;)

Amúgy ez a Jugó-féle S14 Nissan ellen volt.

Negyedmérföldes idő a lényeg :D

Amúgy grat Demónak ^_^

Köszi szépen! :D

Azért még a reakcióidődön lehetne dolgozni. :P

;)

Nem érdekelt a reakcióidő, ha akartam volna, akkor végig 3 tized körüli reakcióidőkkel mentem volna, de fontosabbnak találtam, hogy a rajtot ne rontsam el, időmérőkön úgyse érdekel senkit a reakció, mert csak a nettó idők számítanak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.